Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karolcia955

CHLOPAK-13 lat POMOZCIE

Polecane posty

Gość karolcia955

A wiec w mojej klasie jest chlopak z ktorym chodzilam do przedszkola... On mnie pewnie jeszcze pamieta... I on zaczal mi sie podobac... Ale ja jestem niesmiala i nie wiem jak zagadać itp. I mam w dodatku worki i cienie pod oczami... (nie duze ale sa) I moje pytania brzmią: 1.jak zagadac 2. co zrobic aby nie bylo tych workow i cieni? 3. jak sie ubierać? Prosze odpowiadajcie to dla mnie wazne jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefan Kobieski
1. Zapytaj o ulubionego teletubisia 2. Pij mniej alkocholu 3. Nie ubierać a raczej rozbierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia955
Tylko ze ja pytam sie serio a pozatym mam 13 lat!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w wieku 13 lat to ty się
lalkami baw, a nie zabieraj za chłopaków, dziwko :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młoda jest dobra nie ma to tamto i zakładania 15 tematow W jednym wszystko, uczucia, uroda, ubranie :) 1. Zagadaj o głupotę, zeszyt cokolwiek 2. Spróbuj kosmetyki, ale te droższe, a jak nie to spróbuj u kosmetyczki 2. Ubieraj się tak, jak się Tobie podoba, niezbyt wulgarnie, ale też nie w worku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralaalalalala
Ale tu debile pisza, mloda ma problem i juz wrzuty. mala nie przejmuj sie, dokladnie zagadaj o glupote, byle co, zeyszt cos tam, ze slyszales ze cos tam ma i czy mozes zpozyczyc i takie tam, lub poprostu siemano ziom, znamy sie z przedszkola ale walek, fajnie cie bylo spotkac itp. ubieraj sie dla siebie a nie dla faceta. kup sobie korektor miss sporty, i zanim nalozysz podklad, troche je delikatnie zatuszuj tym korektorem. dobre tez sa oklady z zielonego ogorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaaaa_mala
droga autorko te twoje cienie to juz taka twoja uroda, raczej nic z nimi nie zrobisz mozesz jedynie uzywac korektora zadne zabiegi raczej nie pomoga( wiem z wlasnego doswiadczenia) a co do tego zeby zagadac moze latwiej ci bedzie przez internet? gadu-gadu, nasza-klasa? a jesli masz 13 lat to ubieraj sie stosownie do wieku. jeansy jakas fajna bluzeczka jakas fajna drobna bizuteria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia955
Bardzo dziękuje tym którzy normalnie odpowiadali :):) Posłucham waszych rad i będę sie do nich stosować.. dziękuje jeszcze raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×