Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zdradzona Marta

Instruktor prawa jazdy - NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość Zdradzona Marta

W skrócie bo łzy zalewają mi klawiaturę: mąż od pół roku jest instruktorem prawa jazdy a od trzech miesięcy zdradził mnie z dwoma dwudziestoletnimi dziwkami, które poderwały go w samochodzie podczas kusru. Mamy po 35 lat. Dowiedziałam się od właścicela firmy bo jak się okazało "mój" mąż nie wiedział, że w samochodzie L-ce firma gdzie jezdzi zamontowała kamery w związku z zarzutami o molestowanie kursantek przez jakiegoś starego dziada, który miał część udziałów w tej firmie!!! Wpadł mój mąż a nie ten dziad, już nie pracuje a ja płaczę oglądając te nagrania... Przestrzegam Was, nie zgadzajcie się gdy mężowie będą chcieli "dorabiać" do wypłaty w L-kach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to wlasnie myslalem nad taka forma dorobienia sobie :P:P a to przynajmniej jakies fajne dupy byly???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idoko
Ale co on konkretnie w tym aucie robil? Wspolczuje Ci ze musisz to ogladac :( Chyba czasami uwierzyc ludziom na slowo i w myslach wmawiac sobie ze oni to wyolbrzymili sobie, niz widziec cos na wlasne oczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellllaa
a co na to twoj maz? tlumaczyl sie?....zreszta z czeko tu sie tlumaczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech komiczne
to wcale nie jest smieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dlaczego Ty jedziesz po tych dziewczynach ze taki czy inne a nie po swoim mężku który woli posuwać kursantki niż Ciebie i olał całą waszą instytucję małżeństwa?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech komiczne
to akurat jest ale nie cala reszta,dla niej to jest trudne i sam pewnie wiesz ze czlowiek z zalu i bolu czepia sie wszystkiego i nie ma sie tu co dziwic ze tak napisala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popatrz, co ty piszesz. Laski - dziwki. Inny ionstruktor - stary dziad, I to na dodatek nie on wpadł, tylko twój mąż. Pewsnie jeszcze bys wolała, zeby tych kamer nie było - wtedy nie musiałabyś płakać. Ciesz sie, ze to zobacztłaś, inaczej by sie jeszcze miesiacami robił w chuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I oni to w samochodzie robili? Punto? Na przednich siedzeniach, (bo tylko tam kamery sięgają)? Co Ty za kity wciskasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sissy - i w maluchu można :P moja kol. wypchneła nogami przednią szybę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech komiczne
a co na przednim siedzeniu sie nie da..sprobuj ..bardzo fajnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miło by było
pierwsze słyszę o kamerach:P instaluje się je tylko w L-kach na egzamin ściema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma co sie dziwic lecz patrzac na malzenstwa z wiekszym niz kilka lat stazem moge powiedziec, ze w 90 % z nich nie dziwie sie, ze faceci szukaja dup na boku... ona - makijaz robi sobie 2 razy w roku - na wesela w rodzinie i na sylwestra, fryzjera nie widziala od xx lat (obcina ją czasem kolezanka - taniej), jedyny krem jakiego uzywa to nivea (albo jakas ziaja) i to raz w tygodniu, paznokcie estetycznie i krotko obciete nie niszczone lakierem od lat, ubrana jest w stylu extreme casual - dżinsy, sweterek nieokreslonego koloru i buty podobne do niczego, do tego (to juz z opowiadan kolegow wiem) sex jest regularnie, raz w miesiacu... i jak tu sie dziwic, ze facet dyma pachnace 20 latki? Nie wiem jak bylo tutaj, ale tak jak napisalem jest czesto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoya28
kursantki Ci nie przysiegały. Pogoń dziada jak nie chcesz sie pogodzić z tym, że ani one pierwsze ani ostatnie. A skoro masz nagranie to zapewne widzisz, ze zgwałcony nie został, a raczej chętnie bardzo uwodził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdradzona Marta
To jakiś ford był ta L-Ka, na przednim siedzeniu, ich twarzy nie widać, jego za to bardzo dobrze. Normalne, młode pindy, nagranie jest czarnobiałe, coś na zasadzie kamery przemysłowej. Mąż wyjechał, nie widziałam go od momentu dostarczenia wypowiedzienia i na moje życzenie nagrań z L-ek. Pewnie siedzi u mamusi i się użala, a ja muszę całą firmę utrzymywać, wstydzić się za niego, bo w tej firmie aż huczy od plotek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech komiczne
komiczne nie tylko kobiety nie dbaja o siebie ale takze faceci ..mam taki przyklad w domu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój instruktor też mnie podrywał, i sikał przy mni hahahhaa ale nie chciałam go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj komiczne komiczne
zato faceci w takich związkach 5 razy dziennie latają na siłownię, mają piekny kaloryferek na brzuchu i zawsze świeże gacie :D:D:D baju baju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech komiczne masz racje ze i faceci o siebie nie dbaja... moge mowic tylko za siebie i kolegow, a wiekszosc z nich to raczej typ dandysow, wiec Twoja uwaga ich nie dotyczy... natomiast niektore ich żonki to polaczenie stracha na wroble z workiem kartofli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miło by było
Pachnące 20-latki:D rozwaliło mnie to a co chcesz komiczne od dżinsów i sweterków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mężczyźni to mają dobrze - łysina, brzuch jak bęben, obwisły brzuch, zapaszek potu, ale mniemanie o sobie ze hoho - i jeszcze im sie wydaje, że te laski, za którymi sie ogladają, na nic innego nie leca, jak na te brzuchy, łysiny i pot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdradzona Marta
W ogóle to się dziwie tym dziewczyną, on ma już swoje lata, mięsień piwny, lekko łysieje, w życiu bym go o to nie posądziła, stąd moja prośba o te nagrania bo byłam pewna, że to jakaś prowokacja! Co za wstyd i żal, taki stary cep, jak on mógł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zato faceci w takich związkach 5 razy dziennie latają na siłownię, mają piekny kaloryferek na brzuchu i zawsze świeże gacie " to argument jak z przedszkola - taka typowa przepychanka na zasadzie - "pse pani on mnie bije" na co odpowiedz pada "ale on mnie sypie piachem" :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×