Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zdradzona Marta

Instruktor prawa jazdy - NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość bije sie z myslami
tez niedawno robilam prawko i na jazdach instruktor sie do mnie kleil , fuuu taki stary byl oblesny i mi rece pchal na kolana ze niby noge ze sprzegla sciaganc, na kazdej jezdzie zwracalam mu uwage zeby mnie nie dotykal bo sama umiem sciagnac... a tez co jazda to znowu az w koncu zaczelam chodzic na jazdy z chlopakiem nie bylo wyjscia innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a co chcesz komiczne od dżinsów i sweterków" nic, jesli sa ladne i seksowne a nie wygladaja jak z wyprzedazy z tesco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdradzona Marta
Mój się tak nie narzucał, choć to żadne pocieszenie. Jedna z nich ledwo co zgasiła silnik a już rozpinała mu rozporek, co za kurestwo. Nie wytrzymam!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co cieszysz sie madralo? Jesli kogos nie stac na drogie ciuchy to kupuje na wyprzedazach w Tesco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"W ogóle to się dziwie tym dziewczyną, on ma już swoje lata, mięsień piwny, lekko łysieje" grunt to doceniac wlasnego faceta... znalazl takie, ktorym sie podobal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jesli kogos nie stac na drogie ciuchy to kupuje na wyprzedazach w Tesco." no to niech sie nie dziwi ze cienko wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bije sie z myslami
mysle ze troszke chcesz go usprawiedliwic.. i wcale Ci sie nie dziwie, ale mysle tez ze gdyby wczesnije w jakis sposob ich nie podrywal lub nie wiem jak to okreslic... poprostu musial tez w jakis posob to powodowac. bo jestes kobieta i chyba sama nigdy bys sie do obcego faceta tak nie garnela, zawsze jest jakis powod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech komiczne
Komiczne nie przesadzaj mozna sie tanio ubrac i gustownie ,nie kazdego stac na drogie ciuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna nie meic za co kuowac ciuchow a wygladac seksownie i z klasa moja kolezanka kupowala ciuchy na wyprzedazach na rynku a wygladala wysmienicie wszystko kwestia kalsy ktora sie ma w sobie albo sie jej nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Komiczne nie przesadzaj mozna sie tanio ubrac i gustownie " oczywiscie, ze mozna (tzn zapewne mozna)... to czemu ubieraja sie jak do pielenia ogrodka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech komiczne
wkurzona...dokladnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdradzona Marta
Pięknie, kurwa, pięknie! Wiecie o czym się teraz dowiedziałam od szefa firmy, w której pracował mój mąż??? Że on tym dziewczyną proponował pomoc w zdaniu egzaminu, opowiadał o wtykach, które rzekomo ma w ośrodku egzaminowania kierowców!!!! Jak się pewnie domyślacie, teraz jeśli któraś z tych dziewczyn pomyśli to mój mąż może mieć straszne problemy, łącznie ze sprawą o molestowanie! Powiem szczerze, że jeśli podadzą mi dane tych dziewczyn o co już wystąpiłam to sama im to podsunę i niech choć raz w życiu ten człowiek za coś odpowie, bo całe życie jedzie na moich barkach!!! To, że zatrudnili go tam jako instruktora zawdzięcza, mojemu bratu!!! Nie mam już łez.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna sie ubierac w jakichs szmatexach - tam sa markowe ubrania za grosze... mozna dobrze dobierac ciuchy... a moja sąsiadka np, naprawde z twarzy niezla dupa :P szczupla i zgrabna, ubiera sie tak jakby sie na wizyte do zakladu karnego wybierala i chciala gwalcicieli odstraszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech komiczne
"to czemu ubieraja sie jak do pielenia ogrodka?" a tego to ja juz nie wiem:P mam wrazenie ze jestes zwolennikiem stylu Dody ..myle sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo mi przykro ze musisz przechodzic przez to przez co przechodzisz Autorko. Jesli chodzi o styl ubierania to jedna rzecz, mozna wygladac skromnie i sexi jak pisala Wkurzona Zona. Niekiedy zle sie wyglada bo po prostu brakuje gustu. Faceci zdradzaja(zreszta kobiety tez) gdyz czegos brakuje w zwiazku i nie musi wcale chodzic o ciuchy, komiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gkjljg
komiczne - napewno ciebie sie tak boi, jestes najgłupszym facetem na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gkjljg
żal mi cie mętny komiku :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"mam wrazenie ze jestes zwolennikiem stylu Dody ..myle sie" o nieeeee ja lubie styl biznesłumen :) plus taki elegancki z odrobina szalenstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ** ** * *** ** *** *** *** ***
ubierają się tak żeby nie być pociągające i nie musieć sie kochać z mężem bo nie lubią lub mąż cuchnie lub nie umie dać im przyjemności lub inne lub. tylko nie wiem czemu takie później płaczą. ale fakt facet autorki to kurwiarz. nie ma tak że winna zdrady jest żona. jak się zona nie podoba/nie daje to się rozwodzimy, a później dmuchamy na co mamy ochotę. autorko masz nagranie rozwódź sie i zostaw go w skarpetkach samych...nie umiał mieć jaj to niech płacze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komiczne , ja nie wiem, co ty za kobiety widujesz. Większośćkobiet , które sie widuje na ulicach, to zadbane babki. Chyba ze chodzi ci o kobitki po 50, te faktycznie często za duzo pakują w swoje dzieci, a za mało mysla o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Faceci zdradzaja(zreszta kobiety tez) gdyz czegos brakuje w zwiazku i nie musi wcale chodzic o ciuchy, komiczne" podalem tylko przyklad aseksualnych zachowan kobiet... jedna z moich bylych ubierala sie w szmateksach... byla z takiego troche artystycznego srodowiska i tam to bylo modne... i miala ekstra ciuchy za grosze... to o wyprzedazy w tesco napisalem jako przenosnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech komiczne
"o nieeeee ja lubie styl biznesłumen plus taki elegancki z odrobina szalenstwa " no i to mi sie podoba ..super:) tak prawde mowiac nie podejrzewalam Cie o styl tpu Doda..no ale musialam zapytac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Komiczne , ja nie wiem, co ty za kobiety widujesz. Większośćkobiet , które sie widuje na ulicach, to zadbane babki." jestes kobieta czy mezczyzna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ** ** * *** ** *** *** *** ***
a ja tam komicznemu w ten styl bizneswomen nie wierze :P jak dla mnie komiczne jest estetą i pewnie spodobał by mu się stój w każdym stylu oby był dobrze dobrany, harmonijny i kobiecy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×