Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zdradzona Marta

Instruktor prawa jazdy - NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość ** ** * *** ** *** *** *** ***
ja jeżdżę w eLce po to by robić bigos...od tego jest nauka jazdy, by uczyć się też na błędach...że mi instruktor powie z góry...szczerze nie zdarzyło się, ale wątpię żeby mnie to ruszało...no jeden się łapał za głowę w stylu o laboga co pani wyprawia...ale żeby się tym przejąć...w końcu jestem tam od tego żeby się uczyć, a nie robić wszystko idealnie. w odpowiedzi usłyszał, "oj jaki pan dziś ze mną biedny, znowu klęska dydaktyczna". :P nie róbcie z kobiet bezwolnych cip.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ** ** * *** ** *** *** *** ***
jestem na etapie przygotowań do egzaminu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszę wyraxnie "kursant" i mam na myśli kursantów i kursantki, bo jak wiadomo, w języku polskim uzywa sie rodzaju męskoosobowego, jeżeli w grupie znajduje sie choc jeden osobnik męski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ** ** * *** ** *** *** *** ***
pff...no to niech będzie "nie róbcie z kursantów bezwolnych cip"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdradzona nie zwraca na Ciebie uwagi komiczne, poniewaz wlasnie wyczuwa sarkazm a nie zadna pikanterie w Twoich wypowiedziach. I nie sadze zeby w jej sytuacji miala sile i checi Ci odpisywac poniewaz nie wnosisz nic konstruktywnego do jej topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja droga dramo... wnosze na jej topik odrobie świeżosci, nowego spojrzenia, niestandardowego podejscia, nutke dekadencji i szczypte czarnego humoru... rozerwac ja troche chcialem.... co sie bedzie laska siedziala i dolowala, ze ją tak braciszek zalatwil i mężusia w objecia innych bab poslal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ** ** * *** ** *** *** *** ***
poza tym czekamy aż autorce przejdzie plucie jadem, bo w obecnym stanie rozmawiać się z nią nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ** ** * *** ** *** *** *** ***
komiczne jak ja robie pff to unoszę ramiona, garbiąc się jednocześnie i w sposób nabożny wznoszę oczy ku niebu...poza a'la quasimodo...a ty widzisz erotyzm...maga lol :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pff pff pff pff pff pff pff pff pff pff pff pff dobrze Ci Komi? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nauczcie sie ze komiczne
to sfrustrowany idiota ktorego sie IGNORUJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komi, nie ma litości Zamęczymy Cię na śmierć... Będziemy pff-ać do upadłego pff pff pffpff pff pffpff pff pffpff pff pffpff pff pffpff pff pffpff pff pffpff pff pffpff pff pffpff pff pffpff pff pffpff pff pffpff pff pffpff pff pffpff pff pffpff pff pffpff pff pffpff pff pffpff pff pffpff pff pffpff pff pf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ** ** * *** ** *** *** *** ***
ja nie będę pff...bo się nabawię skrzywienia kręgosłupa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamarko - ale frustracje moga przezywac tylko ludzie inteligentni... bo to oni przezywaja watpliwosci i zastanawiaj sie nad soba.... idioci nie robia tego, wiec nie moga byc sfrustrowani.... wypowiedz pomaranczki jest nielogiczna - wracaj do mnie :P Siska, Ty bezlitosna... lubie takie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczymy Komi, na ile to prawda, a na ile gadanie. Ach pff...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drama ja nie wiem akurat czy to dobrze:) czasami bym wolala sie wiecej nie pojawiac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×