Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zdradzona Marta

Instruktor prawa jazdy - NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość tirarira la
AUTORKO, choćbym stanęła na głowie to nie jestem w stanie zrozumieć Twojej logiki "dziwki", "kurewki" itp. A Twój mąż co? Bidulek uwiedziony i zgwałcony. Karać chcesz dziewczyny, które żyją bez żadnych zobowiązań i tak na prawdę mogą robić co chcą. A mąż co? No debil i... i tyle. Zastanów się!!! Przecież on jest tutaj w 95% winny. Mój mąż mówi tak "Przedemną mogłaby przebiec całkiem goła laska a ja nie będę miał żadnych nieodpowiednich myśli w stosunku do niej, bo mam swój kodeks moalny i mam Ciebie". Ręce mi opadają jak czytam co Ty masz zamiar zrobić tym dziewczynom. Jak skupiasz całą swoją złość na nich. A mąż? No cóż, głupiutkie stworzenie o rozumku wróbelka. Przecież nie on jest winny tego, że zdradził. Zacznij wreszcie dostrzegać to że to on zniszczył wasz związek, nie te dziewczyny, to on nie mógł na dupie spokojnie wysiedzieć, bo tak mu się paliło w majtkach do młodych dziewczyn, to on bajerował żeby naciągnąć na seks młodziutkie kursantki, to on nie miał skrupułów myśląc "w domu czeka na mnie żona ale co tam, zabawie się", to on wracał do domu po takim seksie i miał czelność patrzeć Ci w oczy. Nie bądź głupia, KOBIETO!!!!!!!! A teraz odwagi, zrób z draniem to co każda kobieta mająca poczucie własnej wartości powinna zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawa jest jasna przeciez
laski mu robiły loda bo on im proponował pomoc w zdaniu egzaminu, ja tez bym mu obciagnela zeby miec prawko za 1szym podejsciem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalalaalalalala
jakiego egzaminu , on jest tylko instruktorem a nie egzaminatorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawa jest jasna przeciez
czytaj uwaznie,obiecywal im pomoc przeciez gadal ze ma wtyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zmienia to jednak faktu
ze autorka powinna wybrac se do rodzicow tych napalonych kursantek i pokazac im co ich coreczki robia w ramach nauki jazdy. one sa rownie wiine tej zdrady co maz autorki. palant trafil na kurewki i wyszlo co wyszlo. glowa do gory autorko. zemsta ma slodki smak! nie odpuszczaj, moze uratujesz jakies malzenstwo przed kleska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalalaalalalala
a co tu ratować? Jak nie może powstrzymać członka w majtkach, taki to już się nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszkodzi
moze i laski niewinne tylko maz, ale ja tam bym pokazała ich rodzicom :D a jak :D to prwada zemsta ma slodki smak, a kurestwa nie brakuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trele mele dudtki
komiczne (komicznie@o2.pl) nie ma co sie dziwic lecz patrzac na malzenstwa z wiekszym niz kilka lat stazem moge powiedziec, ze w 90 % z nich nie dziwie sie, ze kobiety maja kochankow... On - myje zeby raz dziennie, twarz to tylko woda sobie chlustnie- fryzjera nie widzial od xxxx lat (obcina go czasem kolezanka zony- taniej), kremow nie uzywa bo przeciez chlop nie musi o siebie dbac...paznokcie obgryza...o ubiorze nie ma nawet co sie rozwijac, jeansy, swetr, moze od czasu do czasu jakas koszula w krate...buty brudne...ale nie ma sie czemu mu dziwic, brzuch wisi do kolan, a "wieksze" ciuchy pewnie i wiecej "kosztuja" ;-) i jak tu sie dziwic, ze kobieta szuka sobie pachnacego kochanka... Ale Ty jestes duzy a glupi komiczne...pepla i stuka po tej klawiaturze bez sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trele mele dudtki
a tak z innej beczki, to Ty autorko szukasz wsparcia u kobiet? Przeciez wiekszasc z nich to chetnie by Ci oczy wydrapala...jeszcze uslyszysz ze to Twoja wina ze zdradzil...wyplacz sie przede wszystkim a pozniej odpal takiego kopa mezusiowi zeby na ksiezyc sie udal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, przyznam, ze strzeliłam pierwszą głupią wypowiedź o rozdawaniu kart przez instruktora, a potem nie bardzo miałam siejak wycofać :P Tak naprawdę uwazam to samo, co gwiazdki :P Tylko wkurwiło mnie \"co ty pierdolisz\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniiita
ja kocham swojego instruktra:) a tak przy okazji na co dzien jest mundurowym policjantem mmmmmm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hffdds
ufff, wiecie co, ciesze sie, ze w koncu zdalam prawko i juz nie bede musiala jezdzic z instruktorami, bo wiekszosc mi sie jakas oblesna wydawala i faktycznie niektorzy podrywają albo gadają glupoty, np. o sexie, ale chyba tak to juz jest, ze kto siedzi pare lat w tym zawodzie to mu odbija. a do autorki watku to bardzo mi przykro. nie ma co winic tych dziewczyn, choc oczywiscie kurwiszony z nich niezle, ale przeciez twoj facet nie musial z nimi isc, mogl sie nie zgodzic. jakby nie myslal fiutem to by pewnie sie nie zgodzil ale jak widac masz niezlego gagatka za męża :) nie ma co robic szumu wokol tego, po prostu weź rozwod, zadnych klotni, bo po co sie denerwowac, zlosc pieknosci szkodzi :) nie on jeden na swiecie, jeszcze sobie kogos znajdziesz. sama piszesz, ze nic cpecjalnego z wygladu, weic teraz sobie poszukaj jakiegos przystojniaka :p widocznie tak mialo byc, co zrobic. szkoda nerwow. tak naprawde malo ktory facet jest porzadny i monogamiczny. znalezienie takiej perly to trudne zadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hffdds
"ze autorka powinna wybrac se do rodzicow tych napalonych kursantek i pokazac im co ich coreczki robia w ramach nauki jazdy. " eee to by bylo glupie ;) dziwki zostaną dziwkami i nawet jak naskarzycie rodzicom to nic to nie da, a moze byc jeszcze gorzej. lepiej dac spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ** ** * *** ** *** *** *** ***
kacapoły--> to ja przepraszam za dosadność...taki mam już charakterek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdradzona Marta
Rozmawiałam dzisiaj z włascicelem tej szkoły jazdy, wytłumaczył mi co i jak, powiedział, że jedna z tych dziewczyn zrezygnowała z kursu nie podając powodu. Mąż siedzi u matki, zadzwonił do mnie i powiedział, że do domu nie wróci bo czuje się jak szmata, oczywiście utwierdziłam go w tym przekonaniu. Pozew już leży, czuje się lepiej i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trele mele dudtki no i co tu udowodnilas? bo chyba tylko sobie chcialas cos wmowic - tzn to, ze polskie kobiety sa zadbane :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmel.
współczuję żonom instruktorów. naprawdę współczuję. wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tania hania
w sumie to wlasnie myslalem nad taka forma dorobienia sobie a to przynajmniej jakies fajne d**y byly??? - komiczne nieszczesniku - fajne dupy nie musza dawac dupy instruktorowi nauki jazdy w L-ce - to byly zwykle dupodajki i tyle 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×