Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Kate_22

Jakie przedszkole wybrac

Polecane posty

Gość Kate_22

Dopiero jestem w ciazy, ale juz zastanawiam sie nad przedszkolem dla mojego dziecka. jakie lepsze, prywatne czy panstwowe? podzielcie sie doswiadczeniami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelmama
dziewczyno jestes w 5 tyg wez ty doczekaj przynajmniej do konca 12 w pierwszym trymestrze jest duze ryzyko poronien.oczywiscie ci nie zycze ale zebys potem nie plakala ze za duzo pokladalas w ta ciaze nadzieji.ja tez nie bralam tabeltek mam 23 lata i jestem w 20 tyg ale nie mysle jeszcze tak jak ty niech sie urodzi a potem mysl o przedszkolu kobieto wyluzuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D :D :D :D a może o studiach dla dziecka pomyśl! dziewczyno wyluzuj!!!! poczekaj najpierw jak urodzisz! nie układaj dziecku zycia kiedy ono jeszcze kruszynką w brzuchu jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kierując się wyborem przedszkola patrzyłam na doświadczenie kadry i stołówkę. Nie chciałam też posyłać dziecka do placówki publicznej, bo tam mniejszą uwagę przykładają do dziecka. W końcu mój wybór padł na Czerwony Balonik w Warszawie. Sprawdza się w 100%, za rok poślę tam swoje drugie dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie odpisujcie, bo podniesiony żeby reklame wtrynić...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sie zdecydowalam na prywatne przedszole www.teczowakraina.com.pl Glowna przyczyna bylo to ze mamy niedaleko no i maja dobry program zajec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeden diabeł! Jeśli to się nie zmieni http://qck.pl/56 to jakiego byś nie wybrała to i tak zaprowadzisz to dziecko do tego przedszkola góra 20 razy i stale będzie chore!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olusianiania
Ja znam tą idiotkę co krzyczy by topik usunięto i wmawia wszystkim że to wirus! Ona pracuje dla serwisu! Po prostu nie dosyć że treść filmów jest politycznie niepoprawna, to jeszcze zabiera aktywnych użytkowników na kilkadziesiąt minut. W tak kontrowersyjnych tematach ona zawsze tak reaguje, za to jej płacą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja swoje dzieci posłałam do prywatnego www.kids-club.pl i dla mnie to była super decyzja, naprawdę mają świetną placówkę - wystarczy samemu pójść i zobaczyć, to jest najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem za prywatnym, teraz jest ich sporo i każdy może wybrac takie jakie uzna za najlepsze dla swojego dziecka, ja z poznania, mamy tu duzo przedszkoli, wybrałam takie bliżej mniej, które uczy wg metody Gardnera, bardzo madra teoria o roznych typach inteligencji wśród dzieci, przedszkole się nazywa slodki Domek, mila mloda karda i widac, ze im się chce;) corka zadowolona;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry wszystkim przyszłym mamom :) Jestem studentką Psychologii i prowadzę badania dotyczące obrazu siebie i funkcjonowania zawodowego kobiet ciężarnych. Wszystkie mamy, które są w pierwszej ciąży, w 2 lub 3 trymestrze, które nie przebywają na zwolnieniu lekarskim a dalej są aktywne zawodowo proszę o pomoc. https://docs.google.com/forms/d/10_Tg8fS5zHs5Xu6Hy2FdwSVsn_CtgGs-ooUF4tiyAsY/viewform?c=0&w=1 Każda uzupełniona ankieta jest dla mnie na wagę złota. Z góry dziękuję! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wybrałam prywatne - Aniołkowo w Łodzi :) jestem mega zadowolona zarówno z kadry jak i zajec dodatkowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O, ja własnie szukam dobrego przedszkola w Poznaniu. Zaintrygowała mnie ta metoda gardnerowska i poczytałam trochę o niej. Myślę, że jest to zgodne z moimi metodami wychowawczymi. Także planuję jechać do Słodkiego domku. Sa tu jeszcze jacyś rodzice z Poznania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my w Łodzi wybraliśmy przedszkole katolickie Albercik, na ul Brata Alberta Chmielowskiego. Rewelacyjna opieka, posiłki takie, ze synek zjada wszystko. Wycieczki, ciekawe zajęcia dodatkowe a i bardzo dobra kadra. Z checią tam chodzi. To już drugi jego rok http://przedszkolealbercik.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marwisa
Jeżeli chodzi o Poznań to zdecydowanie najlepszym wyborem będzie Przedszkole Słodki Domek. Klimat placówki przyjazny i ponadto świetny kontakt z opiekunkami, które wiedzą jak urozmaicić czas w przedszkolu dla dzieci w różnym wieku. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Premier zaprezentowała nam cyrk, a nie rekonstrukcję - mówił w "Faktach po Faktach" Sławomir Neumann, przewodniczący klubu PO. - Zmiana to motor postępu - tłumaczył Michał Wójcik (PiS), sekretarz stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja Zuzia chodzi do Niepublicznego Przedszkola "Wesołe siódemki" w Katowicach i jestem bardzo zadowolona Panie się stają i co najważniejsze przygotowują dzieci do nauki szkolnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziecko chodzi do przedszkola www.familia.edu.pl w Katowicach. Jestem bardzo zadowolona z opieki i zajęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasza córa chodzi już 2 rok do przedszkola w Piasecznie ALa i Kot. Dla nas najlepsze. Od 2015 roku jest to przedszkole państwowe, wcześniej było prywatne. Warunki super, opieka, zajęcia dodatkowe na najwyższym poziomie http://www.alaikot.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anka
Nie prawda z tymi przedszkolami państwowymi pracuję z dziećmi już 15 rok i powiem więcej że lepiej zarabiają przedszkolanki w państwówkach niż w prywatnych przedszkolach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anka
I dużo więcej się robi bo jest na to kasa u nas dyrektorka wszystko do grup kupuje rodzice nic nie przynosza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My wybraliśmy przedszkole językowe. U nas w Częstochowie, na Grabówce, przedszkole Sowa. Mowa dokładnie o tym - http://przedszkolesowa.pl/edukacja/program/ Dlaczego przedszkole językowe? Przede wszystkim ze względy na konkrety. Dziecko ma kilka godzin dziennie kontaktu z językiem i to jest nauka. W przedszkolach publicznych dziecko ma 15 minut tygodniowo. Czego może się w taki sposób nauczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My wybraliśmy niepubliczne i jestesmy bardzo zadowoleni. Konkretnie mokotowskie http://www.razdwatrzymy.edu.pl/ Z plusów - program nagrodzony I nagrodą MEN, bardzo fajna kadra, zdrowe żywienie. Od początku spodobało nam się, że są nastawieni są na wyrównywanie szans, są zajęcia korekcyjno-kompensacyjne. Taki sam nacisk kładą na zajęcia edukacyjne, jak i ruchowe czy artystyczne, według mnie to bardzo sensowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem zdecydowanie lepiej jest wybrać przedszkole niepubliczne. Niestety wciąż widać znaczną różnicę w podejściu zarówno do dzieci, jak i rodziców w placówkach prywatnych i państwowych na korzyść tych pierwszych...W naszym rodzinnym Szczecinie wybraliśmy http://prywatneprzedszkole-szczecin.pl i jesteśmy bardzo zadowoleni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiGoTkaaaa123
Prywatne przedszkola mają przewagę nad państwowymi z bardzo prozaicznych względów. Po prostu są lepiej wyposażone, jest w nich zatrudniana większa ilość specjalistów i mają o wiele więcej możliwości na organizowanie zajęć dodatkowych dla maluchów. Nasz synek chodzi do prywatnego przedszkola Wyspa Skarbów przy Duńskiej 102 w Szczecinie i wydaje mi się, że nigdy nie posłalibyśmy go do państwowego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×