Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krem za 500zł

czy wydały byscie 500zł na krem?

Polecane posty

Komi, Ty znowu chwalisz mnie trochę zaocznie ;-) Ale bez fałszywej skromności, nie muszę na szczęście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulotka
Moja mama uzywa tylko kremow La Praire ma 60 lat a wyglada na max 45.Cera jak u dwudziestolatki praktycznie zero zmarszczek wiec nie mowcie mi ze nie ma roznicy miedzy kremem za 50zl a tym za 500 i wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ** ** * *** ** *** *** *** ***
komiczne--->widzę że się dalej lansujesz na anioła. (ale dużych opakowań lepiej nie kupować, bo łatwiej żeby sie popsuły, albo żeby rozwinęły się w nich bakterie) autorko ja nie wydała bym. jakość kremów za ok 150zł mnie zadowala. jakbym interesowała się bardziej kosmetykami to może bym kupiła...niestety po przeliczeniu różnicy w cenie miedzy kremem za 500 a 150zł na liczbę książek, które można za to nabyć absolutnie nie była bym w stanie kupić takiego kremu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sory ze się wtrącę, ale czytałam na jakimś starym topiku wywody Komicznego i mnie teraz telepie na sam widok nicka :P człowieku, nie jesteś nijak grupą docelową dla pytającego, więc daruj sobie swoje mądrości :o i oceny co jest dobre, a co nie i dla kogo. jeśli masz ochotę szpachlować swoją kobietę kremami za 5 stów (które faktyczie składem i technologią wykonania nie róznią się tak bardzo od tych za ok sto zł), to ją szpachluj. ale nie wciskaj innym, że to jest dobra cena za krem. pytanie jeszcze jaki krem..? musiałam to napisać. za bzdury z innego topiku hihih :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elle20
Jasne🖐️ Uzywalam kremow tej firmy i to zadna rewelacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sajganek
w zadnym razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ** ** * *** ** *** *** *** ***
S_A_M_A_N_T_A --> komiczne jest grupą docelową...ma wymagania by jego pani była super zadbana i kupuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ** ** * *** ** *** *** *** ***
gazeta wyborcza-->pewnie geny, genów pewnie nawet krem za 1500 nie oszuka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak wydałabym tyle na krem
bo zarabiam na reke 4 tys, wiec taka cena jak dla mnie ok ale oczywiscie jesli rzeczywiscie byłby dobry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16.40 "mysle tu o kobietach po 30" to jest grupa docelowa. pytanie sforumułowane "czy wydałYBYŚCIE.." no ale spoko. niech jak pisałam - niech szpachluje. lepszy jednak byłby efekt po hialuronie choćby (i bezpieczny) moja mama ma 44 lata i NIGDY nie używała żadnego kremu - nie sposób jej przekonać do tego, nie lubi i już - nie ma ani jednej zmarszczki, ani sztuki.. liczę na te geny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak wydałabym tyle na krem
a co do komicznego, o jak ja go nie cierpie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elle20
Szkoda, ze kobiety mysla, ze luksusowy sloiczek sprawi, ze beda wygladac mlodziej. Nie tedy droga. Najlepsza prewencja jest stosowanie dobrych filtrow i nieopalanie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedyś przez ponad tydzień piłam tylko świeżo wyciskane soki, super kuracja odmładzająca i nic nie kosztuje, a nawet można jeszcze zaoszczędzić na jedzeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"komiczne > a co ty sie tak oreintujesz w kobiecych kremach, zabiegach ??? \" bo lubie wiedziec za co płace :) gwiazdki, masz racje jesli chodzi o duze opakowania, ale sa i male w podobnej cenie... moja kobieta sobie jakis shiseido za 390 zl niedawno kupila Ps Samanta - podniecam Cie, ze tylko o mnie myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym kupila tylko wtedy gdyby z 80 latki moglabym sie przeistoczyc w 20 -latkje (ale taka swieza i prawdziwa a nie bo operacjach plastycznych). A ze to jest niemozliwe to nie kupilabym. I zgadzam sie z kims powyzej, ze o wiele lepsze efekty i za o wiele mniejsza cene daje picie soku z wycisnietych owocow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdybym była bardzo bogata to
TAK!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teksty w stylu "smaruje sie margaryna delma i w wieku 50 lat wygladam swietnie" nie maja sensu, bo kremy sa dla osob, ktore maja problemy z cera, a nie dla tych ktorzy maja genetycznie dobra skore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polcia - tak na marginesie - zgodnie z Twoim poleceniem, kupilem kielkownice - super sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hush.......
Ja wydaję ok 150-300 zł na krem. Ale może kiedyś... ;) PS. Moja skóra jest problematyczna, zatem ja zauważam różnicę między marką tańszą a droższą. Zazdroszczę osobom, które mają bezproblemowe cery. Bardzo, bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie Komiczne, mierzisz mnie maxymalnie, ale dziś czytałam twojego autorstwa takie bzdury, że nie wierzę, że to ty pisałeś :o staroć chyba jakoś, no ale.. :P z tego co zrozumiałam, to chodzi o kremy jakieś przeciwzmarszczkowe etc a nie "dla osób z problemami z cerą". na problemy z cerą to są leki i dermatolog/lekarz medycyny estetycznej co do tych kiełków, kiełkownic etc - hodowaliście kiedyś kiełki rzodkiewki..? czy da się jakoś zniwelować ten koszmarny zapach..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgodnie z moim poleceniem :D ;-) Ale rzeczywiście dobra rzecz, a jeszcze sieję rzeżuchę na wilgotnej ligninie, też szybko i obficie rodzi :) Gazeta, te soki to nie tylko z owoców, dobre są mieszanki buraki, marchew, seler pietruszka i jabłko plus koniecznie sok z cytryny, bo lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja skiełkowana rzodkiewka nie ma koszmarnego zapachu, ale ja ją przepłukuję 2 razy dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ją przepłukiwałam i 3-4 razy a i tak nie mogę znieść.. masakra.. rzeżucha też specyficznie pachnie, ale ta rzodkiewka tragicznie.. niważne czy stoi w bardziej/mniej zacienionym miejscu, czy rosnie sama czy z innymi kiełkami na innych poziomach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miło by było
polaola... a gdzie można kupić taką kiełkownicę, bo niezorientowana jestem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×