Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość szukająca dobrego kremu

skuteczny krem do cery trądzikowej

Polecane posty

Gość abcapalzness1986qontw
zaskórniki to jeszcze nie trądzik, nie ma sensu stosować maści z antybiotykami, bo Twoje naturalnie obecna flora bakteryjna przestanie Cie chronic i może sie to zle skonczyć, jesli stac Cie na zbiegi kosmetyczne to zalecam wybranie sie do kosmetyczki ale profesjonalnego salonu a nie takiego, ktory obok tipsów i henny robi oczyszczanie twarzy, tam sie interesuja Toba i mozesz sie dowiedziec czego naprawde Ci trzeba, osobiscie po normaderm vichy nie widzialam efektow, zel do mycia twarzy z iwostin tez mnie nie przekonal, juz bardziej zadowolona bylam z dermedic acne expert dobrze ułożony mężczyzna nie chrapie Jasne http://www.baronsofbulls**t.com/l/11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaskórniki możesz usunąć w gabinecie dermatologicznym. Będzie to złuszczanie kwasami, np. glikolowym w wysokim stężeniu, pirogronowym, mlekowym czy salicylowym, czy też mikrodermabrazja, gdzie daje to efekt złuszczania naskórka i pobudza produkcję kolagenu. Przeważnie robi się pięć zabiegów co dwa tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja siostra tez uzywa biodermic bo twierdzi, ze mają dobry skład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMonia
W moim przypadku kremy się nie sprawdzały.Dobre rezultaty uzyskałam po zastosowaniu tabletek IQFACE.W sumie na samym początku nie sądziłam że rezultaty będą aż tak dobre.Mam tylko nadzieję że nie będzie powtórnego wysypu bo chyba wtedy się powieszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie pytanie czy po prostu z tym problemem byłaś u dermatologa ? Bo on zazwyczaj może coś doradzić bardziej profesjonalnie bo wiesz mu tutaj staramy się pomóc ale jednak nie mamy takiej fachowej wiedzy. Jeśli masz jeszcze ten trądzik to po prostu taki dobry krem to jest brevoxyl. Naprawdę może Ci pomóc a przy okazji zapraszam na bardzo ciekawego bloga http://dobroslaw80.blogx.pl/ dotyczącego nieruchomości a konkretnie tego jak je kupować i jakie domy wybrać decydując się na ich budowę i co najważniejsze jak je aranżować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może najlepiej iść na profesjonalny peeling do dermatologa? No i dobrać odpowiedni podkład, którzy nie pogorszy stanu cery. Duży wybór znajdziesz na perfumeriawiki.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtermit
Prawda jest taka, ze IQface działa kompleksowo, a nie tylko ogódnie poprzez wchłanianie na skórę, dlatego poprzez to kompleksowe działanie, jest znacznie skuteczniejszy od tego co proponuje konkurencja. Tak myślałam przy podejmowaniu decyzji o zakupie i powiem wam, że w niczym sie nie pomyliłam. W końcu mam twarz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
iq oszustwo!!! W "waszym" wątku już wyszło, żeście naciągacze, to teraz inne zaśmiecacie? Proszę: www.f.kafeteria.pl/temat/iqface-opinie-p_5884783/3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja osobiście moge polecić alaclarin, nie jets to klem lecz zel, bardzo dobrze działa. Jesli chodiz o kremy takie zwykłe to wazne zeby nie były one tłuste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka693
najlepszy jaki znam to olej kokosowy i stosuję go na noc. Zabija bakteria a dodatkowo regeneruje i głęboko nawilża zaskórek, spróbuj, zobaczysz efekty już po paru dniach. Olej tylko musi być dobrej jakości, organiczny np. http://hh-life.pl/produkt/olej-kokosowy-ekogram-280g/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama20latka
A ja mojemu synowi kupiłam podczas targów LNE w Krakowie krem z serii Beta Skin. Genialny, polecam. Satysfakcja pewna. Oparty na naturalnychy składnikach, błyskawicznie uporał sie z problemami moego dwudziestolatka :-) Teraz regularnie zamawiam. https://sklep.betaskin.pl/pl/p/Beta-Skin-Acne-Care-Cream-75-ml/110

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczynki, a co sądzicie o Niszcz Pryszcz? Mam 15 lat i mam straszny problem z trądzikiem, szczególnie przed okresem :/.. Da rade? W internecie jest wiele pozytywnych opinii na jego temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hemtes
W moim przypadku zdecydowanie się to sprawdziło - i rzeczywiście wygląda to jak należy. Przywrócenie normalności cerze trwało kilka tygodni, ale docelowo wszystko udało się zrealizować. Aplikator na wypryski HB problem w całości rozwiązał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Karola
Ja używam antybakteryjnego punktowego kremu z olejkiem i miodem Manuka, pianki z tej samej serii i kremu do cery tłustej i mieszanej z miodem Manuka jestem z tych kosmetyków bardzo zadowolona, stan mojej skóry jest dużo lepszy :) www.newbay.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na zwykły trądzik bardzo dobrze działa Acnederm. Nie pamiętam tylko, czy jest na receptę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno świetnie powinien się spisywać aplikator na wypryski HB - sama doskonale wiem, jak dużą robiło to dla mnie różnicę, o ile lepiej wygląda ta cera. Napracowałam się nad zmianami, ale systematyczność dała mi tyle, że nie mam nawet zaczerwienień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak czytam i czytam i każda z Was ma inne doświadczenia, a ja walczę z tym problemem od lat i mogę powiedzieć jedno-najważniejsze jest oczyszczanie, ale nie agresywne, bo wtedy skóra reaguje zbyt gwałtownie. Szczególnie wieczorem, po całym dniu to ma największe znaczenie. Potem krem na noc, lekki, ale dostosowany. Jak ktoś ma trochę więcej lat, to polecam: http://www.vichy.pl/produkty-przeciwko-niedoskona%C5%82osciom/detoksykujacy-krem-na-noc-przeciw-niedoskona%C5%82osciom-normaderm-normaderm/p10480.aspx Dla mnie okazał się delikatny i skuteczny. Poza tym długo szukałam kremu na moej problemy, który byłby typowo na noc, a ten jest. Co prawda trochę kosztuje, ale co tam, warto było, bo rano naprawdę widać efekt. skóra sie tak nie błyszczy, pory są mnie widoczne i wyskakuje mi mniej niespodzianek, które do tej pory musiałam pokrywać korektorem, co im jeszcze bardziej szkodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uzywam kremu nivea dla niemowląt. 12 zl w rosmanie lekki nawilżający. Duze niebieskie plastikowe opakowanie Powiem wam jak wyprowadzilam swoja twarz. Moze komuś to pomoze Bo przebrnelam przez masę artykułów i sprawdzilam na sobie. Od razu mówię ze doprowadzilam twarz do perfekcji. Rano myje twarz mydłem dla dzieci bambino albo bobas lub babydrem z rosmana. Nakladam krem nivea dla niemowląt. Super sie wchłania. I podklad . ale juz nie po to zeby cos kamuflowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uzywam kremu nivea dla niemowląt. 12 zl w rosmanie lekki nawilżający. Duze niebieskie plastikowe opakowanie Powiem wam jak wyprowadzilam swoja twarz. Moze komuś to pomoze Bo przebrnelam przez masę artykułów i sprawdzilam na sobie. Od razu mówię ze doprowadzilam twarz do perfekcji. Rano myje twarz mydłem dla dzieci bambino albo bobas lub babydrem z rosmana. Nakladam krem nivea dla niemowląt. Super sie wchłania. I podklad . ale juz nie po to zeby cos kamuflowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To samo co się pojawiało w tematach - aplikator na wypryski HB. Dał mocną różnicę, diametralnie odmienił sytuację a przede wszystkim cera zaczęła wyglądać o wiele lepiej. U mnie akurat wyszło tak, że udało się wyeliminować nawet zaczerwienienia - zmiana jest zdecydowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
https://sklep.betaskin.pl/Beta-Skin-Acne-Care-Cream-75-ml/110 Proszę nie traktowac jako spam. Dla mnie genialny, warto sprawdzić. Prowadzę gabinet, jestem kosmetologiem i nie podaję linka do swojego gabinetu tylko do sklepu firmowego. Warto, naprawde, Moi klienci/ pacjenci bardzo zadowoleni. Srebro koloidalne i beta glukan robi całą robote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim dla uzyskania efektów leczenia, trzeba porządnie o to wszystko zadbać. Dopiero w takim momencie będzie widoczna poprawa - mam na myśli dbałość na zasadzie systematycznej pielęgnacji kremem Effaclar Duo (+) to krem zwalczający niedoskonałości skóry, do codziennej pielęgnacji skóry trądzikowej. Fajnie i szybko usuwa niedoskonałości i działa na przebarwienia potrądzikowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panienka39
Zgadzam sie,a do kompletu effaclar żel oczyszczajacy. Ja wychodze z załozenia że trzeba dbac o skóre twarzy całosciowo i własnie wtedy dopiero jestesmy pewni że działamy w dobrym kierunku. bo co na da krem , jesli bedziemy myć czym popadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie polecam Effaclar Duo+ La Roche- Posay. Przy takich problemach z cerą on naprawdę doskonale sprawdza się wlasnie jesli chodzi o trądzik i wszelkie przebarwienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×