Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość szukająca dobrego kremu

skuteczny krem do cery trądzikowej

Polecane posty

Gość Kathleenx
Bardzo dobry krem nawilżający do cery trądzikowej ma AVA, cała seria „acne control” do tego rodzaju cery jest bardzo skuteczna – bo to dermokosmetyk, a nie zwykły kosmetyk drogeryjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia177
A ja polecam maść, którą nakłada się punktowo. Nazywa się acne derm, można kupić ją w aptece za około 15zł. Stosowałam ją zarówno na pojedyncze wypryski jak i na przebarwienia. Zawiera kwas azelainowy, który właśnie jest odpowiedzialny za niszczenie bakterii, a więc trądziku oraz za rozjaśnianie przebarwień. Mi pomogło, a miałam spory problem, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Mi pomogły kremy z novaclear z serii acne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia

O skore trądzikową trzeba bardzo dbać i pielęgnować . Mi w tej pielęgnacji pomogły kremy z novaclear .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie pomogły kosmetyki od Pyunkang yul acne dla cery trądzikowej, w przypadku tak problematycznej cery ważne jest żeby zadbać o dobry skład kosmetyków, a te są doskonałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry do cery trądzikowej jest krem matujący Eco Nature z Bielendy, polecam. Z wodą kokosową, zieloną herbatą i trawa cytrynową.Pomaga przy wszelkich zmianach skórnych, skóra już się tak nie świeci, normalizuje pracę gruczołów łojowych. nie mam już tak zaskórniaków.a i właśnie na trądzik pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobacz na krem Solverx Sensitive, jest bardzo delikatny z dobrym składem, zamówisz przez ich stronę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozbyłam się trądziku dzięki naturalnym  kosmetykom marki APIS - używałam regularnie serii Acne- stop i do tego,  kremu z probiotykami tej samej marki .  Moja skóra odzyskała piękny wygląd. Po trądziku nie ma śladu .Polecam bardzo . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×