Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kapselek0983

on-cały dzień w pracy

Polecane posty

ja czasami nie mam czasu do kibelka wyjść a co dopiero esami sobie głowę zawracać w pracy... on ma tak samo...czasem się oboje z tego śmiejemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapselek0983
2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sory ale zachowujesz sie jak malolata ktora musi co chwile esemesowac z "misiem".. nie chce cie obrazic ale tak sie zachowujesz... zobacz wczesniejsza wypowiedz.. jak pojdziesz do pracy tez ci sie odechce pisania i dzwonienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooesi
co poradzisz ze ona tak teskni ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaffe78
eeeeeeeeeee no bez przesady mieszkaja razem ale czasu wolnego dla siebie maja nie wiecej niz 2 h na dobe tak wiadomo ze dla faceta praca rzecz swieta ale nie wmawiajcie dziewczynie ze jest nienormalna albo zaborcza bo chce poczuc w ciagu dnia ze jest dla niego WAZNA rozumiem cie .. moj pisze do mnie 1 smsa z pracy a pracuje od 7.30 do 17.30 a jak wyjezdza pisze dwa lub trzy w ktorych ... uwydatnia swooje uczucia :) to cholernie mile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapselek0983
Każdy ma inne potrzeby, widocznie mi to by wystarczyło żeby się nie smucić, nie pracuję , nie wiem jak jest , ale skoro mój facet pali papierosy spala ich dużo w ciągu dnia i ma na to czas ale żeby do mnie się odezwać to już nie, to coś nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaffe, moj tez pisze ale jak nie pisze to nie robie z tego problemu:) tez nie mamy dla siebie duzo czasuy bo on takze dlugo pracuje ale sa weekendy zawsze jest te pare godzinek po pracy mozna sie polozyc i cos razem poogladac:) porozmawiac, poprzytulac sie, i o wiele bardziej lubie jak moj okazuje mi uczucia juz jak jest w domku a nie esemesami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo to w trakcie palenia moze sie odezwac... ale kochana naporawde o tym sie nie mysli jak ma sie meczaca stresujaca prace... naprawde nie masz sie czym przejmowac:) wykorzystaj czas jak jest w domu poprzytulaj sie do niego ile wlezie:D i moze sama cos mu skrobnij( jakiegos milego smsa ) na pewno mu sie milo zrobi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapselek0983
kaffe78 dokładnie to jest baardzo miłe , jak by napisał takiego smsa to jestem po prosu szczęśliwa, i jak wraca z pracy to nie mam powodu żeby się czepiać o to samo (miałby to z głowy) przy okazji bardziej się bym starała bo bym czuła że myśli o mnie itp, a tak to trochę jak hotel ten dom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×