Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

michal890

Czy są jeszcze szanse?

Polecane posty

Witam. Zakładam ten temat na forum dla kobiet, ponieważ myślę, że właśnie kobiety będą znały odpowiedź na moje pytanie. Chodzi o pewną dziewczynę i o to czy mam u niej jeszcze szanse. Napiszę jak to było. Poznaliśmy się na wakacjach we Włoszech. Jako, że jechaliśmy z jednego biura podróży znałem ją wcześniej z widzenia, bo pochodzimy z tego samego miasta. Po dwóch dniach zapoznaliśmy się, miło na się rozmawiało i przyjemnym było dla mnie spędzanie z nią czasu. Niestety ona miała chłopaka, z którym była od 3 miesięcy. Pomimo tego nie zrezygnowałem i coraz bardziej zbliżyliśmy się do siebie. Wspólne spacery, wieczory na plaży, czułe przytulanie. Czułem, że coś między nami zaiskrzyło. Postanowiłem porozmawiać z nią o tym. Powiedziałem, że chciałbym, żebyśmy byli razem. Ona odparła, że bardzo jej się podobam, jednak ma chłopaka i nie chce tego zepsuć. Nasze stosunki nie pogorszyły się a wakacje dobiegły końca. Po dwóch tygodniach braku kontaktu przypadkiem się spotkaliśmy, jednak skończyło się tylko na krótkim \\\"cześć\\\". Po 15 minutach dostałem sms: \\\"Kiedy cię zobaczyłam zrobiło mi się strasznie smutno, bo we Włoszech byliśmy tak blisko siebie...\\\". Zaproponowałem spotkanie, ale nie myślałem o niczym poważnym. Na spotkaniu mówiła mi o tym, że chłopak traktuje ją jak szmatę itp. Na drugi dzień zerwała z nim. Przez 2 tygodnie spotykaliśmy się i było bardzo miło. Skończyło się jednak tylko na buziakach, bez żadnego dłuższego pocałunku. Dzisiaj powiedziała mi, że nadal jej się podobam, ale niedawno zerwała z chłopakiem i nie potrafi z nikim być. Tu moje pytanie do was. Czy sądzicie, że coś może z tego być? Jak ją w sobie rozkochać? Wydaje mi się, że jest to ta właściwa dziewczyna i czuję do niej coś bardzo silnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very_irresponsible
Wydaje mi się, że już ją w sobie rozkochałeś :D Jak widać po dłuzszej przerwie uswiadomiła sobie, że jesteś całkiem-całkiem :) Powoli, krok po kroczku, uda się. Nie rezygnuj, ale i nie bądź zbyt nachalny, niech ona też wykaże jakąś inicjatywę. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak sądzicie? Dlaczego nie chce ze mną być już teraz, w tej chwili? Ja ciągle o niej myślę i wszystko mi się z nią kojarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very_irresponsible
Może naprawde potrzbuje troche czasu? Po tamtym rozczarowaniu chce trochę odpocząć? Nie chce być nieostrożna, chce być pewna? Albo musi sie sama do tego przekonać. Pomyśleć i się zdecydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za zainteresowanie. Musze przyznac, ze poprawiles/as mi humor. Oby tylko to co powiedziales/as okazalo sie sluszne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very_irresponsible ona
Nie ma sprawy :) Trzymam kciuki i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zauroczoaaa
nie czujesz sie dziwnie z ym wszystkim? byla z facetem, okzal sie byc chamem to podbija znow do ciebie..:O no nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieznany sprawca... Wiem, że jesteś debilem więc się nie udzielaj. Może to jest dziwne, ale jestem w niej zakochany. Jeśli byłaś choć raz zakochana w kimś, wiesz jak to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zauroczoaaa
niby rcja. to powodzenia, jak dla mnie wszystko jest na dobrej drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieznany sprawca sromami mlaska Przykra to sprawa, bo nie ma wacka Za mlodu przezyl prawdziwa traume Ojciec niestety topil go w wannie Teraz widac na co on wyrosl w domu do monitora przyrosl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×