Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sloneczko niebieskie

Spotyka sie ze mna a jednoczesnie umawia sie z portalu randkowego z innymi ...

Polecane posty

Gość sloneczko niebieskie

RozSTAJEMY SIE ZNOW SCHODZIMY POZNALISMY SIE PRZEZ NET to trw juz dlugo ja nie umiem jakos zakonczyc ,spotykamy sie a on ja to wiem znow umawia sie z jakos kobieta a mnie mowi ze sprawdza w ten sposob czy ten nasz zwiazek jest mocny i mowi ze kazda do mnie porownoje ale ja juz chyba mam dosc skoncze to zle sie z tym czuje ze on tak robi:-(jak zapomniec juz by nie myslec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hetere
daj sobie spokój...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko niebieskie
latwo powiedziec jak mysle o zakonczeniu to mi sie chce plakac i jakos sciska mnie w srodku ale wiem ze to jest nie fair z jego strony nawet sie z tym nie kryje..tak musze to przerwac pewnie przedemna ciezki okres ale praca pomoze pewnie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co Cie sciska?! Litosci, koles nie dosc ze sie umawia z innymi to jeszcze znalazl sobie cwana wymowke ze to niby sprawdzian dla sily uczuc :o Widac tak Cie zmanipulowal ze juz sama sie zastanawiasz czy to on robi zle czy Ty wyolbrzymiasz :o daj sobie spokoj z palantem. Ja pierdziele jak mozna byc tak slepym :/ rozumiem ze sie mozna zastanawiac jak ktos raz sie zapomnial a pozatym jest bez zarzutu i widac ze zaluje.Ale tu? Na legalu przyprawia Ci rogi a Ty nie wiesz co robic? No skoro sama sobie na to pozwalasz to sie nie dziw ze koles to wykorzystuje,cwany jest to trzeba mu przyznac.... :o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko niebieskie
Wiem jestem taka glupia jak but ale to wina ze tak pragne byc kochana ,sama sie oszukuje ..tzn oszukiwala sie juz nie chce wiecej ..juz mnie to boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstyd mi
słoneczko a jak długo sie spotykacie? bo jeśli to początek znajomości to można wybaczyć (sama tak robię, hihi) ale jeśli normalny juz związek to absolutnie nie możesz tego tolerować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko niebieskie
oj dlugo juz tak rok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstyd mi
no to nie powinien absolutnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko niebieskie
Ja chce sie obudzic ale nie moge,gdybyscie wiedzieli wiecej jak opn mnie zle traktowal momentami to byscie powiedzieli ze ja powinnam sie leczyc skoro nadal z nim jestem..ale ja nie wiem czemu ja w tym tkwie ..nie moge sie uwolnic jak to zrobic dajcie mi rady dobre co mam zrobic ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstyd mi
ale łatwo powiedzieć "olej go" jeśli poza tą jedną sprawą reszta się układa i jest to naprawde fajny związek i czujesz sie kochana, chciana, szczęśliwa to szkoda przekreślać to wszystko.' Lepiej porozmawiać. Wcale nie łatwo o kogoś fajnego, normalnego, uczciwego. Spytaj jak on by sie czuł, gdybys tak robiła, może też zaczniesz tak postepować - ciekawe co on na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko niebieskie
wstyd mi wlasnie nie moge powiedziec ze w 100% to jest fajny zwiazek ale jednak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstyd mi
Aha no teraz doczytałam, że jednak tak słodko nie jest. Jesli tak jest jak piszesz to jednak.... poszukaj sobie innego. Kręc jeszcze z nim ale juz umawiaj się z innymi, może ktoś cie zauroczy i wtedy łatwo zerwiesz ten chory związek. Doświadczona kobieta ci to pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko niebieskie
aha czyli spotykac sie z nim jeszcze ale juz szukac innego ?Moze i to jest dobra metoda ,ja juz sie rozgladam w sumie,ale ta moja sila przyzwyczajenia do niego:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko niebieskie
Dzięki dziewczyny -pozdrawiam dalyscie mi troche pozytywnej energii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×