Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość juz nie zakochana

miłość przemija... wiem coś o tym!

Polecane posty

Gość juz nie zakochana

chyba przestaje go kochać... zaczyna mnie drażnić, denerwować, czasem cisza miedzy nami mnie przeraża, nie mamy juz o czym rozmawiać. Próbuje mnie przytulic, ja uciekam, przypominam sobie najgorsze momenty, ciężkie dni... myslałam, ze jestesmy w stanie przetrwac kryzys... walczymy, ale oboje nie mamy siły. pękło coś, o pewnych rzeczach się nie da zapomnieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkmjkukiolkjhj
Mojemu facetowi chyba mineła w ten sam sposób..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widocznie to nie była
miłość, tylko tak ci się wydawało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz nie zakochana
to byla miłość, prawdziwa, czysta, ale została zniszczona przez rzeczy, na ktore wpływu nie miałam. Brakuje mi tego ciepłego uczucia, teraz tylko same zgrzyty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widocznie to nie była
gdyby była prawdziwa - nie minęłaby. Co to za miłość, która nie potrafi przetrwać kryzysu, nie robi nic aby naprawić sytuację, tylko nastawiona jest na branie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hffdds
moze to z toba jest jakis problem? moze nie umiesz kochac zywego czlowieka a tylko jakis swoj wymslony ideal. wyobrazenie? moze dojrzej najpierw do milosci a potem pakuj sie w zwiazki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz nie zakochana
nie każdy kryzys da sie zażegnać.. podczas walki o lepsze jutro uczucie wyblakło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracowitapszczoła
a ile byliscie ze soba? rozstaliscie sie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exs
Prawdziwa miłośc nigdy nie przemija -przetrwa wszystkie burze tornada kryzysy wiem to z własnego doświadczenia ,nasza miłośc przetrwała ale jest prawdziwa.Jeżeli Twoja jest prawdziwa to przetrwa wszystko życzę Ci tego z całego serca -słuchaj piosenek Krzysztofa Krawczyka one Ci pomogą......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak dlugo
jestescie razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podoba mi się to co napisalaś jak sie przekroczy pewna granicę i ktoras ze stron coś nieodpowiedniego powie ublkizy wtedy nie da sie juz tego cofnąć i ta zadra siedzi dlatego milczenie jest złotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×