Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Popaprany

Naleśniki

Polecane posty

Gość naleśniki smaży się na
suchej, mocno rozgrzanej teflonowej patelni. do ciasta dodaje się trochę oleju, wtedy nalesniki są elastyczne i nie przywierają podczas smażenia. Do pierwszego naleśnika mozna dodać krople oleju na patelnię i to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deko - oficjalnie to przyjaciłka... Stan faktyczny jest taki, ze łażę zadużony w tej kobiecie od 5 lat... 6 w zasadzie leci :D Tyle, ze ona jest zajęta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z olejem też tak robie, al ez masłem są najlepsze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadurzony
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popaprany to wytrwały jesteś, dlaczego sie tak męczysz? wiesz tak naprawde to Ci współczuje.. taka platopniczna miłość to nic dobrego przynajmniej takie ja mam dośw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edged3ty
moje nalesnikii mleko woda maka rozpuszczona czekolada z orzechami ananas,truskawki bita smietana i wszyscy wymiekaja. ps fajnie sie oblizuje te bite smietane;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy co kto lubi, ja nie ubie naleśników ani z czekoladą ani z bitą smietaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deko - czemu tak się męczę.... nie wiem - jakoś tak wyszło... Odkochiwać się próbowałem - nic nie dało, pozostaje mi tylko trzymanie się na wodzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja lubię lasagne naleśnikową w manekinie:) ale miało być na słodko:) mają tez w manekinie naleśńiki zapiekane z sosem waniliowym- mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POpaprany, bo jedyny sposob na odkochanie sie to zerwanie kontaktu a nie latanie z nalesnikami, nakrecasz sie tym sposobem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popaprany - właśnie powinienes zerwać kontakty z nią, wiem że to napewno trudne i ciężka - trudna decyzja, ale tak naprawde sam sobie robisz nazłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam przyjaciela, który jest we mnie zakochany od lat, powiedział mi o tym już dawno, ale nie chciałam, nie chcę i nigdy nie będę chciała z nim być. wie o tym, zerwał kontakt na tydzień, przemyślał i wrócił. jako jedyny, bo ta sytuacja zdarzyła się więcej niż raz:( jest moim najlepszym przyjacielem i wiem, że będzie przy mnie już zawsze. przetrwaliśmy. czasami szkoda przyjaźni, miłość odsłania te strony, których wolelibyśmy czasami nie znać. mimo tego- powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choć twierdze że tego nie zribisz:) niektóre miłości niszczż ludzi, a ludzie w nią idą, jak ćmy do lampy Ciężka sprawa:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, ze do szczęscia daleko... Staram się nie popadać w uczucie, ale to go nie wyklucza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawa jestem co sprawia, że tak długo tkwisz w tym platonicznym uczuciu i obcujesz z nia,a to Cię nie mećzy. nie szukasz nikogo? tylko tkwisz w platonicznym "związku" do kobiety która nie będzie/nie jest Twoją A może masz nadzieje ze kiedys będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak robie
nalesniki skrapiam sokiem z cytryny, smaruje lekko jagodowym dzemem , zwijam , polewam strozka smietanki i syropu klonowego..pycha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kup pieczarki 1kg zetrzyj na tarce grubej i daj na gaz do odparowania wody, usmarz 2 duze cebule pokrojone na drobna kosteczke(zloty kolor) i dodaj ja do pieczarek-troche soli i pieprzu do smaku i wszystko razem podsmarzaz nie bedzie wogole wody a pieczarki beda mialy wlasciwy kolor:) nalesniki to jak wiadomo ( 1jajko ,maka,woda,mleko,troszke aromatu waniliowego) smarzymy na malej ilosci tluszczu(prawie na sucho) :D dodaj nastepnie farsz z pieczarek,posyp ztartym zoltym serem(najlepiej PARMEZAN) wloz do piekarnika na 10 min zeby ser sie roztopil,na gore troszke sosu pomidorowego :D niesamowicie wygladaja takie naleśniki ale tez niesamowicie smakuja a roboty jest moze na 40 min :) smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naleśniki
cukier wanilinowy jak już:)P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TolekBanan
Ciasto jak kto woli ale zawińcie naleśnikiem banana i na trochę do mikrofali aż się delikatnie zacznie rozpuszczać, polać sosem karmelowym lub czekoladowym i miodzio jest z banana się robi prawie budyń. Pozdrawiam miłośników naleśników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam naleśniki
z bobem (wpisz w google a znajdziesz przepis, bo jest znany), ze szpinakiem, szynką i serem pleśniowym są boskiem oraz z mięsem mielonym takim jak to spagetti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×