Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

love song

Piękne zdjęcia ślubne...

Polecane posty

Gość bummmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
broneczka a co prawdy sie boisz usłyszec? Moze nie objade, moze rzeczywiscie jest lepszy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi nie zależy na tym co ktoś myśli - ważne co myślę ja :) po co Go wystawiać na objechanie czy ohy i ahy....???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bummmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
bo wiesz mało jest dobrych fotografów slubnych niestety... moze akurat trafiłas na perełke, ja jeszcze na idealnego nie trafiłam A na swoj slub to wezme jakiegos kumpla mojego faceta (od razu mówie ze wogóle mi o mazura nie chodzi bo ani ja ani moj facet go nie znamy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wzielam foto z wrocławia, robi normalne foty, i jest sympatyczną osobą, podoba mi się pakiet który chyba zamówie, bo chciałam taki za 950 zł ale jednak weźmiemy ten, już wam wklejam pakiet srebrny plener - 50 zdjęć ceremonia ślubna - 100 zdjęć wesele - 100 zdjęć - w cenę wliczona podstawowa cyfrowa obróbka wyżej wymienionych zdjęć - wszystkie zdjęcia w pełnej rozdzielczości na płycie DVD w plastykowym pudełku z unikatową okładką w postaci zdjęcia pary młodej - na płycie DVD prezentacja multimedialna (slajdy ze zdjęć + muzyka) do odtworzenia w każdym odtwarzaczu DVD - duży w formacie 20cm x 30cm pamiątkowy unikatowy album w postaci fotoksiążki (15 kartek/30 stron) z twardą okładką i wygrawerowanymi imionami oraz zdjęciem pary młodej (w albumie około 80 zdjęć) - dwa duże albumy wielości 29cm x 24cm z twardą okładką a w nich po 60 odbitek z wybranych zdjęć w formatach 13x18 i 15x21 - 3 odbitki 20x30 tego samego zdjęcia w ramce do powieszenia na pamiątkę - internetowa galeria zdjęć w domenie naszslub.net, na przykład: www.ewa-i-adam.naszslub.net lub podobnie - dodatkowych 150 zdjęć dogranych na płycie DVD w sumie 400 zdjęć cena pakietu: 1300 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuuummmm jak dasz mi e-mail to prześlę Ci dwa świetne wg mnie namiary jednego który będzie nam robił ceremonię w miejscu ślubu a drugi który będzie robił plener nad morzem gdzie mieszkamy zdjęcia są przepiękne - wg mnie oczywiście ale nie czuję się tu upoważniona wystawiać Ich na publiczne komenty jak chcesz to daj e-mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem leniwa i napewo nie bedzie mi sie chcialo latać i wywoływac dla rodziców zdjec a tak tu mam wszystko i moze to pierdoły ale szczerze mam z głowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bummmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bummmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
ale skomentuje tutaj coby Ci inne panny zazdrosciły: masz dobry gust, nie sa to zdjecia artystyczne (ja takie chce miuec) ale naprawde ładne moze te z ceremonii troche przejarane ale ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh ;) dzięki mam nadzieję że będę zadowolona bo mimo wielkiego poczucia humoru jakie posiadam - fotka ślubna bez stanika i martwą rybą mnie nie odpowiada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bummm zdjęcia Pana Mazure o którym piszesz ze jest najzaje... nie jest zdjęciem ślubnym a modowym/glamour i chyba mylisz te pojęcia, takie zdjęcia robiniezłe, ślubne jak dla mnei beznadziejne... trudno teraz znaleźć dobrego fotografa, choć bardzo wielu ich jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uups właśnie teraz zauwżyłam ze nie tak świetnie mu ida zdjecia modowe bo bardzo nieumiejetnie wychudza modelki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyska123
www.studiofotka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×