Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poradźcie mi kochani

GDZIE NAJLEPIEJ JECHAĆ W GÓRY ŻEBY ??????????????????????????

Polecane posty

Gość GabaXX
Chlopak znalazl na kochamwakacje oferte wyjazdu na zimowisko do Zakopanego i bylo naprawde spoko i nauczylam sie jezdzic na nartach, polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mogę polecić Zakopane, przepiękne miejsce głównie kieruje w góry, bo tam jest najpiękniej, ale dodatkowo mogę polecić Karpacz, też było super i można wjechać na śnieżkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbty89
Wszystko, czego potrzebujesz dla swoich stóp, to nasze pantofle. Wygodne i piękne pantofle są dobrym wyborem dla każdego – dorosłych i dzieci. http://pantofle-goralskie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Krynicy Zdrój byłaś? Tam jest fajny klimat, pospacerować jest gdzie. Akurat byliśmy większą paczką tam to mieszkaliśmy w apartamentach Halna Residence. Wróciliśmy zadowoleni i to była fajna odmiana od zatłoczonego Zakopca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że Białka Tatrzańska w zupełności powinna spełnić Wasze oczekiwania. Postawcie także na odpowiednie i komfortowe warunki, które tylko urozmaicą Wasz wypad. Mogę polecić http://www.usorosa.pl/, gdzie miałem okazję spędzić urlop jakiś czas temu. Super pokoje, miła atmosfera, a do tego przepyszne posiłki w jadalni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja często jeżdżę do Białki Tatrzańskiej. Mam tam swój ulubiony pensjonat www.stokrotka-bialka.pl, w którym się zatrzymuje. Miejsce to jest urocze. Można tam pospacerować i wypocząć na łonie natury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BRUTUS7
Dla wszystkich, którzy szukają ciekawych miejsc na wypad w góry zwłaszcza latem mogę polecić kilka ciekawych miejsc, nie tak oklepanych i zatłoczonych jak Zakopane czy Karpacz. Np. Sucha Beskidzka, Międzybrodzie Żywieckie, Międzybrodzie Bialskie, Świeradów Zdrój, Lądek Zdrój, Rycerka Górna, Sokolec, Piwniczna, Rytro, Pokrzywna, Międzygórze, Polanica Zdrój, Szczawno Zdrój, Wetlina, Ustrzyki Górne, Zawoja, Kamienica, Wysowa, Korbielów, a także bardziej popularne i piękne jak Szczawnica, Krynica, czy Wisła. Wszędzie jest bardzo ładnie, jest gdzie pospacerować i każda z tych miejscowości to idealny punkt wypadowy na szlaki. Wystarczy na miejscu zaopatrzyć się w mapkę i ruszać w góry. Acha, jeszcze jest Słowacja-czyli prawie jak u nas i Słowacki Raj, gdzie polecam dwie miejscowości jako bazy wypadowe-Dedinki i Hrabusice. Jeśli chodzi o konkretne miejscowości to chętnie o każdej napisałbym więcej ale pewnie bym Was zanudził. Sam co roku mam dylemat gdzie się wybrać w góry, bo w góry jechać muszę. Może zna ktoś ciekawe i mało znane miejsca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może w Dolomity? Co prawda sezon narciarski już się skończył, ale jest wiele innych letnich atrakcji. Miejsca hotelowe znajdziesz na http://www.narty-wlochy.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam serdecznie www.podmiedza.pl , to rewelacyjny pensjonat za bardzo przyzwoite pieniądze. warto ich odwiedzić, miło się zaskoczycie, super miejsce na wypoczynek. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanka_P
Najlepiej do apartamentu Montana. Ja tam się zawsze zatrzymuje i wciąż mam co robić ;) Apartament ma ciekawą okolicę, a sam jest bardzo zadbany i przytulny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od kilku lat chętnie wracam do Wisły. W tym roku znaleźliśmy z mężem nowiutkie domki http://domkiwisla.pl/. Lokalizacje mają idealną i na lato i na zimę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Bukową Chatę na wakacje czy ferie. Zimą byliśmy tutaj z dziećmi i bardzo nam się wyjazd udał. Codziennie po kilka godzin na stoku, super przygotowana nawierzchnia, można było poszaleć. Kontakt do nich chyba najlepiej przez bukowachata.pl sobie wyszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jawdiga44
Najlepiej blisko Krupówek wtedy masz gdzie spacerować, ja zwykle noclegi rezerwuje tutaj https://zakopaneapartamenty.net/ Lubię góry ale nie szukam domku na polu dlatego staram się nocować blisko centrum Zakopanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika66
Jest dużo tanich noclegów, wystarczy dobrze poszukać .Zerknij na stronę https://www.findbed.pl/ oni mają aktualną bazę noclegów. W Zakopanym jest ich naprawdę dużo i ceny też są dość atrakcyjne. Poszukaj dobrze z pewnością znajdziesz tam cos odpowiedniego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okles

Bukowina Tatrzańska to wyjątkowe miejsce. Jeżdżę tam co roku. Mam stałą bazę noclegową w willi www.podmiedza.pl. Super, domowa atmosfera. Czysto, elegancko i niedrogo. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My co roku mieliśmy taki problem, dlatego teraz zdecydowaliśmy się pojechać na wyjazd zorganizowany z www.portaski.pl. Przede wszystkim oszczędność nerwów i czasu. Organizatorzy zapowiadają moc atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dorosłych - już nie możemy się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Domek alpejski w górach, który polecam to Kwiat Śniegu, niedaleko miejscowości Ząb. Wynajmowałam w ubiegłe ferie z rodziną ten domek i mogę zapewnić, że jest wysokich standardów, dobrze zaopatrzony - telewizor, internet, przestronny parking i najważniejsze, jest 10 minut do Zakopanego, a na Gubałówkę dojdziemy spacerem w około 30 minut. Latem jest tam pełno tras biegowych i rowerowych

 

 

Dane kontaktowe: 

Słodyczki 173 

Nowe Bystre 34-521 Ząb 

tel. 600 011 745 

e-mail: info@domekalpejski.pl 

domekalpejski.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sendi

Uwielbiam góry, od lat spaceruję, zdobywam kolejne szczyty, ale ostatnio znajomi nakręcili mnie na wspinaczkę. I nie ukrywam, że dopiero raczkuję, zaczęłam od ścianki, ale bardzo się wkręciłam 🙂 W wakacje planujemy skałki, już uzupełniam sprzęt w RatWork - spory wybór, świetne doradztwo, co jest szczególnie ważne na początku drogi z tym sportem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wasio

Ja zamiast w wysokie góry jeżdżę z rodziną do Rytra w Beskidzie Sadeckim. Idealne miejsce z własnym stokiem o każdej porze roku. I jedzenie świetne! Polecam ryterski.pl dla całej rodziny, mają SPA i siłownię, salę zabaw więc nikt się nie nudzi 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwisza

Polecam Pieniny- o każdej porze roku robią wrażenie i zawsze jest co zwiedzać. Jeśli chodzi o kwaterę, to koniecznie odwiedź Hotel Smile- jest w Szczawnicy, a sama Szczawnica robi ogromne wrażenie też, poza tym widok z hotelu jest przecudny,polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iris

zakopane, szczawnica, ogólnie góry są super. ostatnio byłam własnie w pieninach i za każdym razem to miejsce przenosi mnie po prostu w inny wymiar. tyle pieknych rzeczy! widze, ze nie tylko ja osiedlam sie w hotelu smile 🙂 super miejsce swoją drogą polecam kazdemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika

Właśnie byłam na wycieczce w Pieninach z rodzinką, piękne miejsce, naprawdę. I przede wszystkim- nie na duży budżet. Mnóstwo atrakcji za darmo, a nawet zakwaterowanie w rozsądnej cenie. Jak już ktoś wyżej wspominał, to ten hotel Smile jest naprawdę spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×