Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poradźcie mi kochani

GDZIE NAJLEPIEJ JECHAĆ W GÓRY ŻEBY ??????????????????????????

Polecane posty

Gość gość
Karpacz <3 kocham!!! Gościniec Turaj - polecam! IDEALNIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arturkr2
Zawsze w góry jeżdżę do Włoch do regionu Livigno. To jakby mała wioska narciarska, gdzie ciągle leży śnieg i świeci słońce. Razem z dziewczyną jeździmy, ona na nartach, ja na nartach i snowboardzie więc ten region nam bardzo odpowiada. Jest tam w miarę tanio, można znaleźć noclegi w przystępnych cenach http://www.volare.pl/wlochy.html . Są tam kilometry tras narciarskich i można odpowiednio wcześnie upatrzyć sobie skipassy w niższych cenach ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Ci nasze ulubione miejsce na wszelkie rodzinne wypady- Sudety i hotel Gorzelanny, jeszcze nigdy się nie zawiedlismy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wisłę odwiedziliśmy w tym roku i jesteśmy z rodziną zachwyceni. Piękne tereny, jest gdzie pospacerować, sporty zimowe oczywiście też można uprawiać. Trafiliśmy na świetne steki z rostbefu w www.mercurewisla.pl :) Idealne po wysiłku na nartach itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria235
Dla mnie Wisła to zdecydowany nr. 1 w Polsce jeśli chodzi o góry. Decyduje o tym kilka kwestii, m.in. łatwy i szybki dojazd oraz bliskość Czech i Słowacji. Przeważnie zatrzymujemy się w hotelu Premium w Wiśle. Super standard w atrakcyjnej cenie: www.hotelpremium.pl Zdecydowanie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam stare dobre Zakopane, najlepiej wynająć dom w parę rodzin kominek, sauna, własna kuchnia... http://www.tatrytop.pl/dom-malina-centrum-skibowki-zakopane My tak co roku robimy, jest wspólna przestrzeń dla dorosłych i dzieciaki też się maja gdzie podziać. O atrakcjach Zako nie ma co pisać, wiadomo, mozna w góry, można deptak, można doliny - każdy sie tu odnajdzie a klimat jest niepowtarzalny. Uwielbiam, zwłaszcza wiosną kiedy jest mało ludzi a dużo krokusów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od siebie mogę polecić Zakopane. Bardzo ładne i urokliwe miejsce. Możesz w nim spędzić zarówno aktywne wakacje, jak i solidnie odpocząć. Jeśli chodzi o nocleg to możesz wybrać www.excelsior.com.pl. Mają bardzo ładne i czyste pokoje oraz świetną lokalizację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ładnie jest w zakopanym i ja bardzo lubię tam jezdzić nawet w sezonie. Jak juz tam się wybieramy to najczęściej zamawiamy pokoje tu www.kotlarskiapartamenty.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od siebie polecam bardzo fajny domek alpejski Kwiat Śniegu http://www.domekalpejski.pl/ , niedaleko miejscowości Ząb. Wynajmowałem w ubiegłe ferie z rodziną ten domek i po prostu coś wspaniałego. Okolica pełna lasów i polan a do tego 10 minut do Zakopanego- na Gubałówkę spacerem w około 30 minut. Idealnie miejsce dla ludzi z miasta, którzy chcą odpocząć, pospacerować a jednocześnie mieć Zakopane na wyciągnięcie ręki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z mężem też jeździliśmy kiedyś często do Zakopanego ale zrobiło się zdecydowanie za bardzo komercyjne i hałaśliwe. Jakiś czas temu postawiliśmy na Białkę Tatrzańską i jesteśmy zachwyceni. Jest przyjemniejsza i spokojniejsza atmosfera ale jednocześnie nie brakuje różnych atrakcji a oprócz tego piękne krajobrazy no i rzeka Białka jest idealna na kajakarstwo górskie. Jeżeli chodzi o nocleg to w tym roku wybieramy Hotel Górski www.hotelgorskibialka.pl blisko basenów geotermalnych i Kotelnicy Białczańskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćawa
tylko szklarską [porębę, jest tam cudownie, powietrze wspaniałe, atrakcji sporo,super knajpki różne, jest fantastycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kocham szklarska porebę, jest tam zdecydowanie najlepiej zakopane to przereklamowana wieś, w szklarskiej wszędzie blisko, mnóstwo atrakcji,żarełko pychotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam w tamtym roku w okolicach korbielowa i nocleg zapewnił mi hotel granica. 3 dni - wrazenia niezapomniane, swietne krajobrazy... wybierzcie sie w te okolice a nie pozalujecie :) Link do hotelu - http://granicakorbielow.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serkisss
Mam już zarezerwowany apartament 4 osobowy dla mnie żony i dwójki dzieci w ośrodku Aparthotel Delta w Białce na lipiec. Byłem tam zimą i tak mi się spodobało, że chcemy całą rodzinką jeszcze odkryć Tatry latem. Na pewno apartamenty mają swój klimat, są z jednej strony nowocześnie urządzone a z drugiej nie brakuje drewna, takich tradycyjnych góralskich dekoracji. Widok z okna na góry z rana – bajka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem jedno z ciekawszych miejsc - https://www.zielonapolana.com.pl/boze_cialo_2017.php Piękne widoczki, wszystko pod nosem, ale przede wszystkim to wszystko, co masz w pakiecie. Zielona Polana jest genialna pod każdym względem. Czy by chodziło o atrakcje, czy o kuchnie, czy o noclegi. Dla nas istotne, że dzieci do lat 4 mają wszystko za darmo, a lista pozostałych atrakcji, jakie są tam dostępne, jest po prostu bardzo długa. Zainteresujcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turistos
Do okolic Szczawnicy w Pieniny:) Blisko szlaki, więc można raz dwa i być w górach. Szczególnie dwa ośrodki mi przypadły do gustu z uwagi na ich lokalizację. Po pierwsze apartamenty Pienińska Ostoja a dwa Ostoja Jaworki http://apartamentypieniny.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedawno małe spotkanie rodzinne organizowałem w karczmie u Adama w Krynicy. Pozytywne zaskoczenie to przede wszystkim ceny, kącik zabaw dla dzieci i bezprzewodowy internet bez dopłat. Oczekiwałem w sumie mniej, a dostałem więcej. Rzadko się zdarza podobny układ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamawiam regularnie schabowe, żurek, i placki z www.jadlodajnia.net . Za taki zestaw płacę niecałe 20 złotych. Jak mi się nie chce obiadu robić i nie przepłacać w restauracji to zawsze do nich dzwonię. Bezpłatne dostawy w razie czego, więc tym bardziej się opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No generalnie w Białce podobnie jak w Zakopanem jest nocleg na noclegu, ludzie tutaj z tego żyją. Ja mam dobre doświadczenia z obsługą w Aparthotel Delta. Bardzo fajna, wygodna lokalizacja bo przy samym stoku na Kaniówce, ale też termy Bania się parę kroków dalej. Także ja na narty, a żona do term, mniej więcej tak to wygląda zazwyczaj u nas. Dla dzieci też mają dobre warunki stworzone, są animacje latem prowadzone z tego co wiem, plus też jest ogród do dyspozycji, dzieci mają co robić krótko mówiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylvia70
Ja lubię jeździć do Szczyrku. Staram się przynajmniej raz w roku być - tak na tydzień. Z miejscówek to na pewno WillaBianka. Piękne wnętrza i naprawdę dobra lokalizacja, praktycznie nie musiałam jeździć samochodem, bo wszędzie miałam blisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybierzcie się w Tatry. Spędziliśmy z dziewczyną miły weekend w domku alpejskim w miejscowości Nowe Bystre domekalpejski.pl/o-nas bardzo fajnie urządzony. Jest internet, telewizor, duży parking. Niedaleko jest Gubałówka, a także miejscowość Furmanowa, gdzie przy regionalnej kaplicy znajduje się jeden z najpiękniejszych na Podhalu punktów widokowych. Telefonicznie bardzo szybko załatwia się formalności, także jeśli wybieracie się do Zakopanego, to polecam Kwiat Śniegu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×