Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poradźcie mi kochani

GDZIE NAJLEPIEJ JECHAĆ W GÓRY ŻEBY ??????????????????????????

Polecane posty

Gość tygass33
Spokojnie możesz wybrać się z dziećmi do schroniska Orlica w Szczawnicy. To moim zdaniem doskonała baza noclegowa na górskie wypady. Oferuj***ardzo dobre warunki (pokoje po remoncie) i wyjątkowo smaczną kuchnię regionalną. Ofertę możesz sprawdzić na stronie pod adresem WWW.ORLICA.COM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marilla335
Ja wolę jeździć do Zakopanego. Odwiedziłam kilka miejscowości w górach ale najbarfdziej podobało mi się w Tatrach. Na drugim miejscu są Bieszczady. Niemniej to w Tatry wracam najczęściej.Cudowne krajobrazy. Zakopane jest również pelne atrakcji tak więc można sobie zorganizować tam czas również wtedy kiedy pada deszcz a deszcze są dość częste w górach. Jesli ktoś z Was planuje wyjazd to proponuję zatrzymać się na miejscu w Willi Ryś: http://willarys.pl/ - bardzo dobry standard, kilka razy tam wypoczywałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rasalgul
Gdzie jest Dory (2016) dostępny już do pobrania oraz online >>>http://d8x.pl/r/yKrgdzie-jest-dory-2016 >>>http://d8x.pl/r/yKrgdzie-jest-dory-2016 >>>http://d8x.pl/r/yKrgdzie-jest-dory-2016 Kiedy Dory mawiała „mówi się trudno i płynie się dalej” w nagrodzonym Oscarem filmie „Gdzie jest Nemo”, raczej nie zdawała sobie sprawy z tego, co jeszcze ją w życiu czeka – chociaż pewnie i tak by zapomniała... W roku 2008 Amerykański Instytut Filmowy umieścił film „Gdzie jest Nemo” pośród 10 najlepszych animowanych produkcji wszech czasów. Pod względem przychodów do dziś pozostaje on na czwartym miejscu wśród filmów animowanych. „Gdzie jest Nemo” ma ponad 16 milionów polubień na Facebooku, a Dory, z wynikiem 24 milionów, jest pod tym względem rekordzistką wśród postaci z produkcji Disneya i studia Disney/Pixar. Zapominalska morska rybka Dory udaje się w podróż do Kalifornii, by odnaleźć utraconą rodzinę. W najnowszej animacji Disney/Pixar „Gdzie jest Dory” tytułowa bohaterka wraz z przyjaciółmi – Nemo i Marlinem – postanowi odkryć tajemnice swojej przeszłości. Co pamięta? Gdzie są jej rodzice? Gdzie nauczyła mówić się językiem wielorybów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypiertalaj autorko j****a szmato HIM !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hotelik orański
a weekendy zdecydowanie zapraszamy do Hoteliku Orański - pobyt mimo że krótki z pewnością będzie przyjemny i niezapomniany! Hotelik Orański jest położony w górach, w malowniczej okolicy Kotliny Kłodzkiej. Oferujemy noclegi w atrakcyjnej cenie i smaczną, zdrową domową kuchnię. Do tego bezpłatne miejsce parkingowe, a do użytku gości jest również piękny ogród oraz miejsce na grilla. Hotelik jest również przyjazny zwierzętom. Okolice Hoteliku Orańskiego są bogate w atrakcje - zaledwie 0,5 km od Hoteliku znajduje się zalew z wieżą widokową, w pobliżu znajduje się również pierwszy w Polsce park linowy Skalisko, będący doskonałą rozrywką zarówno dla młodzieży, jak i dorosłych. Jest to też idealna opcja na krótkie pobyty - 3,4 dni, weekendy - na pewno każdy znajdzie w tym miejscu coś dla siebie, zarówno dorośli, jak i dzieci. Kontakt:www.hotelikoranski.pl 793 665 806 Paulina Grzelaczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlazonka
Zakopane zdecydowanie. Byliśmy teraz w maju .:)))) polecamy! A co do hotelu ,hotel Marina na Strążyskiej z tego co pamiętam. :))) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co myślicie o Zawoi i Babiej Gorze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uwielbiam jeździć do Białki Tatrzańskiej. Zawsze zatrzymuje się w www.usorosa.pl :) kocham klimat tego miejsca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz spróbować jeszcze zarezerwować miejsca w schronisku Orlica w Szczawnicy. To moim zdaniem najlepsza miejscówka w Pieninach. Pokoje bardzo fajne, obsługa odpowiednia a przy tym bardzo smaczna kuchnia. Ofertę schroniska znajdziesz na stronie WWW.ORLICA.COM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszyna jest piękna i spokojna. Poza tym znajduje się tam w pobliżu Park Krajobrazowy, Pijalnia wód mineralnych, Aquapark, Ogrody Zmysłów i Miłości, ścieżki rowerowe. Jest w czym wybierać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IwonaiPaweł
Góry to zdecydowanie moja bajka, na każde wyjazdy jeździmy w góry i w Polsce to zdecydowanie Tatry. To są najbardziej górskie z gór. Jak nie śpimy w schroniskach to zawsze wybieramy Hotel Kasprowy bo z okna pokoju nadal możemy podziwiać ukochane Tatry a jedzenie jest zdecydowanie najlepsze ze wszystkich hotelach przy tej cenie. Polecamy Zakopane i jeśli nie schronisko to www.kasprowy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cxssd
Myślę, że warto wyjechać na odpoczynek do Szczawnicy nad Dunajec. Okolica bardzo przyjemna, każdy znajdzie coś dla siebie – piesi, rowerzyści, każdy kto chce odpocząć aktywniej na świeżym powietrzu. Miejsc do nocowania jest dużo, mi się podobało jak spaliśmy w schronisku Orlica. Wygodny pokój, obsługa serdeczna już od pierwszego spotkania, można było zadbać o swoją prywatność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Murzasichle są rewelacyjne, wszędzie blisko, pięknie, klimatycznie. Jeśli chodzi o nocleg, to polecam Kopieniec (http://www.kopieniec.pl/) - mają piękny taras widokowy, autorską kuchnię w swojej restauracji no i cały obiekt jest po prostu piękny ;) Zresztą, polecam rzucić sobie okiem na fotki na ich stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Pokrzywną. Niedawno byłam z mężem w Hotelu Gorzelanny i wróciliśmy zachwyceni wypoczęci i opaleni. Okolica jest przepiękna, a sam hotel urokliwy i ma super spa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam góry Opawskie. W sam raz dla początkujących, a do tego są naprawdę przepiękne, zwłaszcza teraz jesienią. Zobacz sobie tutaj gorzelanny.pl, niedawno stamtąd wróciłam i jestem mega zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka991
Zobacz sobie ofertę tego hotelu z basenem i spa - http://www.hotelbukovina.pl/ Tam na pewno nie bedzie pusto i nudno :) Ja chyba tam pojadę ale dopiero w październiku albo w listopadzie. Póki co mam za dużo pracy i nie ma szans na wolne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygass
Dużo jest teraz fajnych miejsc noclegowych w Pieninach. Pamiętam jak byłem mały i jeszcze z rodzicami jeździłem to ze standardem bywało różnie. W zeszłym miesiącu odpoczywałem z rodziną w Szczawnicy, w schronisku Orlica i było świetnie. Wygodny pokój z łazienką, pyszne jedzenie, obsługa, która jest pomocna ale z drugiej strony dyskretna i nie narzucająca się z tą pomocą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tego lata byłam w Górach Opawskich i bardzo mi się podobało. Myślę, że za rok też tam się wybiorę. Piękne miejsce :) Zatrzymałam się tutaj gorzelanny.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kościelisko i Pensjonat Harnaś II Nam sie tu mega podobało. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarekGG
Myślę że dobry pomysłem jest wyjazd do Krynicy-Zdrój, jest tam wiele atrakcji a i pospacerować można bez problemu. Jest jeszcze kilka ciekawych kierunków, ale o nich możesz przeczytać np. tutaj http://antonibraniewo.pl/ . Na pewno znajdziesz coś dla siebie na przyszłość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miejscowości górskie, to wbrew pozorom wcale nie są 3 domki na krzyż. Gorąco polecam wybrać jedno z miasteczek uzdrowiskowych, bo tam na pewno będzie co robić. activeholidays.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo często odwiedzam zakopane ponieważ uwielbiam to miejsce. Za każdym razem zatrzymuje się w innym miejscu by nie było nudno. We wrześniu zatrzymałam się w www.excelsior.com.pl i też było super. Bardzo fajne i romantyczne miejsce dla dwojga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakopane jest passe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli większe góry to tylko Zakopane, długą jazdę wynagrodzą super widoki. Jeżeli chodzi o trochę mniejsze górki to polecam Muszynę (kilka kilometrów od Krynicy-Zdrój a taniej i ładniej jak dla mnie). Co do noclegów to polecam Apartament z jacuzzi w Hotelu Activa - http://www.hotel-activa.pl/hotel-activa/pokoje/ - naprawdę WYPAS!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się świetnie czuje w Białce tatrzańskiej i tam zazwyczaj zatrzymuje się w http://www.usorosa.pl/ Uwielbiam góry, zupełnie inne powietrze, piękne widoki, natura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotinka9
ja jeździłam głównie do Zakopanego, ale ostatnim razem znalazłam noclegi na bookaparcie w Białce Tatrzańskiej i sie zupełnie zakochałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaKorcz
My zdecydowanie polecamy Ośrodek Wczasowy Groń. Super miejsce 3 km od Białki Tatrzańskiej. Cisza, spokój i do tego blisko do rzeki, jeziora, na grzyby można się wybrać. Pokoje czyste i zadbane. Ceny bardzo przystępne i bardzo smaczne jedzenie. Większość mięs pieczonych i oscypki przygotowują samodzielnie. Miejsce na grilla, sauna w ośrodku i basen na zewnątrz. Dla nas najlepsza miejscówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafciu
Gdzie jest Dory (2016) dostępny już do pobrania oraz online >>>http://24filmyonline.pl?u=Gdzie_jest_Dory_2016 Kiedy Dory mawiała „mówi się trudno i płynie się dalej” w nagrodzonym Oscarem filmie „Gdzie jest Nemo”, raczej nie zdawała sobie sprawy z tego, co jeszcze ją w życiu czeka – chociaż pewnie i tak by zapomniała... W roku 2008 Amerykański Instytut Filmowy umieścił film „Gdzie jest Nemo” pośród 10 najlepszych animowanych produkcji wszech czasów. Pod względem przychodów do dziś pozostaje on na czwartym miejscu wśród filmów animowanych. „Gdzie jest Nemo” ma ponad 16 milionów polubień na Facebooku, a Dory, z wynikiem 24 milionów, jest pod tym względem rekordzistką wśród postaci z produkcji Disneya i studia Disney/Pixar. Zapominalska morska rybka Dory udaje się w podróż do Kalifornii, by odnaleźć utraconą rodzinę. W najnowszej animacji Disney/Pixar „Gdzie jest Dory” tytułowa bohaterka wraz z przyjaciółmi – Nemo i Marlinem – postanowi odkryć tajemnice swojej przeszłości. Co pamięta? Gdzie są jej rodzice? Gdzie nauczyła mówić się językiem wielorybów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×