Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

we mnie sex

samotny wieczor...

Polecane posty

dalam 110 zl:D wiesz on nie jest mocno ocieplany, jescze nie wychodzilam w nim ale taki typowo jesienny, babka mowila ze tez na lekka zime spokojnie moze byc... ale jak bede miec kase to na zime gruby chyba tez sobie kupie kiedys;) no i jest tak przed kolanko a gora dopasowana, bardzo ladnie wyglada na mnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie lepej juz od razu na zime kupie na jesien mam kurtki stare ale jare:classic_cool: no i tamte plaszcz co mi w nim zimno i w wiosennym tez jszcze pochodze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia - ale to zaszczyt dla mnie! :-) nieprawidłowe hasło - uwielbiam horrory - czytać i oglądać. Tylko że już niczego się w nich nie boję.... Może znasz jakiś, który mnie przestraszy? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieprawidłowe hasło
Laseczka Owieczka -> osobiście toleruję tylko takie bez krwi, flaków itp. DO tej pory mam nocne schizy po "Egzorcyście" ale tym z lat 70tych. I ogólnie filmy o egzorcyzmach mnie przerażają, np. "Egzorcyzmy Emily Rose" czy jak tam zwał :P Bo wiem, że akurat te były na motywach prawdziwych. "Silent Hill" jest dobry :) i obejrzyj "It" też dla mnie straszny bo mam lek przed klownami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieprawidłowe hasło
Jest film :) ja go z Bear Share ściągnęłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja siedze ze slownikiem na kolanach i douczam sie niemca, potem moze cos obejrze, tesknie za moją Myszą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×