Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rocker

Cholera mam przerypane. totalnie i bezgranicznie.

Polecane posty

Troche publiczno-anonimowego samobiczowania będzie. Jestem egoistą , do tego zazdrośnikiem nieufającym nikomu. Cholera nikt nie wytrzyma z takim człowiekiem. Źle traktuje kobiety, robię to otwarcie i każda z góry wie w co się pakuje-ja po prostu nie potrafie sie zakochać porzadnie. Mija sobie troche czasu i ehe-coś nie tak-przepraszam ale pani dziękujemy. Pomiomo tego cholera ciagle jakaś próbuje. No co z wami jest? Bo ja gdybym był dziewczyna uciekałbym od kogoś takiego gdzie kurde wrony brzuchami do góry lataja. No i jeszcze ciekawy przykład na koniec: spotkałem w końcu jedną, o której myślałem-kurde chyba po raz pierwszy kocham. No i co-rzuciła. Kurwasz mać-chyba taki zimny kubeł wody sie przyda dla takiego dupka jak ja. Niestety-po pół roku wróciła. Oczywiscie ja wniebowziety-odłozyłem gitare i przestałem pisac rzewne serenady i raźno znów do przodu. I znów awanturka bo oczywiście znów jej nie ufam (no w końcu rzuciła raz to i drugi może...) i cholera... jakos mi ise dziwnie zrobiło-teraz znów wynikła sytuacja, w której normalnie to byłbym wkurwiony i rzadał wyjasnien a mnie to zwyczajnie zaczyna gówno obchodzić. Normalnie-zakuło i przeszło-jak nigdy-co jest-zazdrosc mi przeszła? Nie-nie ufam jej wiec co jest nie tak? W ogóle-smsa-nie chce mi sie pisać. Spotkanie-nie nalegam-spotkamy sie jak jej sie zechce-mi sie juz nie spieszy-hmmm jak tak teraz patrze na to co napoisałem to wyglada na to że mi przeszło. Co jest-znowu nic? Czyli jednak zauroczenie dłuższe od innych ? I teraz sobie przechodzi a ja przestaje czuć cokolwiek? No kurwa to sobie los zakpił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak wiem..
Chcesz pogadac to napisz na maila : martitta6@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak bywa rocker:D powiem ci, że człowiek im starszy tym mądrzejszy...tym ciężej pomylić zauroczenie z miłością...czy ona w ogóle istnieje?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam kurde pojęcia czy istnieje-na razie widze ze jesli jest to trwa sobie miesiac bądź do pierwszego seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frfed
może nie trafiłeś jeszcze na swoją drugą połowę.Trudno żebyś wciąż si e zakochiwał w innej osobie.Myślę,że jesteś normalnym,wrażliwym facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe :D ech fajne :D tylko kurde... hmmm troche dziwnie sie czuje -znalazło sie dziewczyne o której mysało-to chyba ta. I jakośc tak przechodzi. Cóz-trzeba bedzie jej powiedziec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×