Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasia2020

Jaki szampon, mydło, płyn kupujecie do kąpieli dziecka?

Polecane posty

Gość gość
mydło w kostce musteli (i do ciała i do włosów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My Penaten i Hipp a jak nie mamy z tej firmy szamponu to kupuje Bambino :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szampon Johnson baby żółty i mydełko tez z tej firmy fioletowe na dobranoc albo mydełko Bambino. córcia ma 1,5 roku kupiłam jej w Biedronce żel 2w1 Pinio czekoladowy po 1 roku życia i dostała krostek.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla 5-latki do włosów kupuję Timotei Kids arbuzowy, mała uwielbia bo włoski ładnie pachną a nie szczypie w oczy, a mydełko to różnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla polroczniaka: oliwka hipp i mydlo bialy jelen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mydło bambino w kostce i balsam hipp- od urodzenia to stosujemy i nic więcej, nawet kremu do pupy ani razu nie użyłam, bo nie ma potrzeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baby dream z rossmana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od narodzin narazie Mustela - żel,szampon,mleczko,krem. Ale mała ma dopiero 8 tygodni a te kosmetyki są przeznaczone od 1-go dnia życia.,Później chcę przejść na Nivea sensitive.Troszkę tańsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podnoszę bo właśnie się zastanawiam jaki płyn do kąpieli kupić dla noworodka? co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uzywam tylko zelu do mycia cial i wlosow Musteli. Jak skora jest sucha, to do kapieli dodaje lyzeczke oliwy z oliwek. dzieci 4 i 2 latka, problemow ze skolra 0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zostałam niedawno szczęśliwą mamą i nie wiedziałam, jaki kupić dla mojego maleństwa szampon. W sklepach jest ogromny wybór i często zdecydować się na coś konkretnego. Przekopałam chyba cały internet i najlepsze opinie miał szampon z rumiankiem z firmy Johnson's, dokładnie ten: http://www.johnsonsbaby.com.pl/johnsons-baby-szampon-z-rumiankiem Mój syn jest blondynkiem i przepięknie błyszczą mu po nim włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E, spamerzy od johnsons góóóówna, nie sprzedaje wam się ten szajs, co? :D :D :D I dlatego tak desperacko próbujecie tu szukać naiwnych? Zła wiadomość: ludzie potrafią czytać składy, więc nawet za darmo tego waszego badziewia nie zechcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mydło barwy biały jeleń i olej z migdałów, sporadycznie sudocrem do pupy. do buzi olej z moreli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*biały wielbłąd, pomyliłam się. jeleń jest z tłuszczu zwierzęcego, a wielbłąd z roślinnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zależności czy robię młodemu prysznic czy kąpie go w wannie. Jeżeli robię prysznic, to używam do mycia szarego mydła Biały jeleń, natomiast do kąpieli kupuje w aptece kulki z olejem z wiesiołka Gal. Jestem zdania, że im mniej składników zawartych w produkcie, tym lepiej dla skóry dziecka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biały wielbłąd? Jesteś tego pewna? Biały jeleń to wiem, że istnieje, bo sama używam, ale z wielbłądem nigdy się jeszcze nie spotkałam. My używamy do włosów Babydream z rossmana, do wanny kulki Gal, a pod prysznic właśnie Białego Jelenia na zmianę z Lipikarem z La roche posay.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli Twój maluch jest na jakiś kosmetyk uczulony to najlepiej jak najmniej kosmetyków używać - a krosteczki najlepiej czymś natłuszczającym, np. kremem specjalnym z babycap, wymieniłam tą firmę, bo mamy od nich chyba cała serię i naprawdę sprawdza się genialnie jak napisane, i myślę, że to kwestia tego, że są naprawdę bez tej całej chemii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LizKaZ
Używam serii Elodermu odkąd malutka się urodziła ma bardzo wrażliwa skórę i dobrze nam się sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja uzywalam firmy niwea szamponu i plynu do kapieli. Teraz kupilam plyn do kapieli bombini o zapachu truskawki. Bardzo fajny polecam. A szampon do włosow firmy jonhson. Krem do buzi bambino i babydream. Bardzo fajne Krem. Synma dwa lata i 3miesiace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bierzcie tylko te bez SLS i podobnych -uwaga na "eko" szampony pełne chemii , tak tka te od znanych producentów .Patrzcie też na kraj produkcji -od ok pół roku coraz wiecej kosmetyków made in China :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Córka ma pół roku i używam Oillan do kapieli i balsam . Mała miała bardzo sucha skore i bardzo jej sie po tym poprawiła . Syn ma 5 lat i kapie go w bambino lub babydream z rossmana , zapachowe płyny go uczulały .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My używamy emolium bo moja córka ma azs i tą firmę polecił nam lekarz. Niestety te kosmetyki są z wyższej półki cenowej, dlatego staram się je zamawiać przez internet. Jakiś czas temu zapisałam się do newslettera apteki Melissa, więc w razie jakichkolwiek promocji jestem na bieżąco. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominika9090
mi przypadł ten bebble do gustu, bardzo delikatny, ma ekstrakt ziołowy o właściwościach kojących. A poza tym z apteki sprawdzony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestań KUUUVRWO spamować tym blegóownem!!!! :O Przestań KUUUVRWO spamować tym blegóownem!!!! :O Przestań KUUUVRWO spamować tym blegóownem!!!! :O Przestań KUUUVRWO spamować tym blegóownem!!!! :O Przestań KUUUVRWO spamować tym blegóownem!!!! :O Przestań KUUUVRWO spamować tym blegóownem!!!! :O Przestań KUUUVRWO spamować tym blegóownem!!!! :O Przestań KUUUVRWO spamować tym blegóownem!!!! :O Przestań KUUUVRWO spamować tym blegóownem!!!! :O Przestań KUUUVRWO spamować tym blegóownem!!!! :O Przestań KUUUVRWO spamować tym blegóownem!!!! :O Przestań KUUUVRWO spamować tym blegóownem!!!! :O Przestań KUUUVRWO spamować tym blegóownem!!!! :O Przestań KUUUVRWO spamować tym blegóownem!!!! :O Przestań KUUUVRWO spamować tym blegóownem!!!! :O Przestań KUUUVRWO spamować tym blegóownem!!!! :O Przestań KUUUVRWO spamować tym blegóownem!!!! :O Przestań KUUUVRWO spamować tym blegóownem!!!! :O Przestań KUUUVRWO spamować tym blegóownem!!!! :O Przestań KUUUVRWO spamować tym blegóownem!!!! :O Przestań KUUUVRWO spamować tym blegóownem!!!! :O Przestań KUUUVRWO spamować tym blegóownem!!!! :O Przestań KUUUVRWO spamować tym blegóownem!!!! :O Przestań KUUUVRWO spamować tym blegóownem!!!! :O Przestań KUUUVRWO spamować tym blegóownem!!!! :O Przestań KUUUVRWO spamować tym blegóownem!!!! :O Przestań KUUUVRWO spamować tym blegóownem!!!! :O Przestań KUUUVRWO spamować tym blegóownem!!!! :O Przestań KUUUVRWO spamować tym blegóownem!!!! :O Przestań KUUUVRWO spamować tym blegóownem!!!! :O Przestań KUUUVRWO spamować tym blegóownem!!!! :O Przestań KUUUVRWO spamować tym blegóownem!!!! :O Przestań KUUUVRWO spamować tym blegóownem!!!! :O Przestań KUUUVRWO spamować tym blegóownem!!!! :O Przestań KUUUVRWO spamować tym blegóownem!!!! :O Przestań KUUUVRWO spamować tym blegóownem!!!! :O Przestań KUUUVRWO spamować tym blegóownem!!!! :O Przestań KUUUVRWO spamować tym blegóownem!!!! :O Przestań KUUUVRWO spamować tym blegóownem!!!! :O Przestań KUUUVRWO spamować tym blegóownem!!!! :O Przestań KUUUVRWO spamować tym blegóownem!!!! :O Przestań KUUUVRWO spamować tym blegóownem!!!! :O Przestań KUUUVRWO spamować tym blegóownem!!!! :O Przestań KUUUVRWO spamować tym blegóownem!!!! :O Przestań KUUUVRWO spamować tym blegóownem!!!! :O Przestań KUUUVRWO spamować tym blegóownem!!!! :O Przestań KUUUVRWO spamować tym blegóownem!!!! :O Przestań KUUUVRWO spamować tym blegóownem!!!! :O Przestań KUUUVRWO spamować tym blegóownem!!!! :O Przestań KUUUVRWO spamować tym blegóownem!!!! :O Przestań KUUUVRWO spamować tym blegóownem!!!! :O Przestań KUUUVRWO spamować tym blegóownem!!!! :O Przestań KUUUVRWO spamować tym blegóownem!!!! :O Przestań KUUUVRWO spamować tym blegóownem!!!! :O Przestań KUUUVRWO spamować tym blegóownem!!!! :O Przestań KUUUVRWO spamować tym blegóownem!!!! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od dawna nieustająco takie samo mydło 7 ziół od HB - zero problemów, cera wyglądająca zdrowo i normalnie, ale największe zmiany przynosi dopiero systematyczne stosowanie. Jak to wyglądało w waszym przypadku? Jakie macie doświadczenia? U nas przejście na naturalne mydło dało bardzo wiele - a używają go wszyscy domownicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ŻEL MYJĄCY WYMARZONA KĄPIEL od Hildegard Braukmann i powinno być w porządku. A pielęgnacja powinna być systematyczna, tym samym kosmetykiem. Nie ma opcji, żeby dziecko miało jakieś problemy skórne przy tym kosmetyku, a ogólnie to oczywiste - w przypadku dzieci należy korzystać wyłącznie z wartościowych produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×