Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasia2020

Jaki szampon, mydło, płyn kupujecie do kąpieli dziecka?

Polecane posty

Gość yenia
Ja najczęściej używam ziajki ( zresztą sama też chętnie sięgam po produkty ziaji). To stosunkowo tanie produkty, które nie uczulają( nawet z wyjątkowo wrażliwą skóra obchodzą się łagodnie). Jeśli chodzi o płyn to używamy takiego http://www.sklep.internetowamama.pl/produkt,18622 jeszcze się nie zdarzyło by miał brzydką po nim skórę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona-----
szmampon płyn do kąpieli, melczko nawilżające, krem na odparzenia, chusteczki do pupy wszystko marki mustela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkjkhk
ja najbardziej lubie mydło bambino oliwke tez,szampon jonsons albo szauma dla starszaka,płyn zależy lubie nivea,lubie hippa ale z tych tanszych to babydream tez fajne.Balsam albo hippa albo jonsona tez lawendowy.tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc123def456ghi789
Szampon - Cien Mydło - Babydream Płyn - Cien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mustella, do ciała i głowy w jednym :) jest drogi ale dzięki niemu nie używam nic innego, bo skóra jest super nawilżona, zresztą jest dużo bardziej wydajny niż np nivea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kapieli - skrobia ryzowa marki Pignacca i zel z nagietkiem Weleda (rowniez do mycia wlosow), skore natluszczam olejkiem z migdalow. I tyle wystarczy, corka nie ma problemow ze skora, dzis konczy miesiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stosuję balsam i żel do ciała i włosów z La-Roche(Lipikar), mój syn ma AZS i wszelakie Oillany, Oilatumy go uczulają, a te kosmetyki są naprawdę świetne a kosztują prawie tyle samo co Oillatum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 3
po johnsoniei niestety nivea mała miała bardzo suchą skórę, dlatego mimo iż skonczyla 3 lata nadal uzywamy musteli żelu do kapieli, jest drogi ale baaardzo wydajny i jedna butla starcza na ok pol roku, i faktycznie nawilżam balsamem (też musteli) skórę córki tylko raz w tyg bo sam żel starcza... kiedyś kupiłam malej krem do buzi nivea taki w tubce - nie wiedzialam czemu płacze przy smarowaniu buzi, i posmarowałam sobie twarza i tak mnie policzki zaczely piec z emyslałam ze się wscieknę!!!! lubię nivea i czasami teraz siegam po plyn do kapieli dla malej ale za kazdym razem okazuje się ze wysusza... od tamtej pory do buzi krewm mustela lub oilatum, sa wydajne starczasja nadlugo a na allegro sa w raozsadnych cenach :) polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 3
* i nivea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 3
dodam ze w sumie nie wiem czy bym sama siegneła po kosmetyki musteli - w aptekach są bardzo drogie - a wtedy jeszcze nie szukałam na allegro - ale mała wygrała konkurs w "superpharm" i dostałą wielką pakę z kosmetykami wlasnie marki mustela i od tej pory jestemy nimi zachwycone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ja powiem tak:
z drozszych uzywamy corine de farme i mothercare, ktore podostawalismy w (troche za drogim i przesadzonym moim zdaniem) prezencie od 2 osob. a z tanszych kupionych samodzielnie to hipp i babydream. moje dziecko dobrze toleruje wszystkie, wiec nie mamy lepszych i gorszych. po wszystkich ma ladna skore, wiec jak czytam posty osob ktore pisza ze ich dzieci nie toleruja tego, czy tamtego, poza kosztownym emolientem czy najdrozsza gama kosmetykow, to nasuwa mi sie tylko jedna mysl - nie ze kosmetyk jest nadrzedny w stosunku do innych, tylko ze dzieci tych kobiet sa po prostu chore, sa alergikami, bo skora zdrowych dzieci reaguje normalnie. jest tez inna alternatywa - kryptoreklama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lody chałwowe
My używamy Penatena i Johnsona Naturals. Jesteśmy bardzo zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cerrutinnnnnnnnnnnnnnnnnn
tylko oilatum. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUDZIE ALE WY TE DZIECI
Ja chce was przestrzec przed kosmtykami dla niemowlat babydream. Mylam swoje dziecko tym plynem kiedy maly skonczyl 1.5r, sama tez tego plynu uzywalam i teraz nie moge zarowno swojej jak i syna skory doprowdzic do porzadku. Syn ma po tym plynie bardzo sucha skore + na polczkach powstala mu "rybia luska". Ja mam rowniez problem z sucha skora ( a nigdy ten problem mnie nie dotyczyl ) przez mycie sie tym dziadostwem, mimo uzywania balsamu do ciala skora caly czas sie luszczy, piecze i swedzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
różne, lubię zmieniac :) ale przede wszystkim z serii dla dzieci, a najlepiej johnonss baby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guziczekk
A ja bardzobardzo polecam A-dermę, idealne dermokosmetyki dla cieci (i nie tylko), cieszą się dużym powodzeniem. U mnie w domu stałym bywalcem jest olejek do kąpieli i balsam/mleczko do ciała, dzięki którym wszyscy domownicy zapomnieli czym jest sucha skóra ;) Nie ma mowy o podrażnieniach, gdyż są robione na naturalnych składnikach - wyciągu z owsa rhealba, a do tego są hypoalergiczne. naprawdę warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Penaten-niestety tylk ona allegro dostępne,kiedyś kupiłam za granicą i byłam zadowolona ale w polsce nie znalazłam takich kosmetyków jakich chciałam i musiałam kupować na allegro,ostatnio szukałam na all i nie znalazłam płynu do kąpieli i musiałam kombinować,kupiłam w rossmanie płyn do kąpieli z penthanolem i przyznam że jest prawie takiej samej konsystencji i zapachu co penaten a cena 9,99 :) i synowi nic nie wyskakuje po nim a ma skóre wrażliwą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mu używamy kosmetyków EMOLIUM, nasz mały jest alergikiem i ma bardzo suchą skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaaa ma kotaaaa
my mamy z hippa i jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwuję topic bo
do kąpieli - na poczatku oiltatum płyn do kąpieli, póżniej nivea sensitive z pompką, teraz płyn do kąpieli hipp babysanft. oliwka od początku hipp. jest bezkonkurencyjna. nivea sensitive była niezła, ale hipp pobija wszystko! po kąpieli albo oliwka hipp albo mleczko pielęgnujące hipp (na upały). Zdecydowanie najlepszy nasz wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekspert NIVEA Baby
Drogie Mamy, Wybór kosmetyków dla dzieci powinnyście dostosować do swoich pociech indywidualnie, gdyż skóra w różny sposób reaguje. Ważne żeby były one delikatne i z możliwie minimalną ilością substancji zapachowych i właśnie dlatego wiele mam decyduje się na kosmetyki NIVEA Baby. Są one hipoalergiczne, dzięki czemu zyskujecie pewność, że delikatna skóra dziecka będzie pod odpowiednią ochroną. Jeśli chodzi o konkretne preparaty do kąpieli, to w pierwszych tygodniach życia rekomenduję użycie łagodnego mydełka, które skutecznie oczyści i nawilży skórę, zapobiegając jednocześnie wysuszeniu. Później możecie wybrać wygodne w użyciu płyny do kąpieli. Ze swojej strony proponuję Łagodny szampon i płyn do kąpieli 2w1 NIVEA Baby, który zastąpi tradycyjny płyn i szampon, a dzięki zawartości wyciągu z rumianku łagodzi skórę i zapobiega podrażnieniom. Ze swojej strony, chętnie odpowiem na Wasze pytania dotyczące kosmetyków dla dzieci, Zapraszam do kontaktu. ______________ Ekspert NIVEA Baby, udzielam odpowiedzi na Państwa pytania dotyczące produktów marki NIVEA Baby. Zapraszam do dyskusji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZABCIA23
Ja stosuje kapsułki do kąpieli dla dzieci GAL są rewelacyjne maja Pozytywna opinia Instytutu Matki i Dziecka chronią i nawilżają skórę naszego dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babydream, Babydream i
Babydream. Wsjo z Rossmanna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez uzywam mustele
ale dlatego, ze mieszkam we Francji i tu 500 ml zelu do kapieli kosztuje niecale 6 euro. Jak zobacyzlam ceny w Pl to mi sie slabo zrobilam. WIec w POlsce uzywam mydla bambino i ziaji. za to szampon Hipp albo Bella natura. NIestety w POsloce w kosmetykach dla dziueci pelno jest parabnow sles i innych swinstw. wiec sie trzba niezle naszukac, zeby znalezc co w miare bezpiecznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia76543890
ja stosuję olejek do mycia ciała firmy decubal http://decubal.pl/produkty,shower___bath_oil.html jest dobry i dla dzieci, i dla dorosłych, bo jest bardzo delikatny i nie podrażnia skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirossska9
Ja stosuje rózne, ale w sumei teraz kupiłam taki arbuzowy Timotei i naprawde jest ok, takze spokojnie tez mogę polecić. Zwłaszcza ze pieknie pachnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×