Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Prawiczek17

17-letni prawiczek...

Polecane posty

Gość Prawiczek17
ale to jestes ty ;p zeby niebylo przyplu ze znajde potem swoja fote w necie gdzies ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlody chlopcze
co ja?? o to ty sie nie bój nie zamieszczam swoich zdjeć w necie a tym bardziej cudzych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawiczek17
Wyslalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlody chlopcze
wiem pisze Ci maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Cartoon Network" tak sobie tłumaczysz swoje "mam 28 lat i nigdy nie miałem dziewczyny a koledzy z podstawówki już mają żony i dzieci" :classic_cool: fanka a ja wygrałem życie sprawdzam twoją czujność :O niestety kipska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawiczek17
"mlody chlopcze" ogromne dzieki za opinie pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawiczek17
Spoko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autor to nawet w porządku facet się wydaje. Po prostu nie zatruwaj sobie tym życia. Zrobisz zresztą jak sam zechcesz. A na opinie innych, jeśli takowe są, po prostu lej🖐️:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawiczek17
Wiem ze jestem spoko wy tez ;D. a chamskie opinie niektorych to mnie nie ruszaja ,,fajnie sie tu z wami pisze :) "Umre śmiejąc się..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wcale nie jest za pozno
w twoim wieku to normalne, ze chlopak jest prawiczkiem, dziewczyny wczesniej traca cnote niz chlopcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walikoniur
a ja też jestem prawiczkiem i mam 17 lat w 2009 roku. najgorsze że nie mam żadnych nawet choryzontów przed sobą na jakąkolwiek znajomości z dziewcynami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wierze, ze co jeden 17-latek sie juz bzykal ... ' dawno sie nie mialo tych nastu lat, co nie? :P uswidomie cie- 97 proc nastolatkow ma juz seks za soba, nie tylko chlopacy ale - o dziwo - dziewczyny tez. i wcale nie dlatego ze chca :D - po prostu jest taka presja plus duzo sie o tym mowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idź i nie grzesz chłopcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cartoon ma
duana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walikoniur
Ty depeche15, zdecyduj się nie wierzysz czy uświadamiasz mnie że 97 ma juz za sobą lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiały18
witaj nie martw się nad tym ja tez jestem prawiczkiem koledzy to robili a ja się nie dołuje na wszystko będzie pora nawet do seksu ja tez nie mogę znalesć laski i tez bym chciał uprawiać seks wiec nie martw się jestem z toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 latek to dziecko. 17 latek jest za młody na uprawianie sexu. Niech taki 17 latek się tym nie przejmuje i o tym nie myśli. Myśleć o sexie można po 18-tce. Jeszcze będzie miał dużo czasu w życiu na sex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jak miałem 17 lat byłem prawiczkiem i najlepsze co możesz zrobić to umówić się z prostytutką. Jej nie będziesz musiał się wstydzić, ona Cie źle nie oceni za to, że jesteś prawiczkiem. Ona doceni to doceni, że jest dla Ciebie pierwsza. Nie czekaj z wizytą zbyt długo bo nie znajdziesz sobie nigdy dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może troche offtop ale odnośnie sksu to czesto korzystam z seks telefonu i tak rozładowuje napięcie. Panie z sex telefonu ze strony http://seksnumer.pl/ potrafią zrobić z człowiekiem cuda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli faktycznie już tak bardzo ci to przeszkadza idź do prostytutki, Nikt o wiek nie będzie cię pytał a 17 latek nie różni się zbytnio od 20-latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×