Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jestem Glupia...

strasznie glupia jestem!!!

Polecane posty

Gość ja tez bym
Czyli przyznałaś się? Gratuluję, ja bym chyba nie miała tyle odwagi i kombinowała bym dalej. Co powiedział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem Glupia...
przyznalam sie wiedzialam ze w przypadku jego kombinowanie byloby bez sensu... i tak mowil ze jestem jedyna podejrzana wiec wiedzialam ze to nie ma sensu a wiedzac ze uwaza to za glupie lepiej bylo to tak zakonczyc niz zgrywac glupka oj chyba go zabolalo ze go nie prosilam o powrot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem Glupia...
powiedzial ze rozumie dlaczego to zrobilam bo wiedzial ze sam jadac z nia na spotkanie dal mi niepewnosc w tym zwiazku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez bym
usprawiedliwia Twoje zachowanie?? Ale rozstaliście się, czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem Glupia...
nie wiem czy mnie usprawiedliwil ale powiedzial ze rozumie dlaczego... jestem dumna z siebie ze nie prosilam i nie plakalam, powiedzialam ze teraz kiedy w jego glowie jest ona nie widze dla nas przyszlosci widzialam smutek w jego oczach i przykro bylo widziec lzy w jego oczach, przynajmniej te lzy pokazaly ze mu cos zalezalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem Glupia...
zaczarniłam sobie nick: czemu dupne.... facet nie wyrzucil bylej z glowy i serca a zwiazal sie ze mna.... wiec takie cos nie mialoby sensu a przyznanie sie vylo chyba jedynym wyjsciem niz sciemnianie ze to nie ja jak on i tak wiedzial ze ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem Glupia...
zycie jest strasznie dupne Boze jak cierpie i tesknie za nim za kims kto zastanawia sie nad nia a nie nade mna, ona zrobila to ze go zdradzila a ja sie posunelam do tego bo kochalam dziwny jest ten swiat ale w sumie tym pokazal na kim mu bardziej zalezey o pozostawil siebie w sytuacji kiedy chce sie zastanawiac nad powrotem do niej.... jak sobie poradzic z bolem, tlumacze sobie na tysiac sposobow zapomnij i daj spokoj, ale on byl naprawde wyjatkowym czlowiekiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestes bardzo glupia i zalosna najgorsze to pokazac facetowi ze jest sie zazdrosnym o inna kobiete, pokazalas mu przez to ze jestes od niej gorsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za nic się nie przyznawaj- strzel mega focha, powiedz, że oboje sa ninormalni- faceta i tak i tak nie odzyskasz a z całej sytuacji wyjdziesz z podniesioną głowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość --------m-------------
jaki on byl wyjatkowy? kawal dupka i tyle! z takiego banalnego powodu rzucil cie i jeszcze stawial warunki, ze jak znajdzie sie winny to wroci, ale jesli nie znajdzie sie albo okaze sie ze to ty to nie wroci... zastanow sie jak byla jego milosc do ciebie... ludzie popelniaja rozne glupstwa z milosci i jezeli sie kocha to sie je wybacza... jak by kazdy postepowal tak jak twoj chlopak to by byly same rozstania i rozwody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem Glupia...
nie chodzi mi o to ze byl wyjatkowy w tym co zrobil bo kochajac tamta wybral uczucia mowie o tym jaki byl jak bylo dobrze pomiedzy nami nie mozna ludzi sadzic za czyny w momencie kiedy sa uczucia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem glupia
i nie uwazam ze przyznanie sie jest czyms glupim....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem glupia
tylko ze jak powiedzial nie dla nas a ja walczylam ze soba aby nie prosic i nie plakac i nie blagac i trwac w tej rozmowie z usmiechem dzis pisze i sie pyta jak mi sie spalo.... chce zrozumiec facetow a poza tym moj poprzedni co zostawil po latach przed slubem dzwoni codziennie i mowi jaki on jest winny i ze speiprzyl sobie zycie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem glupia
Powiedzcie prosze czemu faceci tacy sa ze zrywaja z pozniej sie konatktuja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×