Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martunia2002

tegoroczna matura

Polecane posty

Gość lalunanawaluna
moja matura byla w 2004 i to byly najlepsze chwile w moim zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech moja była rok temu :P ech też fajnie było. Po roku studiowania stwierdzam że... po maturze jest jeszcze lepiej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ja mialam wyniki hmmm sama nie wiem czy dobre bo angol pisemny 83% ustny rozszerzony troche słabo bo 60% to chyba ten stres:/polak pisemny 66% a ustny 90% i gegra 50%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie. Ja miałem rozszerzoną Matmę 73% polski podstawowy 75 % angol rozszerzony 66% z ustnych angol 95% polski 100% ech. W sumie fajnie było w liceum. Potem ludzie porozjezdzali sie na studia i jakoś na wakacjach w domu nudnawo sie robi. Co innego na uczelni... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooooooooo Rocker to super te twoje wyniki!!!!! ja w porownaniu do ciebie słabo mam ..:/ ale szczerze to tegoroczna matura to byla porażka zwlaszcza ten polski zakichany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słyszałem od zanjomych . Żeby Cie pocieszyć to moge ci powiedziec ze wyleciałem z uczelni po perwszym semestrze a teraz zaczynam od nowa w tym samym miejscu na tym samym kierunku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tak sobie, ale tam gdzie chciałam, to się dostałam. Matma podstawowa 68%, biologia rozszerzona 68%, angielski podstawowy pisemny 92%, ustny 100%, polski podstawowy pisemny 73%, ustny chyba 70% (zapomniałam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ba :D tym razem bedęsie wiecej uczył mniej studiował :D A Twoje wyniki są w porzadku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie nie poszlas
czasem na biotechnologie??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaaaaa
a ja mam w tym roku mature.. chcialam zdawac jako dodatkowy przedmiot geografie ale chyba podstawowa bo rozszerzona podobno trudna.. Wy juz wiecie cos o tym.. na ile mniej wiecej * trzeba zdac zeby sie dostac na jakies studia? jesli podstawe zdam na 50%, a reszte lepiej to przyjmą mnie gdzies? wiadomo, bede sie starała zdac jak najlepiej juz sie przygotowuje do matury ;) ale bardzo sie boję ze nigdzie mnie nie przyjmą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×