Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

the same problem

które kobiety są dla Was uosobieniem piękna?

Polecane posty

cześć Dziewczyny! chciałabym zapytać jakie kobiety są dla Was uosobieniem piękna i dlaczego? tak z czystej ciekawości:) czasem czytam w necie, które kobiety wywołują największy zachwyt u mężczyzn, ciekawi mnie, które Waszym zdaniem są pięknościami. wiem, że tak naprawdę większość zdjęć, które oglądamy to przeróbki photoshop\'owe, ale pomóżcie mi stworzyć mały ranking :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bruneteczka17
Agnieszka Maciag!zmyslowa elegancka piekna!!!!wzbudzajaca zachwyt!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malowana lal
monika olejnik :classic_cool: :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korkociąg
Dla mnie uosobieniem piękna jest Liv Tyler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość candy198700
dla mnie usposobieniem piękna są: Nicole Kidman i Natalia Oreiro, obie są bardzo naturalne a piękne. nie chodzą na solarium, nie powiekszają sobie biustu mimo, ze mają nie duze biusty i nie mają tony tapety na twarzach. a mimo to są takie sliczne i sexowne. nawet bez makijazu ładnie wyglądają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malowana lal
zartowalam z ta monika:O-moze jest atrakcyjna,ale poprzez swoja inteligencje,a nie walory zewnetrzne a tu chce sie przylaczyc do 'candy..'-natalia oreiro-sssssssssssssliczna jest( przyznam sie,ze jak bylam mloda to byla moja idolka...)ale ona podobno powiekszyla sobie biust!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za odpowiedzi:) Liv Tyler - jest śliczna, ma taką ciekawą, ezoteryczną urodę Nicole Kidman - zawsze mi się podobała, ona ma ogromną klasę Natalia Oreiro - też jest bardzo ładna, pamiętam że jak byłam młodsza i oglądałam "Zbuntowanego anioła" (Boże kiedy to było:D) to się zawsze zastanawiałam jak można tak świetnie wyglądać w wytartych ogrodniczkach i czapeczce z daszkiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malowana lal
nom:D -ja tez -ona wygladala slicznie nawet jako chlopak:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malowana lal
jla sliczna jes...:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malowana - ale mnie właśnie o to chodziło - Olejnik ma niesamowitą klasę dziennikarską i właśnie to sprawia, że może być (a właściwie jest!) postrzegana jako atrakcyjna kobieta a co do biustu Oreiro nie mam pojęcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malowana lal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o raaaanyyyyyy
nie wierze , ze jeszcze nijaka Alba sie nie pojawiła. Toz w nia wpatrzone sa wszystkie nastolatki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malowana lal
pisali gdzies o tym kiedys... a nawet bylo widac na zdjeciach,ze maja taki ksztalt jak sztuczne,a wczesniej takich nie miala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oreiro - tak, śliczna nawet jako chłopak:D Kate Moss - mnie się jakoś specjalnie nie podoba, ale przyznaję, że ma coś w sobie i wierzę, że może wzbudzać zainteresowanie Monika Bellucci - boska, kobieta w każdym calu, ona ma świetne ciało, wszyscy moi kumple tak mówią:D Katrine Denew - niestety nie wiem kto to:(, muszę zgooglować:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malowana lal
jessica alba-tez-cholera duzo jest tych pieknych jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o raaaanyyyyyy
dla mnie charlize theron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nicole Kidman? Chyba kpisz :O Przecież ona ma w cholerę botoksu na twarzy, i pewnie niejedną operację za sobą Dla mnie uosobieniem piękna jest Grażyna Torbicka. Kobieta z klasą po prostu. Chciałabym w jej wieku tak się prezentować... O zagranicznych gwiazdach się nie wypowiadam bo chyba nie ma takiej, która nie majstrowała przy wyglądzie Może ew. Gwen Stefani, ale głównie dlatego, że nie robi wokół siebie szumu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Alba jest bardzo ładna. ale ona ma dla mnie właśnie taki "nastoletni" wygląd, jeśli wiecie co mam na myśli... powiedziałabym o niej, że to śliczna dziewczyna, ale nie kobieta (jeszcze?). oczywiście można się ze mną nie zgodzić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malowana lal
a mnie sie wlasnie belucci niespecjalnie podobuje :O -nie wiem dlaczego,ale jeszcze bardziej nieznosze a.joli i nie wiem czym oni sie tak zachwycaja?? usta ma takie jakby je ktos wyciagnal na sile a pozniej walcem zmiazdzyl w celu przywrocenia pierwotnego ksztaltu,ale z mizernym skutkiem💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
charlize theron jest śliczna! gwen stefani - ma super styl i cenię ją za dokonania muzyczne! a grażyna torbicka - no cóż, nie przepadam za nią, dla mnie jej swego czasu było za dużo w TV i mi ją obrzydzili... ale podziwiam jej wiedzę o kinie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lookalikeee - dzięki za linka, nie znałam tej kobiety, bardzo oryginalna uroda - to mi się podoba:) a co do angeliny - myślę, że ładna z niej kobieta, ale jej usta mi się faktycznie nie podobają, a to właśnie nimi się większość osób zachwyca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malowana lal
agnis dejn,czy jakos tak-nie podoba mi sie,ma taka tepa twarz(zero glebi)i chlopieca urode a co sadzicie o weronice ksiazkiewicz?? wlasnie sobie o niej przypomnialam -dla mnie to cud stworzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a proszę;) to modelka a Angeliny nie lubi:O jej usta wcale nie są ponętne:O no i według minie ładnymi kobietami są też giselle Bundchen i Evangeline lily z LOST ;):classic_cool: http://evilbeetgossip.com/wp-content/uploads/2007/03/giselle.jpg http://frecklecheeks.com/wp-content/uploads/2007/08/evangeline-lily.jpg kiedyś uważałam za piękną evę longorię ale już mi zbrzydła za sztywna jest:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×