Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

the same problem

które kobiety są dla Was uosobieniem piękna?

Polecane posty

weronika książkiewicz - ma bardzo ładne rysy twarzy, ładna kobieta giselle - jest hot, co tu dużo mówić;) ogromnie podobały mi się jej sesja zdjęciowa to reklamy perfum Dolce&Gabbana One, może miałyście okazję widzieć: http://supermodels.nl/Upload/News/0704/giselebundchen-dg-theone-1.jpg evangeline też lubię, zresztą tak jak Lostów;) to dla mnie kolejny, obok Oreiro, przykład, że kobieta może pięknie wyglądać w bojówkach:) a Longori jakoś nigdy nie lubiłam, sama nie wiem dlaczego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj nick
Alicja Bachleda Curus ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupoty gadacie
Mnie sie kiedy Nikole Kidman rowniez podobala, ale teraz wyglada jak napompowana chomica z tymi policzkami i te anielskie blond wlosie. A miala dawniej takie sliczne sprezynki :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość candy198700
co do Natali Oreiro to w "Jestes moim zyciem"miała mały biust, atam gdzie wyglądał na większy to miała poprostu odpowiedni stanik :-D o tym, że Natalia sobie powiekszyła biust nigdy nie słyszałam A co do Nicole Kidman to botox moze sobie wstrzykiwac, ale i tak była i jest piekna kobietą a ma juz 41 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandymandy
według mnie piękna jest Marie Serneholt, jesli jej nie kojarzycie to podpowiem, ze kiedys była członkinią A*Teens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna1818
Britney Spears

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota23
wg mnie też Britney Spears

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co zawsze uwżałam Jennifer Lopez za ładną kobietę, ma taką twarz, że jej wszystko pasuje, nie lubię jedynie jej tyła ,za duży!!! http://images.starpulse.com/Photos/Previews/Jennifer-Lopez-sb03.jpg choć trzeba przyznac że się wyrobiła, może nie jest do konca naturalna ale efekt jest. kiedyś było takie paskudne zdjęcie zanim zaczęła być sławna, była wtedy gruba i wyglądała jak co najmniej 40stka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malowana lal
britney spears?/ przeciez to typowy przyklad urody zwyklej,szarej prowincjonalnej dziewczyny do tego ta figura...pozostawiajaca wiele do zyczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gsdgds
Małgorzata Socha Ywonne Catterfeld czy jakos tak..od wczoraj, jakas babka dała jej foty Angelina J...jest strasznie zmysłowa, sexy i piekna poprostu J. Alba - tez piekna mi zreszto podoba sie orginalna uroda, bo jest duzo ładnych kobiet jak np weronika, ale ona jest ładnie zwyczajna, a własnie czasami zdarzaja sie takie orginalne cuda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdsgds
aha, no i oczywiście M Monroe:) to jest dopiero piekna kobieta, choc oczywiscie taka piekna dzieki sztabie pracowników Scarlett Johanson, tez jest ładna...na jakiejs okładce, chyba Cosmopolitan była w takiej czerwonej sukience, i wyglądała w niej jak bóstwo:) ma piekne kobiece kształty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za to kompletnie obrzydła mi Rihanna:O po tym co ze sobą zrobiła Scarlet jest ładna ale nie urzekła mnie Cameron Diaz ma też coś w sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suzi87
Britney Spears moze jest ładna, ale figury to ona nie ma, jest za gruba, sama nawet mowiła ze od zawsze ma za grube biodra i uda, a na zdjeciach jest poprostu wyszczuplana, retusz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malowana lal
a co powiecie o nataszy urbanskiej? czy izabelli miko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natasza ma ładną twarz i świetną figurę zawsze lubiałam oglądać ją w przebojowej nocy, ale intelektem nie grzeszy:O izabelka jak żabcia:O a to ja teraz zapytam co sądzicie o JOANNIE LISZOWSKIEJ????????????? bo jka słyszę że to ideał kobiet to cos mnie w srodku skręca... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsafsfa
joanna liszowska?? wg mnie nie jest ładna, ale widziałam jak wchodziła do studia i wszyscy ale to wszyscy faceci sie poprawiali, wstawali zeby lepiej ja zobaczyc, albo oglądaja sie za nia...podoba sie facetom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsafsa
i ta ywonne ma cos w sobie głupiego, ale tez takiego co sprawia ze bym sie za nią oglądneła...taka orginalna uroda:) a mi sie cameron w ogóle nie podoba:O znaczy ładna była w Masce:P ale tak to okropna, nie wiem czym sie ludzie zachwycają;O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malowana lal
liszowska ma ladna twarz,taka anielska(moze oprocz zebow),ale tez mi jakos dziala na nerwy... a sadzicie,ze ilona felicjanska jest ladna??? (dla mnie ma taka nudna twarz bez wyrazu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suzi87
Liszowska ma sporą nadwage, jest gruba :-/ a z twarzy taka sobie niewiem co faceci w niej widzą!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaOnoOn
Magdalena Cielecka piękna jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamilkłam na chwilkę, sorki, ale szef mi tu wpadł to nie mogłam:D widzę, że dyskusja się rozwinęła:) Liszowska - nie mój typ, ale chyba typ którzy lubią mężczyźni - bardzo, bardzo kobiecie kształty, blond czupryna, opalenizna (i żeby mnie nikt źle nie zrozumiał, że jestem w tym momencie uszczypliwa wobec wszystkich pulchniejszych blondynek chodzących do solarium, bo tak nie jest;) ) Urbańska - ładna, ale moim zdaniem jej osobowość nie przysparza jej fanów... Cameron - całkiem ładna Mandy Moore - uważam, że jest śliczna jennifer lopez - śliczna i bardzo fotogeniczna twarz, ale tyłek mi się nie podoba, nawet nie dlatego, że jest duży, ale dlatego że całość jej figury wygląda bardzo nieproporocjonalnie Scarlett - ma coś w sobie, ale nie wywołuje u mnie spazmów:P Britney - fakt, uroda być może typowa, czy jak ktoś to ujął, nawet tandetna, ale powiem szczerze, że żal mi jej, nawet jeśli wszystko co ją spotkało to jej wina... Ilona Felicjańska - nie przemawia do mnie jej uroda... a co myślicie o np. o Azjatkach czy Hinduskach, np. Aishwarya Rai?? http://www.bhopal.net/bhopalinthenews/archives/Aishwarya%20Rai.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładna a nawet zjawiskowa:) hinduski zazwyczaj mają bardzo ciemną oprawę oczu i ciemne oczy więc ta jest wyjątkowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lookalikeee:) właśnie dlatego ona robi na mnie wrażenie, bo taka z niej nietypowa Hinduska, chociaż ma wiele hinduskich cech (np. śliczne długie włosy)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malowana lal
up ze starodawnych- rita hayworth(nie wiem jak sie pisze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie
Piękna jest Irena Santor, ma klasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malowana lal
zapomnialam o joannie hororynskiej-mimo ze nie ma regularnych rysow ma w swojej twarzy cos charyzmatycznego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość browwwnish
Monica Bellucci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×