Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Angelllla22

Wydłużanie nóg bezoperacyjnie.

Polecane posty

Gość co za brednia
Nie wierzcie tej pannie, bo bredzi.Taaaak... to dzieciom z niedoborem wzrostu podaje się lekarstwo za ciężkie pieniądze, a ta pannica urosła 9 cm po witaminach, hehehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelllla22
widzisz ja urosłam, i ciesze sie z tego. Nie musiałam katowac się operacjami, a do końca zycia jezdzic na rehabilitacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelllla22
ale niestety ktos musi utrzymywac chirurgów z tej dziedziny, i przemysł farmaceutyczny który na dzien dzisiejszy jest ogromna potęgą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwywreszcie
nie wiem jak te twoje środki pomagają, ale ja mam coś ciekawszego zobaczcie to...to dopiero przełom... wreszcie wydłużanie nóg bezoperacyjne jest możliwe, jak zwykle pionierami w technologii- Japonia. http://www.shincho-nobashi.jp/stretch/stretch1.html zobaczcie koniecznie to video http://translate.google.com/translate?u=http%3A%2F%2Fwww.ginza-kojima.jp+&hl=pl&ie=UTF-8&sl=ja&tl=pl Co lepsze oni mają teraz jakieś techniki zmiany kształtu twarzy bez ingerencji chirurgicznej. Problem jedynie to - DUŻE PIENIADZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdallena25
chciałabym dowiedzieć się czegoś więcej na temat tego prepatatu, możesz mi coś wysłać na maila magdallena25@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gadzia987
Angella stronka sie nie otwiera Napisz ile zpałaciłas za kuracje i jak długo brałas oraz gdzie kupiłas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toż to śmieć......
LUDZIE toż to totalna ściema !!!!!!!! niech autorka lepiej powie ile kasy ma za reklamowanie tego GÓW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gloxiii
moglabym sie dowiedziec czegos wiecej na temat tego produktu GLOXI? chcialabym wiedziec w jaki sposob i za ile moge go kupic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stephanie1130
hej. Przeczytałam cały ten wątek i obudziła sie we mnie jeszcze nadzieja, że przy małym wzroście moich rodziców, mogłabym jeszcze urosnąć. Angelllla22, bardzo Cie proszę, wyjaśnij mi, jak mogę zdobyć ten Gloxi, w jakiej cenie, i pomimo tego, że jest to oparte na ziołach, to czy są jakies skutki uboczne tego....Chodzi mi o to żebym z drugiej strony nie urosła do 185 ;). Plissss, odpowiedz mi :*. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia814
Angelllla22 : Prosze odezwij sie do mnie na maila :) Napisz mi gdzie mozna dostac ten preparat za ile i czy ja [mając 16 lat] mogę go stosowac? prosze cie bardzooo..! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NAIWNE IDJOTKI
NIE MAM SłóW.............................................................. żEBY WIERZYć W COś TAKIEGO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stephanie1130
Dziewczynko, trzeba być otwartym na nowinki. Nie mówię, że nie jestem pozbawiona sceptyzmu, ale czemu miałabym nie wierzyć Angelllli22? Nie wiem, po co miałaby kłamać. Chyba że po prostu rozgłosu w Internecie. Wolę mieć nadzieję, że stosunkowo niewielkim kosztem, i materialnym i zdrowotnym, mogę być wyższa. Jeżeli jeszcze parę osób potwierdziłoby skuteczność o bezpieczeństwo działania tego Gloxi, jestem gotowa wydać kilkaset dolarów, żeby mieć chociaż 5 cm więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALE DZIECI
NAIWNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milionerrrkkkaaa
no tak, kurdupel, który ma 164 cm wzrostu...to ciekawe jak określa się kogoś co ma 150?..hmm a tak na poważnie, to chciałabym spytać, dlaczego, skoro to takie popularne ponoć na zachodzie, tam nie ma samych wysokich ludzi, tylko właśnie te "kurduple"? ja wiedziałam, że witaminy są dobre, ale że aż tak...no, no... piękna reklama, pięknie podszywasz się pod niby zainteresowane koleżanki...pięknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milionerrrkkkaaa
...a i jeszcze jedno...jeżeli to taka prawda, to...dzieci przynosi bocian;), a Mikołaj prezenty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpal
Angelllla22 daj jakiś namiar na siebie? faktycznie to gloxi działa? czy ktoś to jeszcze zastosował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nonsenseee
czy ktos jeszcze o tym słyszał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajacyx
angellina22 masz moze gg? bo chce pogadac z Toba moje to 16237742 prosze o kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sch
Podbijam temat angelllla prosze o napisanie czegoś więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirco
S I E M A L A S K I !!! Widzę, że potrzebna jest tu interwencja faceta ! Dziewczyny bardzo was proszę nie badźcie naiwne !!!! Nawet jeśli to gowienko by zadziałało to co jest dla was ważniejsze- urosnac czy mieć potem problemy ze zdrowiem( w najlepszym wypadku) ? Jeżeli to pierwsze to niestety muszę wam powiedzieć, że jesteście naiwne jak dzieci ! Zastanowcie sie- chcecie zostac kalekami na cale życie, przecież MACIE CAŁE ŻYCIE PRZED SOBĄ, TROCHĘ SZKODA BY BYŁO JE STRACIĆ, NO NIE ?! Mam nadzieję że nie jest za pozno ! I jeszcze jedno - FACECI Z REGUŁY NIE LUBIĄ TYCZEK, WOLĄ NIŻSZE DZIEWCZYNY, WIĘC NAPRAWDĘ NIE MA POWOD~ÓW DO ZMARTWIEŃ ;) do cudownej terapeutki Angeliki: powiem Ci krotko- WYPIERDALAJ STAD ! Najlepiej wracaj z powrotem do żoltkow ! NIE POZWOLE ŻEBYŚ SKRZYWDZILA INNE DZIEWCZYNY TYMI SWOIMI PIEPRZONYMI REKLAMAMI ! Dlaczego kłamiesz, przecież na youtubie ten "cudowny lek" reklamuja zoltki, a to że jest angielski komentarz i amerykańska piosenka to trzeba być kompletnym durniem, żeby się na to nabrać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kernel
Czy zechciałby porozmawiać ze mna ktoś kto stosował Gloxi? Mój nr GG 1238304

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kya
Wampiry są wśród nas.... http://www.feelbeauty.eu/articles/show/id/130 oraz wszystko co dotyczy chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Zajrzy na nasz Portal i Forum www.feelbeauty.eu oraz www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sceptyk@onet.pl
Mi się zdaje, że to taki sam cud natury jak Adipex. Dziewczyny nie pakujcie się w to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aw,jdfkasjhfkjas
Po godzinach publikacji początkowych postów (co minutę pisze ktoś inny) - EWIDENTNIE REKLAMA CZŁOWIEKA Z ALLEGRO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×