Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Angelllla22

Wydłużanie nóg bezoperacyjnie.

Polecane posty

Gość oj sccciemaa
Przejrzałam szybko cały temat... Zastanówcie się jak tabletki które składają się z witamin typu A, D, E, żelazo ,magnez, cynk, kwas cytrynowy etc mogą wpłynąć na wzrost ? ? ? Wzrost w organizmie reguluje przysadka mózgowa ,która wytwarza hormon wzrostu (HGH). Ten hormon po uwolnieniu z przysadki razem z krwią dociera do wątroby. Wątroba wtedy wydziela insulinopodobny czynnik wzrostu (IGF) i to on razem z krwią krązy dalej i jest odpowiedzialny za wzrost organizmu , kości ,rozrost mięśni ,etc. Można kupić hormon wzrostu w ampułkach, robi się zastrzyki podskórnie ,tak jak ludzie z cukrzycą. W Polsce jest to refundowane ,ale dla dzieci z zespołem Turnera ( jesli czegos nie przękrecilam) ,ale nawet dzieci mają problem by to dostać. Czemu ? Bo hormon produkuję się w niewielkich ilościach m.in w USA i Danii. Koszt miesięczny jeśli byście chcieli robic to prywatnie to kilkanaście tysięcy złotych. Są oczywiście chińskie podróbki ,ale niewiadomo co jest w środku, cena równiez jest ogromna i ciężko dostać oryginał podróby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moderna
Dziewczyny zastanówcie się co piszecie. Jeśli byłby specyfik wydłużający nogi, to zrobiłby karierę na całym świecie i nie spotykałabym na ulicy niskich osób. Nie zatruwajcie się chyba,że to placebo ,śmieszne i głupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech chyba się nie dowiem.. mi też obiło się to pare razy o uszy i podobno to naprawdę działa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 148 cm. a maz 182 , syn 185 i rosnie, kocham byc mala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karm99
hej . powiem tak ja slyszalem bo dowiadywalem sie o tym preparacie u specjalistow i ok jest pozadany efekt tak tylko cos kosztem czego,takie cos ma swoje skutki uboczne a tym skutkiem ubocznym jest porazenie mozgowe mozna dostac to wczesniej ,pozniej lub wcale to jest loteria a wiec jest ryzyko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do karm99
Dnia 8.01.2014 o 11:37, Gość karm99 napisał:

hej . powiem tak ja slyszalem bo dowiadywalem sie o tym preparacie u specjalistow i ok jest pozadany efekt tak tylko cos kosztem czego,takie cos ma swoje skutki uboczne a tym skutkiem ubocznym jest porazenie mozgowe mozna dostac to wczesniej ,pozniej lub wcale to jest loteria a wiec jest ryzyko

do karm99:  oszust! nie wierzę to  że ktoś z lekarzy specjalistów powiedział ci że po stosowaniu tego preparatu jest pożądany efekt! te tebletki zawierają w składzie tylko witaminy A, D, E, żelazo ,magnez, cynk, kwas cytrynowy (przynajmniej tak jest podane na opakowaniu) więc jakim cudem to niby mają pomóc urosnąć i to osobom dorosłym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×