Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dfgdf

co ten tucznik sobie wmawia?

Polecane posty

Gość dfgdf

No ludzie! Ja rozumiem - laska lekko przy kości, ale na TVN (Rozmowy w toku) własnie baba prawie 150 kg mówi że z kazdym kg ma wiecej seksapilu, bedzie się cieszyła jeśli będzie tyła, a chłopaków miala na pęczki, że nikt obok niej nie przechodzi obojętnie. Prymityw i do tego brzydka. Czy ona nie widzi jaka żałosna jest??????????? Jak chciecie popatrzeć - włącznie TVN, teraz są reklamy, ale po przerwie zobaczycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie mialam napisac topic o tym :P:P:P koszmar,oblesne babki,tluste a podobno maja w sobie SEKSAPIL i sa ladnie. Ladna? przecietna,a raczej brzydka jak wiekszosc. ale mam glebe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiadacz
chłopaków miala na pęczki---pierdolenie dorwale jednego zboczenca (meza swojego ) i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takisetam
a kogo to obchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mam takiego wujka,co lata za tlustymi tylko i tak tuczyl swoją żonkę że na zawał padła. zboczeńcy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiadacz
Zwodniczy Aniołek (Zwaniolek@gmail.com) popieram 100% Ale co popierasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta laska która teraz występuje
ja również popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgdf
powiedziala że mężczyzni czują się na lub w takich kobietach jak w raju, bo lubią ciało, do czego jest się przytulić i niczego sobie nie poobcierają, że uwielbia swoje ciało i chętnie założy mini. Przecież 150 kg to jest już groteskowa otyłość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiele kobiet to mitomanki... wystarczy, ze facet powiem im dzien dobry a one juz uznaja to za podryw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiadacz
go gazu z takimi scierwami!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chude lepsze od grubych, grube lepsze od chudych - i kolejna awantura o kilogramy... Nie macie lepszych tematów????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> Kobiety powyżej 100 kg. raczej nie mają co liczyć na powodzenie wśród chłopakow Jesteś zbyt tolerancyjny, absolutnie górną granica człowieczeństwa dla kobiety jest 70 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgfgmdgfdmfgmmm
Też założyłam o tyn topic. Najlepsze było, jak powiedziała, że miała 12 lat i cycki i faceci się za nią oglądali HAHAHAHAHHAHAHHAHAHAHAHAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Logiczne, że chude lepsze od grubych. I dlatego, że chudzi ludzie dłużej żyją. A 100 kg wagi to już choroba. I nie wmawiajcie mi, że bzdury piszę bo ja ze służby zdrowia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurka lądowa
to ta w czarnej bluzce w kwiatki czy cos... czy jakas inna jeszcze była?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgdf
Wiecie co, wygląda na to że denerwujemy się że ona jest bez komplesków - jak to tak, skoro jest gruba? I łaskawszym okiem patrzymy na grubą kobietę która wie że jest gruba i ma kompleksy, prawda?.... Ale tu chodzi o to że ona zwyczajnie KŁAMIE. Spotkala jednego faceta który chce ją za żonę, a kłamie że faceci za nią sikają i zaliczyła ich mnóstwo. I że wielu chciało być z nia... dla seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otoloto
nie dość że spasione to nawet cyca nie mają, przeważnie fajana przy kości ma fajne bufory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgdf
Nie to nie ta. Tamta siedzi na widowni w takiej beżowej bluzce, ma którkie rudawe włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgfgmdgfdmfgmmm
Ta laska była straszna. Danusia się nazywa, pewnie będzie na youtube. Była wstrętna i obleśna... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tp jest najzwyczajniej głupie z ich strony. Tu się nie ma co pocieszac i sobie wmawiac - otyłosć jest szkodliwa dla zdrowia. Ja ropzumiem, że przy 170 cm wzrostu 80-90 kilo to nie tragedia, że zdrowotnie ujdzie, a co do estetyki da rade to jakos sprzedać - ale takie smoki po 150 kilo to po prostu chodzaca bomba zegarowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> I łaskawszym okiem patrzymy na grubą kobietę która wie że jest gruba i ma kompleksy, prawda Nie prawda. Dlatego grubasom trzeba non stop przypominać, że są chore i powinny się leczyć, inaczej widac na załączonym obrazku czym to grozi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgfgmdgfdmfgmmm
Zdrowie to jedno. Ale takie laski są obrzydliwe. Mają nie tylko wstrętne ciało. Ale i twarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tedddaaa
taki facet ktory lubie bardzo grube nie jest zdrowy kiedys na discovery byl program o tym kiedy zona na skutek choroby schudla ja zostawil bo dla niego nei byla atrakcyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurka lądowa
taaa nie mają cyca....pewnie by Cie nim zabiła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgfgmdgfdmfgmmm
A jeszcze piękne było, jak ta laska się oburzyła gdy ktoś ją nazwał "GRUBA". HAHAHAHAHHAAHHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgdf
ale ona naprawdę miala mikropskipjne cycki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×