Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kropelka radości88

meżczyżni niszczą, zdradzają, ranią.....poczytajcei fotoPAMIECIzostało

Polecane posty

Gość zielonaaa
wieje nuda:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonaaa
nieszczegolnie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarek84 wypraszam sobie nigdy z nikim nie spałam, chociaż miałam od was kilka tego typu propozycji, nawet całkowałam się tylko z jednym mężczyzną. Proszę nie stawiaj wszystkich pod jedną ścianą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosi24
wiesz kochana faceci,uważają,ze wszystko im wolno idlatego nas tak traktują Witaj w klubie ja też mam strasznego doła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samiecomega
nie wiem. może dlatego że obietnica różni się od spęłnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosi24
sory,ale wiekszosc takich jest nawet w Kosciele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samiecomega
spełnienia jAAAAAAAAAAAAAAhIIIIIIIIIIIIIIIiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becky
mam "przyjaciela" ostatnio cos sie miedzy nami zepsulo...jego dziewczyna jest o mnie strasznie zazdrosna a wiec on pisze i spotyka sie ze mna kiedy pomiedzy nimi cos sie psuje lub gdy ona gdzies wyjezdza itd a innym razie jakby o mnie nie pamietal ... jak dobitnie mu powiedziec ze ja tak nie chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samiecomega
może chodzi o to że był szybszy i zrobił to pierwszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt nie mówi, że wszystkie są dobre i prawe nie są takie jak mówisz, a mówisz o pewnych skrajnościach normalnych, zwyczajnie niezepsutych babek trochę jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becky
czy ktos mi odpowie na pytanie... ja nie chce stracic z nim kontaktu ale nie moge pozwolic aby tak mnie traktowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samiecomega
wybieracie to co znane jest wam już wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieszczególnie tylko tych normalnych, niezepsutych nikt nie widzi...no chyba że trzeba sobie wreszcie znaleźć kogos do prowadzenia domu i rodzenia dzieci, niestety taka jest prawda....nie zawsze ale przeważnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt, coś jest w tym, ze jak faceci juz o kobietach gadają to głównie o tym, jakie są straszne :p przodują w tym ci porzuceni, co mnie nie dziwi bo słyszałam o kilku przypadkach, kiedy dziewczyny naprawdę nieelegancko się zachowały na "do widzenia'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samiecomega
po prostu powiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
becky Masz dwie opcje : zaakceptować sytuacje albo dac sobie z nim spokoj. Jak widac dupa jest dla niego ważniejsza wiec pewnie rozmowa z nim nic nie da. Sorry ale lajf is brutal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becky
tylko ze my sie rzadko spotykamy i coraz rzadziej piszemy on sie tlumaczy ze nie ma czasu ale ja w to nie bardzo wierze ... nie chce tracic z nim kontaktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmoooli
obiektywie - tak czesc mezczyzn taka jest - dla sportu. Ale to dziala w obie strony - my kobiety tez tak umiemy. A reasumujac - zyc bez siebie nie mozemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samiecomega
że nie chcesz w ten sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becky
tylko obecnie sie czuje jakbym byla tylko od sluchania jaka jego panna jest zla i okrutna...rozstaja sie i zscghodza srednio z 10 razy w miesiacu i tylko kiedy jest zle ja jestem mu potrzeba zeby posluchac zali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
becky Napisałem Ci jakie masz opcje. Opcja "nie tracmy kontaktu" wymaga chęci obu stron.... Jak koniecznie chcesz sprobowac to ratowac to złap go gdzies w ciagu dnia i powiedz to co tutaj piszesz. Watpie zeby cos dało no ale skoro musisz probowac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmoooli
becky napisz do niego ze potrzebujesz pomocy, jezeli znajdzie czas - ok to przyjazn. Jezeli sie wykreci to jest pasozytem ktory zeruje na Twojej dobroci i zjawia sie jedynie wtedy gdy czegos potzebuje. Jednak Ty sie chyba zakochalas, jesli nie to postaraj sie obronic przed tym uczuciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×