Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Watkka

Jajeczkowanie co to pomocyyy !!

Polecane posty

Gość Watkka

Mam 16 lat i od niedawna doznałam silnych boli w jajnikach dowiedzialam sie ze to jajeczkowanie ale dokladnie nie wiem o co na cyzm polega i skad sie wzieło :) pomoznie z gory dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karincia
jejku...tak trudno wejsc na obojetnie jaka strone z wyszukiwarka i wpisac JAJECZKOWANIE... prosze...nie zawracaj glowy, jak masz dostep do tylu zrodel:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Watkka
ale ja chce to protym jezykiem miec opisane ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odbyłas stosunek z kogutem i teraz masz. Co jakis czas bedziesz sie budzic rano z kurzymi jajami miedzy nogami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Watkka
dobra dobra juz smiesznie było ale teraz powaznie;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiem555
bardzo poważna i smiertelna choroba weneryczna... haahaha teraz serio . Jajeczkowanie to ten moment kiedy Twoje jajeczko uwolniło się z jajnika i popierdziela( przesuwa się) do macicy. Towarzyszy temu czasem ból, nawet dojrzałym kobietom. Najlepiej w tym czasie zażyć tabletkę przeciwbólowa i mieć z głowy. Jajeczkowanie to również czas płodności. Twoje jejeczko posiedzi chwilkę w Tobie, a póżniej razem z krwia menstruacyjną popłynie do kibla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiem555
no, a gdzie dziękuję? za edukację żadnej wdzięczności w narodzie nie ma!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan profesor odpowiada
by sprawdzic skutecznosc jajeczkowania proponuje w momencie zaczynania sie tych boli odbyc stosunek plciowy, koniecznie waginalny zakonczony wytryskiem w owej waginie, co wazne! bez prezerwatywy! dla pewnosci odbyc go ponownie po ok 10 godzinach, relacje zdawaj potem na biezaco :P nie musisz dziekowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×