Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
indii.

ŻYCIE PO ŻYCIU - REINKARNACJA

Polecane posty

Gość Galantynka
Istnieją...czego dowodem jestem absolutnie ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubić tylko szczeredziewczyny
Ha ;) Bo jak dla mnie jest różnica ... Mogą być wariatki prawdziwe i mogą być wariatki ... szczęśliwe;) ps. please ... prosze nie proś o wyjaśnienie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galantynka
A tak na powaznie, jesli by istniała reinkarnacja, to chyba była by zaszczytem, dla danej duszy, bo nie musiała by ona wirowac w niebycie , lub pakowac sie w innego np. człowieka, by tam zasiedlac go razem z innymi lub inna duszą. gdyby istniała reinkarnacja, to chyba największa karą było by urodzic sie jako skała, albo np. niechciany pies...lub inne zwierze...Urodzic sie jako bakteria, wirus, warzywo....Nie wiem jak to jest, ale na pewno trzeba odpokutowac winy po życiu ziemskim, a nasza ulotna dusza , której ciąza grzechy, pewnie wiruje nieogarnieta przez MIŁOść czyli Boga , bo jeszcze musi sie nauczyc , wiele by na to zasłużyć, moze nawet reinkarnacjami...To jest gdybanie byc może tragicznje wariatki, okropniście głupawej...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galantynka
A grzechy powodowac moga niewłaściwa strukture budowy duszy , przez co nie potrafi ona wniknąć w MIŁOŚĆ bezwzględna czyli byc ogarnieta przez BOGA. Może tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galantynka
hej spicie?POBUDKA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubić tylko szczeredziewczyny
Galantynka ... Przyznaję Ci rację. Absolutnie jesteś "dowodem" ;) Dobrze chociaż, że pozytywnie zakręconym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galantynka
Dowodem? na co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galantynka
Mysle, że dusza musi zapracowac na prawidłowa strukturę , by wniknąc, wskoczyc w dobre ciepłe i wiekuiste miejsce. Amen.Paaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubić tylko szczeredziewczyny
Na co ? Jeszcze pytasz ? Sam pisałaś :P Niech będzie, że dowodem na... z góry strony :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galantynka
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niespokojny Darek... Przeczytalam ten artykul o deja vu... Wcale z niego nie wynika naukowo, ze deja vu nie ma nic wspolnego z reinkarnacja.. Abstract o ktorym piszesz ZAKLADA MOZLIWOSC nadczynnosci hipokampusa i plata skroniowego mozgu w mechanizmie powstawania fenomenu zwanego deja vu .. Slowo klucz Darku w tym artykule - possible - (mozliwe), a nie udowodnione. Byc moze, ze pamiec z poprzedniego wcielenia zgromadzona jest w placie skroniowym.. zatem nadal wszystko jest mozliwe... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubić tylko szczeredziewczyny
GalaRETka :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Galantynka ... Dusza musi zapracowac na prawidlowa strukture ???? A jak ona, ta dusza ma niby to zrobic.... Na czym to zapracowanie mialoby polegac????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niespokojny Darek
Ty przeczytałaś chociaż ten abstrakt w całości? :D Jest wyraźnie napisane, że deja vu to są, cytuje: "established symptoms of temporal lobe seizures". To powinno dać ci sporo do myślenia :classic_cool: Deja vu nie ma nic wspólnego z reinkarnacją, człowiek nie jest stworzeniem idealnym, czasami w organizmie zachodzą różne błędy i jednym z nich jest zjawisko deja vu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niespokojny Darek
Ale pierdoły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amerykanskakukurydza
Niezależnie od [url=http://vsevidno.com/derati.html]długości życia w jakie wierzymy (życie ziemskie, życie wieczne, drugie życie po życiu) powinnismy pamiętać o tym, zeby nie zaniedbać tego teraźniejszego... Bo tylko co do niego aktualnie mamy pewność, że jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej wszystkim :). Polecam bardzo wiarygodną stronę o REINKARNACJI i zarazem fajną zabawę, naprawdę pytania są zaskakujące do testu i nie są banalne tylko orginalne. Polecam http://www.reinkarnacja.oq.pl Sprawdź kim byłaś lub byłeś w przeszłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że istnieje. Można sprawdzić kim się było za pomocą hipnozy regresyjnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksantrypa
Up.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli istnieje zycie po zyciu to jaki sens ma zycie teraz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A też wypowiem się w tej kwestii, a co 🙂

Ogólnie odkąd pamiętam interesują mnie tematy, których nie da się materialnie udowodnić. Ezoteryka itp. 

Od jakiegoś czasu czytam dużo nt reinkarnacji. Myślę, że coś w tym jest. 

Na przykładzie dusz.. Są różne etapy, które dusza przechodzi. Młodzieńczy, dorosłość, dojrzałość i starość. 

Ja, pomimo młodego wieku, bo mam 25 lat, odkąd pamiętam, zawsze czułam się "staro". Lepiej dogadywałam się ze starszymi, miałam taka jakas życiową wiedzę w sobie. Odkąd tez pamiętam, czuję wewnętrzny niepokój. Naprawdę, od dziecka. Widzę dużo rzeczy, których inni nie potrafią, tzn. Poznając nowe osoby ja jestem w stanie czytać z nich jak z książki, wystarczy parę minut. Mam w sobie mnóstwo pokładu intuicji. 

Myślę, że moja dusza bywała w wielu ciałach, nabywała doświadczenia z poprzednich wcieleń. Myślę tez, ze moja dusza przeżyła dużo nieprzyjemnych chwil. Stąd poczucie niepokoju juz od dziecinstwa. Dodam tutaj też oczywiście, że dzieciństwo mialam w miarę spokojne, nie było przemocy itp. 

Co jeszcze.. Czuję się czasem bardzo niezrozumiana przez społeczeństwo. Czasem mam takie rozkminy, że nie wypowiadam ich juz na głos, bo ludzie mają mnie za wariatkę, a mimo wszystko potrafię myśleć racjonalnie 😅

Odnosząc się do komentarza pewnej osoby, która napisała, że jakbyśmy mieli inne wcielenia to byśmy to wiedzieli, więc to jest ... prawda. Nie zgodzę się z tym. 

Lepiej, żebyśmy nie wiedzieli. Niektórzy chcą poznać swoje poprzednie oblicza, później bardzo żałują, że tego dokonali. Ponoć we wcześniejszych wcieleniach przeżyli okropne rzeczy i te koszmary się za nimi ciągną, ni e potrafią przestać o tym myśleć. 

Dusza ma nabywać doświadczenia z każdym "zamieszkaniem" w ciało, choć jak już ktoś kiedyś powiedział, to ciało "zamieszkuje" duszę, nie odwrotnie. 

Jestem bardzo ciekawa waszych komentarzy i opinii. Od razu dodaje, że nie chce wgl widzieć hejtu. To tylko moja opinia, z którą nie każdy musi się zgadzać. 

Pozdrawiam serdecznie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest życie po życiu. Katolik w to wierzy i basta. Mamy niebo, czysciec, pieklo. Generalnie powinniśmy wierzyć w to że piekło będzie puste, Jeżeli byłeś dobtym człowiekiem, nikogo nie zabiłeś, nie okradłeś, szukałeś Boga to niebo jest twoje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×