Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cosik4

spłata debetu

Polecane posty

Gość cosik4

Mam problem i nie wiem jak go rzwiązać. Mam debet w wysokości 5 tys. zł, minął rok i muszę go spłacić, a nie mam z czego.Czy jest jakieś wyjście z tej sytuacji,czy mogę debet spłacać po trochu np. 300 zł miesięcznie.Pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bank przeważnie idzie na rękę, jeśli wykazujesz dobra chęci. Napisz pismo z prośbą o rozłożenie zadłużenia na raty i to powinno wystarczyć. Zaproponuj kwotę, jaką jesteś w stanie przeznaczyć na spłacanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona 25
dług z pewnością trafi do komórki windykacji w twoim banku. Nie przerażaj się tym tam też pracują ludzie.Nie zwlekaj ! od razu udaj się do nich zawrzyj umowę ugody ,przedstaw jak najwięcej dokumentów tj. rachunki za różnego rodzaju opłaty , raty kredytów które spłacasz i inne stałe wydatki. W umowie niech zrobią ci zmianę kolejności zarachowania wpłat po spłacie kapitału negocjuj redukcję odsetek karnych.Naczelnik może po przedstawionej sytuacji materialnej anulować je bądż ich część. Jedna zasada nie chowaj głowy w piasek bo jak wystawią ci BTE to komornik puści cię z torbami. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar 30
cosik ---- nie jestes sama z takimi problemami tez mam do splacenia jeszcze z 3000 . trzymaj sie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×