Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

A_n_a

jak szybko wyzdrowieć...

Polecane posty

zachorowałam, leżę w łóżku od 2 dni. Mam stan podgorączkowy, wielki katar i wszystko mnie boli. Macie jakies sposoby by szybko wrócić do formy? Jutro idę do pracy na 12 godzin, Nie wiem jak ja to wytrzymam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sibi
herbatka z sokiem malinowym i miodem,aspiryna,wit c,czosnek.i leż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piję mleko z czosnkiem i miodem i pocę się po tym strasznie. Aspiryna zawsze stawiała mnie na nogi ale od kilku lat mam na nią uczulenie :( Leżę i juz mam dosyć wszystkiego :( krople do nosa paracetamol to mleko z czosnkiem wit c. Coś jeszcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piwo789
piwo grzane (piwo, cukier, goździki) - zawsze pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sibi
no piwo grzane tez dobre,a musisz się wypocić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim stanie po jednym grzanym piwku napewno poszlabym odrazu lulu :) walczę mam nadzieję że wygram do jutra bo inaczej starszna lipa będzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sibi
może kup sobie herbatkę coldrex ja się nią fajnie leczyłam zawsze,jest tam chyba paracetamol możesz spytać w aptece bo jeszcze jest gripex i coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taraflu do rozpuszczenia pomaga nawet na katar jeśli nie możesz zasnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gripex hot activ(o chyba tak) - taki w saszetkach wsypywany do wody - świetny, stawia na nogi po jednym dniu...tylko ze ja po nim zasypiam w ciagu 20min,wiec nie ma mozliwosci zebym wypila np. przed szkoła kiedy mnie bierze przeziebienie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naturalne metody babcine, typu gorące mleko z prawdziwym masłem i miodem, są bardzo dobre na mniejsze przeziębienie i sprawdzają się;) Jednak przez mus chodzenia do szkoły i pracy nie możemy sobie pozwolić na długie leniuchowanie w domu. Jak w szybkim tempie postawić siebie na nogi i wyzdrowieć w ekspresowym tempie? Nieocenione mogą być specjalne tabletki typu Coldrex i Gripex, choć nie każdy lubi łykać takie tabletki, zwłaszcza gdy mocno boli gardło...Dlatego pomocne mogą się okazać właśnie tego rodzaju preparaty, z tym, że przeznaczone do rozpuszczania w wodzie i o subtelnym smaku np. cytryny, tak jak dla przykładu: Gripex Hot Activ http://av.pl/763,gripex-hot-activ-8-saszetek.html . W moim przypadku przygotowywanie gorących napojów z Gripex Hot Activ jest świetnym sposobem, ponieważ nie muszę łykać tabletek, a przy okazji wypiję coś ciepłego, co podziała również kojąco na bolące gardło ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

polecam inhalacje inhalatorem Novama Familino Pro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daga

Połóż się do łóżka. Pij dużo wody i herbaty z cytryną. Rozgrzewaj się. Dodatkowo zażyj Pelafen i powinno być dobrze 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nattiii

Pelafen jest bardzo skuteczny, ale należy pamiętać, że trzeba go brać już przy pierwszych objawach przeziębienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×