Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

**********listopad 2009************

Polecane posty

Czesc Kobietki! Ma któraś w Was termin na listopad 2009?? Jak przygotowania? My na razie mamy salę, kucharkę, orkiestrę, kamerzystę i fotografa. A jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mieliście żadnych obiekcji co do terminu w listopadzie? to Wasz wybór?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Początkowo chcieliśmy brac ślub w październiku, ale sala, na której mamy wesele, nietsety była zajeta.. Nie przeszkadza nam ten termin. Nie wierzymy w przesądy typu: w miesiącu, w którym bierzesz ślub musi byc literka \"r\", itd. A co do pogody, to mam nadzieję, że nie będzie źle, czasami w listopadzie jest lepsza pogoda niż np. we wrześniu czy paździenriku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie nie boicie sie o pogode? ja mam tydzien przed listopadem i troche się denerwuje że bedzie ciezko np ze zdjeciami w plenerze....a co do przygotowań to mamy dopiero sale i zespoł ale tam juz mamy wszystko opłacone wiec kucharek osobno nie szukamy, jestem w trakcie szukania fotografa i kamerzysty ale spoko bo na te poźniejsze terminy sa jeszcze miejcsa wszedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patill, troszke boimy sie o pogodę, ale z tym nigdy nie wiesz przecież jak będzie. Przykładowo moi znajomi mieli w sierpniu i lało okropnie, więc nigdy nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam slub w listopadzie
ale nie wiem dlaczego, wkręciłam sobie jakis chory film, że ktoś w rodziny umrze w przyszlym roku i nie bede wiedziała co robic. Boje sie czegos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jesli tak będziesz myślała, to nigdy nie będziesz mogła wziąc slubu, bo zawsze będziesz sie bała że cos sie stanie. Nie mysl w ten sposób, na pewno będzie dobrze, zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się marzył wrzesień a w tym roku nie jest wcale ładny wiec może jakos nam się uda z pogoda :) a obawiać się mozna zawsze że cos się stanie ale wtedy nie byłoby kiedy wziąść ślubu bo zawsze cos sie może wydarzyć i to jest niezależne od nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patill, a czy u Ciebie ślub też jest jak na razie tematem nr 1?? Bo ja ciagle o tym myślę :) Jaka sukienka, jakie kwiaty, jakprzystroic salę itd... Ostatnio wypatrzyłam "fontannę z czekoladą" - ciągle leci z niej czekolada i goście mogą w tym moczyc np. owoce :) A kupujesz juz jakieś rzeczy? Ja jak na razie nie, tylko sie przyglądam i wybieram, co mi sie podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cymbałka, sala wygląda ciekawie, choć ja akurat prosiłabym o dekorację nie składającą się z balonów, ale to tylko takie moje zboczenie;) jeśli chodzi o listopad... mówi się, że to miesiąc poświęcony zmarłym, dlatego pytałam, czy mieliście jakieś obawy... bo pogoda paskudna może się i w lipcu trafić. Nie zastanawialiście się nad grudniem? jakby spadł śnieg to byłoby wręcz bajkowo:) pod warunkiem że to nie byłyby zaspy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moon, jakos o tym nie pomyślałam, ale szczerze to nam nie przeszkadza, chcemy już byc razem. A w grudniu to jest adwent, naszym rodzinom by sie to nie podobało, jeśli juz to w świeta, ale tak to bym nie chciała, mi nasz termin odpowiada :) A co do wystroju sali to te na zdjęciach też mi sie nie podobają :) Chciałam tylko pokazac, jak wygląda nasza sala. Stroic ją będziemy sami, więc na pewno coś wymyslimy. Ostatnio podobaja mi sie taki wystrój, jak na ostatnim zdjęciu:\\ http://allegro.pl/item440110397_tiul_dekoracyjny_160cm_tylko_4_30m_mb_wesele_td10.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się podoba ta dekoracja tylko samemu cięzko tak ładnie zrobić chyba ze sie ma zmysł jakis artystyczny ;) mozna ze4 zdjec troszke zgapic...ja nie lubie za bardzo balonów i mi zreszta na sale nie pasuja wiec te tiule sa super. chociaz przyznaje ze te balony biało-złote z tiulami tez fajne. A co do listopada to jak widzisz braki, zreszta jak juc ci pisałam wczesniej to ja mam tez juz prawie w lisopadzie i jak dzwonie po fotografach czy kamerzystach to wszyscy wolni.....co swiadczy raczej o mniejszej ilości wesel w tym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patill, mi te tiule też sie bardzo podobają. Wiadomo, na zdjęciach zawsze to ładniej wygląda, ale mam nadzieję, że uda mi się cos ladnego zrobic :) A co do terminu, to faktycznie, pustki. No ale moj kochany mial wyjechac na rok, niestety się nie udało i wrocic w październiku, a że sala i kucharka miala najbliższy woly termin w listopadzie, to zdecydowalismy sie na ten miesiąc, a teraz juz nie chcemy nic zmieniac, a poza tym i tak więkoszsoc sal, orkiestr i kucharek byłaby zajeta, a my koniecznie chcemy tych co mamy :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolciasrolcia
Jakby co znam dobrego fotografa:) dajcie znać na e-mail to dam namiary :) ma stronkę niusiulek.pl buziaki i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli szukacie fotografa, to polecam naszego- sprawdzony, niedrogi. www.wielki-dzien.pl MAJĄ WŁASNA MAKIJAŻYSTKĘ.... OKOLICE ŚLĄSKA i ŁODZI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×