Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ijijaidjaidjaid

Nietypowa sprawa... co robić

Polecane posty

Gość ijijaidjaidjaid

Moj facet ma w sobote urodziny. A juz dluzej nie wytrzymam bycia z nim, po prostu chce to jak najszybciej zakonczyc bo nie jest miedzy nami tak jakbym chciala. I teraz jak to rozegrac? Teraz go nie ma wiec sie z nim nie spotkam, wraca w czwartek. Nie wiem jak mu zlozyc zyczenia w sobote i czy kupowac prezent, jezeli zamierzam z nim zerwac w przyszlym tygoniu? Teraz nie moge, bo glupio tak przed samymi urodzinami :O Kurde, niezla kaszana sie zrobila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak lepiej jak złozysz mu "szczere" zyczenia urodzinowe , pewnie dasz dupy a potem powiesz zeby spierdalał :D tak czy siak bedzie wspominał te urodziny jako zjebane wiec nie ma co czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
moze prezentem niech bedzie to, ze zrywacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmm.........
No beznadziejna sytuacja. Ale kup mu prezent i obejdz z nim jego urodziny - a moze sie cos polepszy kto wie, a potem po urodzinach stopniowo go unikaj, i za jakis czas pogadaj szczerze ze niebardzo to widzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijijaidjaidjaid
Kurde pytam powaznie, glupia sytuacja wyszla. Nie mam innego faceta, po prostu nie chce sie dluzej meczyc w tym dziwnym zwiazku. Ale chyba prezent powinnam jakis kupic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijijaidjaidjaid
Heheh ale powiem szczerze , ze on nawet nie bedzie mial czasu zeby obchodzic ze mną te urodziny :) Ale pewnie spotkamy sie na chwile w sobote , ja dam mu prezent , zloze zyczenia a on mi powie ze musi leciec, bo rodzina mu robi przyjecie. Mowie Wam, to pochrzaniony związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro to pochrzaniony związek a on nie znajdzie dla Ciebie czasu... To weź z nim zerwij jak najszybciej, to co on będzie czuł to już jego sprawa, a skoro woli rodzinkę od Ciebie to pewnie się nawet nie przejmie. Po co będziesz wydawała kasę, by 2 dni później powiedzieć mu pa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijijaidjaidjaid
To znaczy kase wydam, bo on troszke tez na mnie wydal, np na moje ostatnie urodziny kupil mi drogi prezent. A po za tym nie chce z nim zerwac przed samymi urodzinami.... Dziwnie to wyjdzie. Spotlkam sie z nim na chwile w sobote, zloze zyczonka, dam prezent i bede ograniczala kontakt jak tylko mozliwe, zeby dac mu do zrozumienia ,ze to zblizajacy koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że bezsensu to przeciągać do soboty, on i tak nie będzie tego wspominał dobrze więc po co czekać. A jeżeli on nie będzie miał dla Ciebie czasu to tym bardziej zrób to jak najszybciej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×