Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izobel86

JAK DOBRZE DOBRAĆ ODCIEN PUDRU/PODKŁADU ????????????????

Polecane posty

Zawsze mam z tym problem... Zawsze wybieram za ciemny troche...:( jak dobrxze dobrac kolor podkladu i pudru potem zeby nie bylo efektu maski i nie bylo za ciemne... jak naloze podklad i potem puder to juz w ogole wygladam jak murzyn:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nakladaj w sklepie podklad na wewnetrzna strone reki, tuz przy dloni... no i - moze podklady marki ktora kupujesz maja odcienie ciemne? moze warto poszukac czegos nowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tak miałam :p potem stwierdziłam w nerwach ze wybiorę sobie jakiś jaki mi się bedzie wydawał ok i wezmę o ton jaśniejszy od tego :p i kurde podziałało :D teraz już sotatnio kupuje cały czas ten sam i jest ok, ale zeby go znaleść trzeba było się namęczyć... Spróbuj rozsmarować troszkę tego pudru/fluidu na dłoni, i patrz w slońcu lub wogóle w naturalnym świetle jak wyglada. powinno być ok wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIGDY nie naklada sie na reke!to najgorszy blad,przeciez tam jest zupelnie inny odcien skory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie jakos udaje, widocznie mam w tym miejscu odcien skory jak na twarzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie jak nie na rękę, przecież nie będzie się nikt w sklepie malował zeby sprawdzić... Zresztą ja nie mam ręki innego koloru niz twarz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idz do sklepu i skorzystaj z probki i rozsmaruj troszke na policzku,tak jest najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak nie dziewczyny?zapytaj sie jakiegokolwiek makijazysty,powiedza ci to samo co ja.a od czego w sklepie sa probki?po to,zeby wlasnie je wyprobowac,nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiałabym się chyba specjalnie nie malować żeby iść kupować puder, a potem chodzić z plamami różnych pudrów na buzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem pewna,ze w sklepie maja chusteczki zeby to zetrzec,z reszta ja tak zawsze robie,ide do sklepu i prosze pania zeby mi dobrala odcien pudru,ona wybiera kilka zblizonych do siebie odcieni i probujemy.tak chyba najwygodniej,przynajmniej dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo na nadgarstku mam skore jasniejsza niz na twarzy,alien chyba jakis ze mnie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alllllixa
Idz do kosmetyczki i przy jakims innym zabiegu (henna, depilacja) pomogla ci dobrac podklad. Ja tak zrobilam i jestem zadowolona na maza. Z 3 dobranych wybralam tylko ten na ktory mnie stac i ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe, ja zazwyczaj wybieram "na oko" i zazwyczaj trafiam ;) o ile mam wybór, bo jestem bladziochem, więc bardzo często po prostu najja.śniejszy biorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to znaczy teraz to ja już wynalazłam mój ideał któremu będę wierna na pewno w najbliższym czasie :) a moje zdanie jest takie, że z dwojga złego to lepiej wziąć za jasny niż za ciemny, bo za jasny to można chociaż skorygować bronzerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×