Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość onnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

coo tym sądzcie?

Polecane posty

Gość onnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

witam m am taki problem co o tym sądzice mam 17 lat, z dziewczyną jestem już rok ona już chce to zrobić to miał by być nasz pierwszy raz no ale mi do tego nie spieszno, nie czuje takiej potrzeby i nie raz zastanawiam sie czemu dla faceta jest to taki przyjemne, wole jak ona doprowadza mnie raćzka lub buzią do wytrysku a co wy o tym sądzice??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w cipce
jest o wiele przyjemniej niz w buzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
tak myśłe ze to pocześci i to decydyuje. ale myśłice ze tylko to , czy to normalne zeby chłopak w tym wieku nie miał ochoty na to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
no tak ale , oczyewiscie naszym zebazpieczeniem miała być gumka a zastanawiam sie na czym polega przyjemnosc z seksu używając takiego zabezpieczenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dobra dobra
ona ci dobrze robi a ty jej też? Bo może tylko ty masz z tego przyjemność więc dlatego ona namawia cię na seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstrzymaj się jeszcze. Jesteście młodzi i macie czas na to. Jeśli już zaspokajacie się w inny sposób i nie specjalnie czujesz potrzebę zrobić to normalnie, to powiedz dziewczynie o tym i niech Cię nie pogania. Mam nadzieję, że Twoja wątpliwość jest podyktowana rozsądkiem, nie innymi powodami. Zadbaj też, byś nie tylko Ty miał przyjemność. Dziewczyna też powinna przeżywać orgazm, skoro Tobie już robi dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
ale myślisz ze to z wiekem przyjdzie?? bo ona chce już to zrobić no a ja nie, ale tak wprost jej tego nie powiem bo sobie pomysli ze ją ni epociągam;/ no oczywiscie ze ja jej też robie dobrze;) tak to jest obawa przed wpadką duża obawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co.... jest tak jak nie spróbujesz to nie wiesz i właściwie na tym etapie jak jesteście jest w zupełności dobrze.Ona jest ciekawa jak to jest gdy penis jest w srodku i może się rozczarować duzo par własnie w ten sposób sie zabawia gdy to obie strony zadawala a u was tak własnie jest.Możesz spróbować PAMIETAJ O GUMCE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnnnnnnnnnnnnnnnnnn
no ale używając gumki jest jakaś przyjemnosc z seksu?? mogą wydać sie głupie te pytania ale ja sie nad nimi zastanawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyska20
no jasne ze jest nie jestem facetem ale wnioskujac po moim chlopaku jest prawie tak samo no i jest ochrona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Experttttt
nie, nie ruchaj bo po co, niech ci machnie reka. Chyba ze masz malego pytona i kondon ci na niego nie wejdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna dziecina
rozumiem Twoją dziewczynę ;) mam tyle samo lat i nie wyobrażam sobie zycia bez takiej przyjemności ;) :P a propo tego czy z prezerwatywą jest przyjemnie - jest, nawet bardzo, choć wiadomo, ze bez to uczucie nie do zastapienia, ale to zabezpieczenie jest dobre i lepiej z nim niż bez niego ;) myślę, że spróbować musisz. jeżeli Ci ta zabawa nie posmakuje to pogadaj ze swoją piękną i bedzie dobrze, bo seks oralny to jednak super sprawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnnnnnnnnnnnnnn
no tak ale ja sie zastanawaim nad czym ta przyjemnos polega?? i czy to normalne jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet po 30-tce
onnnnnnnnnnnnnnnnn żarty sobie robisz. Normalne jest jak facet chce a dziewczyna się boi. W prezerwatywie czy bez dużej różnicy w odczuciach nie ma chyba, że ją sobie wmówisz. Pamiętaj, że niewykorzystane okazje lubią się mścić. Bierz się do roboty i nie marnuj czasu przed kompem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet po 30-tce
Jeśli to wasz pierwszy raz to prezerwatywa najprawdopodobniej pójdzie w strzępy. Więc, żeby jej się nie spuścić do środka doprowadźcie wcześniej do wytrysku w trakcie zabawy. Potem łazienka...i do dzieła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×