Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iPT

FIRMA IPT-CALL CENTER-WROCLAW KTO PRACOWAL?

Polecane posty

Gość gość
Pracowałam tam przez miesiąc. Na poczatku było super. Liderka i managerka super. Zawsze można się było dogadać jeśli chciało się wyjść i w ogóle. Praca nie była ciężka, tylko strasznie MONOTONNA. Trafiła mi sie mega kampania, bo ankiety ubezpieczeniowe. Wszystko szło gładko, bo jeśli nie chcesz ludziom niczego sprzedawać to sa mili i chętni do rozmowy. I po tygodniu czar prysl. Najpierw zaczęli robić nam screeny naszej wydajności i wysyłali ma maila z dopiskiem, dascie reade, gonimy cel, pieniądze czekają, patrzcie kto jest nmajklepszy, a komu brakuje... I inne takie... To strasznie denerwowalo i demotywowalo, bo wydajność w tym wypadku zależała od numerów jakie nam wpadna, a nie naszego zaangazowania (często poczty i firmy nie istnieją). Potem oszukali mas na godzinach, bo wysiadł nam system przez upały. Pamiętam, ze ostatni telefon wykonalam około 12:25 a w grafiki miałam wpisane, ze pracowalam 8-12 a przecież rozliczaja z tych połówek. Wszyscy podsluc***a i na siebie wzajemnie donoszą, żeby się podpisać. Klimatyzacja NIE DZIALA, bo inni otwierają sobie okna i mimo próśb nie chcą ich zamknmac. Ale największy horror to wypłaty. W umowie jest napisane, ze będą naliczane najpóźniej do 10tego dnia miesiąca. I nie ma. Tłumacza się poślizgiem. Wykorzystują mas młodych ludzi. W ogóle się z nami nie liczą. Zbierają tylko dla siebie, zęby potem wozic się po swiecie (wystarczy przejrzeć profile liderów i managerów na FB). Nie polecam nikomu. Wyzysk w biały dzień i jeszcze nie możesz otrzymać za to poieniedzy w terminie. Aaaa i jeszcze rozliczaja Cie co do minuty połączenia, wiec pomimo tego, ze w grafiku masz 120 hi nnależy Ci się 900 zł, dostaniesz kuźwa 500, bo za długie przerwy miedzy połączeniami (15sek). Dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pio90
Pracowałem i nie polecam, kiepskie warunki pracy, małe pensje jeszcze nie w terminie. Źle traktują ludzi, czuje się że jak nie Ty będzie następny, Pani prezes jak się obok niej przechodzi to patrzy na Ciebie jak na śmiecia. Lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajronek
widzę że chociaż sporo tutaj opinii o firmie to żadnej nowej od dawna nie było. firma ma fajny profil gdzie są opinie byłych i obecnych pracowników i jak sobie poczytacie to będziecie mieli sporo rzetelnych informacji co i jak w firmie, jakie warunki \i czy ogólnie warto się zatrudnić. nie spamuję, chcę pomóc. http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,23891

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca w IPT jest świetna. Wynagrodzenie wręcz wygórowane, aż 8-9 zł brutto za godzinę. Istne szaleństwo! Po opłaceniu rachunków nigdy nie wiadomo na co jeszcze można sobie pozwolić! Wynagrodzenia zwykle możesz się spodziewać w poniedziałek, po 10, czyli po weekendzie, żebyś od razu wszystkiego nie wydał, bo i tak Ci braknie do kolejnej wypłaty. Atmosfera wręcz idealna do pracy: albo siedzimy w dwóch bluzach i zamarzamy, bo chodzi klimatyzacja, gdy na dworze temperatura ok. 15 stopni, albo rozpływamy się z gorąca, wtedy zwykle jest tak duszno, że nie ma czym oddychać. Świetne również w tej pracy jest to, że dzięki składkom zorganizowanym przez pracowników mamy czajnik do grzania wody. Firmy nie stać nawet na taki zakup, a przy 8 godzinnym gadaniu na linii, miło jest nawilżyć gardło ciepłą herbatą/kawą. Z całego serca polecam tą firmę jako idealne miejsce do pracy. Lepszej pracy nigdy nie znajdziecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca w call center jest nie dla każdego. Osobiście jako studentka pracowałam tak przez chwilę, ale z perspektywy czasu mogę stwierdzić bardziej odnajduję się już np. w pracy w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×