Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maly ksiaze

Kto dzis pije ?

Polecane posty

Gość no to zdrowko
Wlasnie w zyciu trzeba miec kawalek miejsca tylko dla siebie. Trzeba zrozumiec ze kazdy jest odrebna jednostka i nie uzalezniac sie od partneta az tak bardzo. Gdy zaczyna sie walic ,zostaje pustka ,nie ma nic. To jest czesty blad zwlaszcza u kobiet. Ja to juz wiem . Tylko szkoda ze musialam sie nauczyc na wlasnych bledach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska.....
To dobrze masz,faceci mają lepiej,jesteście bardziej twardzi,rzeczowi,po prostu życie się nie kończy dla was wraz z nieudanym związkiem,a ja ciepłe kluchy jestem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska.....
I też chciałabym móc uciec w pracę bo dzieci samodzielne,a ja mam 30 godzin tygodniowo i zajęcia w wolontariacie...i czarną rozpacz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska.....
zawsze istnieje ryzyko że wśród obu płci znajdzie się sku***el który zawiedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowa skladanka
Mamuska - wszystko kiedys minie i bedzie ok. Mnie "odwyk" zabral dwa lata, nastepne dwa dochodzilam do siebie, a teraz jestem ...mloda, sliczna, zdrowa i zadowolona z zycia:) Napijmy sie, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to zdrowko
No a jacys znajomi? Przyjaciele? Moze wyjscie na silownie ? Basen ? Aerobik? Kurs jezykowy? Lub chocby kupic sobie pieska ,lub przygarnac? W tej fazie trzeba !Musisz ! zajac sie czyms . Zmeczyc porzadnie .To pomaga .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska.....
Najgorsze jest to,że wszyscy mówili że to ten typ a ja szłam w zaparte nie bacząc na rodzinę...tłumacząc że nic im do tego,bo to moje życie...i faktycznie moje...moje też łzy...i inne doznania,których notabene nie życzę nawet wrogowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowa skladanka
a ja wypalalam dwie paczki fajek dziennie i wypijalam kilka kaw...nie polecam takiej diety cud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska.....
Właśnie muszę czymś się zająć,tak że jak macie coś wypróbowanego to będę wdzięczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska.....
Kawa i inne używki odpadają jestem po zawale i muszę dbać o siebie dla dzieciaków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to zdrowko
Polecam psa . Spacery duzo radosci daja . I jeszcze jedna zasada ,pies nigdy nie zdradzi. Nie wiem czy po zawale mozna postawic na sport ,ale pewnie cos delikatnego tak . Pomaga na bank !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska.....
Kochani bardzo wam dziękuję naprawdę miło było spędzić z wami ten wieczór.Teraz już uciekam,dość już wam nasmędziłam.Miłej niedzieli wam życzę.Jak dobrze czasem się wygadać....❤️Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to zdrowko
Wpadaj czesciej mamuska. Wszystko bedzie dobrze. Przemysl nasze rady i odezwij sie. Trzymam kciuki. Kolorowych i spokojnych snow🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska.....
Można byle się nie forsować,basen i pies są ok.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowa skladanka
Po zawale? No niezle...Ja sie doprowadzilam do stanu przedzawalowego i wtedy powiedzialam "dosc"! Polecam ksiazki popularnonaukowe mowiace o tym, jak radzic sobie ze stresem. To podstawa. Mnie uratowaly zycie. I filmy, gdzie kobiety dokopywaly facetom hehehe ...No i oczywiscie mowic o tym i mowic i mowic, nie zamykac sie w sobie. Niezastapione, najlepsze na swiecie sa zawsze sprawdzone przyjaciolki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to zdrowko
🖐️ kot Ty dzis z radosci czy z rozpaczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowa skladanka
A moge prosic mocna pachnaca kawe bez dodatkow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosic mozesz, ale czy otrzymasz.. ;) mala czarna z rana.. widze ze musze opanowac sztuke robienia kawy, jako ze sam nie pijam to wydawalo mi sie to czynnoscia bardzo prosta. wsypujesz, zalewasz, dodajesz lub nie cukier, smietanke, mieszasz i masz. a tu prosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi R..... polej, oj nie żałuj, a filmik:D dawno nie miałam az takiej chrypki, jest podobno bardzo sexy;) wlasnie przelykam buleczke, na obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
R.. podobno się obraziłeś na mnie, dobrze myślę?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak Ci poleje to ta sexi chrypka przejdzie. ;) u mnie chrypka pojawia sie po: a) meczu b) karaoke c) przeziebieniu jaka jest przyczyna Twojej chrypki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maly ksiaze (mallyksiaze@gmail.com) Tylko nie mowcie ze pije sam jak stary alkoholik dobra przyznaje sie.....wczoraj za bardzo dopaliłem z ta tequila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deko - ja sie nie obrazam i nie fochuje. nie widzialem Cie dawno. jakbym jeszcze nie widzial troche, to bym meila napisal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×