Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maly ksiaze

Kto dzis pije ?

Polecane posty

Gość perłaaa
a umnie wszystko masakrycznie sie dzieje kolega mi sie podoba i niespecjalnie powiedziałam,ze ktoś go nazwał kurwiarzem..no i sie obraził ostro nic juz nie odpowiada...co mam mu napisac? ja go lubie dla mnie to obojetne co na niego gadają..jakies inne laski,a moze zazdrosne kto wie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perłaaa
napisalam juz ze ja cie lubie i mam wyrzuty sumienia i zeby sie odezwał..ja czuje,ze wział do serca...nie wiem co wiecej napisac...troche przesadzam czasami z tymi gadkami szczerymi;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w realnym świecie jeszcze bardziej jesteś powściągliwy? wiesz ja tu też jestem bardziej otwarta niż normalnie tzn jestem bardzo otwarta ale w sensie ze do zabawy, do posmiania, poważnie też mogę z kim porozmawiać ale nie tak żebym się zaraz zwierzała czy opowiadała komuś co się dzieje w moim zyciu, cenię swoją prywatność, bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam własnie tak ze wolę słuchać, czasem podzielę się z kims swoimi dawniejszymi przeżyciami z których dana osoba może się coś nauczyć, ale ze mnie cięzko zazwyczaj coś wyciagnąć:P tzn niby opowiadam znajomym co u mnie słychac ale nie mowie o wszystkim, nie jestem nieszczera ale przemilczam pewne fakty poprostu, jednak czasem w końcu mam potrzebę wygadania się komus...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzcie dziewczyny co byscie zrobily na moim miejscu, od dawna podobal mi sie chlopak, wiedziala o tym moja kolezanka, niedawno ow chlopak do niej napisal ze chce sie z nia spotkac, ona mi o tym nie napisala, dopiero jak sie o tym dowiedzialam to mi to powiedziala. spytala czy moze, jezeli wybral ja to nie moglam powiedziec ze nie bo mi sie podoba, powiedzialam ze moze ale i tak jest mi cholernie przykro:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piję wodę
"..świt nie nadejdzie..." Mały książę,nie bądż taki smutny.Po nocy zawsze nadchodzi świt. "..wciąż możliwe są miłości niemożliwe,bo niewypowiedziane,zdławione w gardle,przenoszone w spękanych sercach..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moglam przeciez powiedziec ze nie, trudno nie podobam mu sie, ale ona wie ze on mi bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam ze byc moze zaklocam wasz watek ale nie mam sie komu wyzalic ani komu o tym powiedziec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby z jednej strony nie ogladałbym sie na nikogo dążąc do swojego szczęścia ale jeśli byłabyś moją bliską koleżanką to najpierw porozmawiałabym z tobą szczerze o tej akcji, ciężka ta sytuacja:( z drugiej strony będąc na twoim miejscu byłabym wkurzona na laskę ze ona ci tego nie powiedziała sama, przeciez jakby ci powiedziała to byś jej się "pozwoliła" chyba z nim spotkać, nie? laska jest troche nie fair jednak wobec ciebie, nie chodzi juz o pytanie o pozwolenie ale o lojalnosc wobec kolezanki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perłaaa
wiesz co trudno...wypatrz sobie innego:) a oni jak sie im ułozy przyjmij to z zacisnietymi piesciami wspieraj kolezanke...popatrz jaki on jest naprawde moze akurat nie bedzie idealnym facetem..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perłaaa
No ,ale on wie ze ci sie podoba? jesli wie to tez jets nie fer i zaprasza Twoja kolezanke dobrą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsze jest to ze ona zmienia facetow jak rekawiczki, jak nie ten to tamten, w tym przypadku bedzie zapewne tak samo. przykro mi jest bo ona wiedziala jak bardzo mi sie podoba, a dla niej to bedzie po prostu kolejna zdobyc, i nie mowie tego z zazdrosci... wiecie, dopiero w takich sytuacjach okazuje sie kto jest prawdziwym przyjacielem:( dziekuje za wasze slowa🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×