Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maly ksiaze

Kto dzis pije ?

Polecane posty

Gość morie
piwko + winko, a wlasciwie nalewka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tym razem anonimowa
1300 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie za bardzo do mnie teraz
jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa dziś pije też, i wczoraj piłam ale jutro juz nie, absolutnie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśka......
Kto wypije dziś ze mną?Wznoszę toast za kiepski koniec pięknej miłości!:(to hlup I jeszcze za prawdziwych facetów-może jeszcze przyjdą!😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaskost
ja pije robie to od miesiaca bo moje zycie nie ma juz sensu, zdrowie pozuconych i zdradzonych mężów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska....
Witam! Czy was też życie wciąż zaskakuje?Ja dowiedziałam się dziś(pierwsza sprawa rozwodowa)że to ja jestem przyczyną rozpadu pożycia małżeńskiego i zdrad męża i to on wnosi o rozwód z orzeczeniem winy,notabene MOJEJ,bo -przytłaczał go mój silny charakter -fakt,że jestem atrakcyjna i interesuje się mną płeć przeciwna sprawiał,że on musiał się dowartościować(nigdy nie miałam nawet romansu,a szkoda:() -zdradzał by zwrócić na siebie moją uwagę,bo za mało czasu poświęcałam jemu,a za dużo naszym dzieciom -nie pozwalałam mu na samodzielne podejmowanie decyzji dotyczących spraw finansowych(dobrze,że mam intercyzę)z którego to powodu czuje się oszukany i wnosi o rekompensatę ,bo po rozwodzie obniży mu się standard życia itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska....
No to wypijmy za wszystkich podobnych mu dupków! I jeszcze za chirurgów plastycznych ,może gdybym zmieniła wygląd to byłabym dziś szczęśliwą mężatką?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska....
Adaskost więc bywają też wyrolowani mężowie....czy tylko tak mnie pocieszyć chciałeś?Bo nie ukrywam,że mam zamiar wziąść odwet na płci przeciwnej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaskost
mamuska niechcialem pocieszyc ale jesli to zrobilem i chodz na chwilke bylo ci lzej to sie ciesze..... tak bywaja i wyrolowani na calego mezowie.....strasznie cierpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaskost
znowu ja juz flaszeczka w lodowce sie chłodzi i po powrocie z pracy za jakies 2 godzinki....znow topienie smutkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska.....
Adaskot szkoda życia na picie.Odpuść sobie,nie jest lekko ale warto zawalczyć o siebie ,oni nie są warci byśmy rujnowali sobie życie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska.....
Ja już dzisiaj wyjeżdżam by dopilnować prac remontowych w mojej samotni,a tam zero cywilizacji nie ma internetu ani zasięgu telefonu,tylko ja i przyroda. Pozdrówka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska.....
Ijeszcze jedno już nigdy nie zamierzam cierpieć z powodu miłości,bo zwyczajnie ona nie istnieje,są powiązania,ktoś daje coś w zamian biorąc znacznie więcej niż byśmy przypuszczali....itp.najogólniej życie to walka,albo my dokopiemy komuś,albo ktoś nas skopie,czyli nie warto okazywać słabości bo fakt ten będzie wykorzystany przeciwko nam.Trzeba być twardym!Powodzenia Adaskot,ty pewnie też za ileś litrów dojdziesz do tych samych wniosków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska Twoje zdrowie
BELL`S!! UROCZE DECYZJE MAMUSKA NIGDY WIECEJ MILOSCI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska Twoje zdrowie
NIGDY PRZENIGDY MAMUSKA! BELL`S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska Twoje zdrowie
BELL`S...MĄDRA JEASTES MAMUSKA...NIGDY WIECEJ MILOSCI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alala...
siedze i rycze 😭 nie mam sily zeby pic:-( mamuska jak ja Cie rozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska Twoje zdrowie
ALE JA MAM ..SERCE...PRECZ Z MILOSCIĄ BELL`S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alala...
tyle co ostatnio pilam, to szkoda gadac:-( nie pomaga... to ciagle wraca jak bumerang...:o jejku nie mam sily... nie pasuje do tego swiata 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska Twoje zdrowie
.ani ja !.BELL`S NO TO CO ZROBISZ? BOJA WIEM JU ZZZ WIENM!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alala...
nie wiem... najlepiej sie wykonczyc calkiem... nie bede sie wtedy juz niczym przejmowac:-( szkoda, ze to nie jest takie proste, ze nie moge zrobic tego Rodzicom:-( a Ty 'mamuska Twoje zdrowie' co zrobisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×