Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maly ksiaze

Kto dzis pije ?

Polecane posty

mały - u ciebie też;) ja też mam - też w to kiedyś nie wierzyłam a teraz wiem że to prawda i bardzo dobrze że to prawda:D bo nie musimy sie godzić na kompromisy które nam nie pasują tylko w obawie by nie zostać samemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie. jak kraść to miliony, a jak kochać to księcia. I ostatnio stwierdziłem też ze pora zeby o mnie ktoś pozabiegał a nie stale ja się starałem. Wiem ile mogę z siebie dać, dlatego teraz bardzo uważnie się przyglądam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dianuska
jak krac to miliony jak kochac to tylko ksiecia! podoba mi sie! ale najlepsze jest to, ze ja ciagle zabiegam o wzgledy mezczyzny bo oni sie boja ,... moze bede zimna jak glaz i .. wszytko sie zmieni :) ale jak wiem, to facet powinien zabiegac. bo jak za to bierze sie dziwczyna to wszytko psuje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu dzis pije ale nie bede sie udzielala bo na smutno nie chce Wam smecić i psuć wieczoru durnym gadaniem wiec zycze udanej popijawy :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"pewnie. jak kraść to miliony, a jak kochać to księcia." "ja mam - zaj**iście podobają mi się te słowa" no wiecie :D ja tez sie musze z zgodzic :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
itsOnly - widzisz sama że smutki dzis topią co niektórzy na tym naszym topiku (może stąd nazwa;)) więc nie przeszkadzasz napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dianuska
dzieki Wam za mile towarzystwo! :) bylo milo..ale czas na mnie :( pijcie z glowa i delikatnie .. celebrujcie Go z kazdym lykiem :))))) zapijajcie smutki i smutasy... a jutro do przodu! milych Koszmarkow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
h - widze przechodzimy tutaj :> ta tez jest fajna ale wiesz ... tamta bardziej pasowała klimatem... tajemniczoscia... a ze starszych piosenek faktycznie wiecej mi sie podoba niz z tych nowszych ;> ale pare nowych tez jest okej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×