Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Spanielka

ZESPÓŁ MUZYCZNY W KUJ-POM, TORUŃ!!!

Polecane posty

Gość gość23456
Chcemy bardzo mocno podziękować Zespołowi Talar za wspaniałą muzykę i zabawę na Naszym weselu 26 września 2015 roku. Wszyscy goście byli zachwyceni ilością muzyki i niespodzianek . Przez kilka dni czuliśmy w nogach godziny spędzone na parkiecie. Jeszcze raz bardzo dziękujemy. PS. Polecamy stronka zespołu Talar http://www.talar-bydgoszcz.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina 19894567
SUPER, SUPER, SUPER! :) zaufaliśmy bardzo dobrym opiniom z internetu i nie zawiedliśmy się :) przed naszym weselem nigdy nie mieliśmy możliwości uczestniczenia w imprezie prowadzonej przez Zespół Talar ale to był strzał w 10-tkę :) Zespół z dużym poczuciem humoru, który bardzo profesjonalnie podchodzi do swojej pracy, bierze pod uwagę wszelkie sugestie oraz sam dużo podpowiada jak coś fajnie zorganizować. Rozruszał nasze wesele na MAXA! :) Dziękujemy BARDZO - zarówno my jak i nasi Goście bawili się świetnie przez całą noc! :) Polecamy zespół Talar http://www.talar-bydgoszcz.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z ręką na sercu mogę polecić zespół VOULEZ VOUS, są młodzi, pełni energii, bardzo profesjonalni, mają bogaty repertuar, świetnie zachowują się na scenie, bardzo fajni ludzie w ogóle :) dobre nagłośnienie i sprzęt, krótkie przerwy w graniu, polecamy- Michalina i Maciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas grał voulez vous, wspminamy bardzo dobrze, zero niescislosi i proby oszustwa, profesjonalni i sympatyczni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Voulez Vous- nie zawiedziesz się na 100% :) nasza rodzina chociaż bardzo kochana to niezbyt roztańczona, jednak ten zespół i na to miał radę ;) porwał do tańca i nie odpuścił do późnych godzin nocnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zespol Voulez Vous dolaczam do fanow i zadowolonych klientow, wesele z nimi to sama przyjemnosc i zero stresu o dobra zbaawe gosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam zespol Cuda Wianki, to prawdziwa perla wsrod zespolow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam zespół Voulez Vous. Prowadzą oni super zabawę piękne i zapraszające głosy do tańców. Dziękuję oraz polecam innym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaliczyłam już wiele wesel, ale z tak kapitalną kapelą Voulez Vous jeszcze się nie spotkałam. Wszystko im wychodzi naturalnie i widać, że muzyka to całe ich życie. Może byłam szalona, ale poprosiłam ich o autograf. Jestem już ich fanką!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A my polecamy zespół Polomix. Grali na naszym weselu 21.11.2015. Jesteśmy bardzo zadowoleni, wszystko było jak trzeba. Fajnie grali, super oświetlenie, polecamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka! Ja polecam Voulez Vous!Ten zespół jest świetny i ma bardzo dużo zalet, a największą zaletą jest, że graja na weselu, to nikt nie siedzi, a tylko szaleją na parkiecie. Bardzo dynamiczni i świetnie wyczuwają nastroje gości. Idealny zespół na udane wesele. Pozdrówka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na ostatnim sylwestrze byłam na Sali z narzeczonym i mieliśmy farta, bo organizator wynajął świetny zespół Voulez Vous, który świetnie się bawił gości podczas nocy sylwestrowej. Ładnie śpiewają i bardzo sprawni technicznie. To był jeden z najlepszych sylwestrów w moim życiu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam zespół Voulez Vous na moim weselu i ogółnie jestem zachwycona wysokim poziomem muzycznym jak i zachowaniem członków zespołu. Taką kapelę można brać w ciemno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malibu Band z Aleksandrowa Kujawskiego - świetny zespół, bardzo profesjonalny i zaangażowany w całe wesele. Wszyscy goście byli zachwyceni czego dowodem był pełen parkiet przy każdym kawałku. Dziękujemy serdecznie za wspaniałą zabawe. Ewelina i Dominik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również polecam Zespół MaLibu Band! Są rewelacyjni, bardzo elastyczni, zagrają wszystko. Goście byli zachwyceni, a my to już w ogóle. Nic tylko bawić się razem z nimi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serdecznie polecamy zespół Soft Band! Zabawa była świetna! Goście do tej pory wspominają kilka hitów zasłyszanych na naszym weselu :) Kontakt z zespołem też super! Nie ma co się zastanawiać tylko brać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam. Soft Band rzeczywiście są najlepsi w tym co robią. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybór zespołu Soft Band będzie strzałem w dziesiątkę, bo na tle innych kapel wypadają najlepiej, a ich wykonania utworów są świetne. Warto się z nimi dogadać i zatrudnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo mi zależało przy wyborze zespołu żeby był wpełni profesjonalny, posiadał dobry sprzęti miał szeroki repertuar utworów, nie tylko biesiadnych. W końcu się zdecydowałam na zespół Soft Band i było to niczym szóstka w totka. Spełniał wszystkie moje wymagania, a nawet więcej, bo był jeszcze ekstra wokal i świetna kondycja. Mogę podsumować, że duża zasługa była ich że tak weselisko było udane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tez softband wpadł mi w oko na jednym z wesel, na którym byłam ze swoim narzeczonym i dopiełam swego celu, czyli zagrali również dla nas. Wywiązali się w 120% ze swojego zadania i zaśpiewali wszystkie piosenki o które poprosiłam wcześniej. Goście brali po weselu namiary na nich. Lepszej rekomendacji chyba nie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
osobiscie bardzo polecam zespol dobry-band. bardzo duzy wachlarz mozliwosci tzn. klient wybiera dokladnie co ma byc grane, jak itd a zespol swietnie sie do tego dostosowywuj****ardzo polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z Torunia Akces są solidni. Duecik damsko-męski, oboje na wokalu, fajne połączenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy na co chcesz postawić. Czy na ogromną orkiestre, czy wolisz jednak stromnie duet, czy nawet dja. Ja korzystałem z Akces Bandu, na rocznicy slubu mojej grali i moge ich zarekomendować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi przypadli do gustu i dlatego też ich wybrałem Dobry Band. Bardzo fajni ludzie, pełni wigoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firma Akces posiada ciekawy pakiet weselny. Poza poprowadzeniem całej imprezy mają swoje nagłośnienie oraz dekoracje świetlne. W połączeniu daje mega efekt, bo wszystko jest ze sobą bardzo dobrze zgrane i po prostu fajnie to wygląda, niezła atrakcja dla gości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×