Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Spanielka

ZESPÓŁ MUZYCZNY W KUJ-POM, TORUŃ!!!

Polecane posty

Gość gość
Firma Akces gra zawsze w 3 osobowym składzie? orientuje się ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, 2 lub 3 osobowy skład, ale przekształcili się chyba teraz w Amateo, chociaż nie jestem do końca pewien. numer telefonu ten sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry Band Niepubliczni polecam sprawdzić. Ekipa 5 lub 7osobowa do wyboru jak kto woli, ale klimatem przypominają prawdziwe zespoły koncertowe, robią naprawdę niesamowite widowisko i raczą przy tym dobrą dawką muzyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko już wiem, Amateo, mam namiary, tak to oni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta P
tak Akces jest ok, są tacy kreatywni , posiadają własne nagłośnienie i na życzenie klienta oprawa świetlna, warto;_)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akces super zespół. super sprzęt, a oprawa świetlna wprawia w zdumienie. Gdybym jeszcze raz miał urządzać wesele, to jedynie z Akces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akces, najlepsi w okolicy i całej Polsce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć jestem Michał . zbieram na wesele . tak na wesele :) . jeśli ktokolwiek chciałby mi pomóc zapraszam . zrzutka.pl/z/Mc udostępniajcie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z ręką na sercu polecam zespół AKCES! gołym okiem widać ich zaangażowanie i zapał, super wokal i muzyka, właściwie wszystko jest najlpesze u nich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akces - najlepszy zespół na świecie, oni plus wesele równa się świetna zabawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna

zespół Akces nie ma sobie równych!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika

z ręką na sercu mogę polecić zespół Amateoo.

Najlepszy zespół nie tylko w okolicy, ale również na całym świecie! polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wioleta

Ja ze swojej strony mogę polecić zespół Signum, poprowadzą każdą zabawę w bardzo profesjonalny sposób, a co lepsze z nimi można bawić się również przy stołach co tylko jest na plus kiedy planuje się wesele na styl biesiady. Mają też bardzo bogaty repertuar muzyczny, dzięki czemu potrafią trafić w gusta każdego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia

O tak! Signum jest bardzo energicznym zespołem o bardzo dużym repertuarze muzycznym, doskonała zabawa z nimi jest gwarantowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goplana

Signum, Signum i tylko Signum jeśli chcesz mieć naprawdę udaną zabawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek i Ela

Signum to super zespół!!! Jesteśmy z was bardzo zadowoleni, goście również. Świetna muzyka, wesoły klimat, pełen profesjonalizm, nic dodać nic ująć. Pozdrawiamy was bardzo serdecznie, mamy nadzieję że jeszcze kiedyś pobawimy się przy waszej muzyce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika

Hmm polecam na wesele zespół signum są fantastyczni utrzymują rewelacyjny kontakt z gośćmi weselnymi. Jeśli chodzi o ustawienia przed weselem ,sa elastyczni w każdej kwestii jest możliwość dogadania się z nimi , bardzo sympatyczni ludzie , ce...e ich wysoka kultura osobista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika

Hmm polecam na wesele zespół signum są fantastyczni utrzymują rewelacyjny kontakt z gośćmi weselnymi. Jeśli chodzi o ustawienia przed weselem ,sa elastyczni w każdej kwestii jest możliwość dogadania się z nimi , bardzo sympatyczni ludzie , ce...e ich wysoka kultura osobista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Zespół signum wybierzcie jest super , cudownie grają i śpiewają , widać, że to ich pasja ,kochają muzykę tak samo jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pozytywne

Jedyny zespół jaki mogę polecić , to zespół Signum , moim zdaniem sa najlepszym wyborem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pozytywne
Przed chwilą, Gość Pozytywne napisał:

Jedyny zespół jaki mogę polecić , to zespół Signum , moim zdaniem sa najlepszym wyborem

Zgadzam się signum to najlepszy zespół , sympatyczni młodzi ludzie , którzy kochają muzykę bo to widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polecam

 

Bardzo fajny zespół  warto  wziąć go pod uwagę gdy Planuję się wesele, na moim weselu grali było naprawdę fajnie zabawa trwała do samego rana goście chętnie uczestniczyli w zabawach zaproponowane przez zespół oczepiny jeszcze wiele innych atrakcji urozmaiciły  ten nasz wyjątkowy dzień.Jeśli szukacie zespołu który sposób odpowiedni na wysokim poziomie poprowadzi wasze wesele polecam signum 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frania

Wiesz ja znam najlepszy zespół grali u mnie na weselu , super poprowadzili m.in. oczepiny signum bo tak nazywa się ten zespół to profesjonaliści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama
Dnia 28.08.2019 o 14:32, Gość Frania napisał:

Wiesz ja znam najlepszy zespół grali u mnie na weselu , super poprowadzili m.in. oczepiny signum bo tak nazywa się ten zespół to profesjonaliści.

Mogę zaproponować zespół signum profesjonalny , który dobrze poprowadzi Twoje wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona 93

Signum to dobry wybór na wesele !! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mod
4 godziny temu, Gość Ona 93 napisał:

Signum to dobry wybór na wesele !! 

Drogi zespole. Czy możecie przestać spamować na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie na weselu grał zespół muzyczny Młody Band i powiem ,że jestem pod dużym wrażeniem ich wykonania muzycznego i poprowadzenia całej imprezy, naprawdę fajni kontaktowi ludzie z którymi da się porozmawiać 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×