Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość irenno

Kielce- Prosta, Kościuszki , Czarnów ???

Polecane posty

Na Kościuszki trzeba mieć swoją lewatywę,ubranka dla dziecka,pieluszki,koszulę do porodu, wkładki(te duże podpaski) na początek dają,ale potem trzeba mieć swoje no i wiadomo własne kosmetyki, sztućce,talerzyki,kubeczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia//
NA PROSTEJ NIE TRZEBA MIEĆ SWOJEJ LEWATYWY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła_mamusiaa
Dziewczyny jak teraz jest zakaz odwiedzin na Czarnowie (bo na Prostej to nie wiem czy też jest ? )czy to oznacza, że nie ma też możliwości odbycia porodu rodzinnego ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maga8181
AnnN89 Ja chodziłam do szkoły rodzenia na Czarnowie i tak jak dziewczyny pisały i ja również gdzieś wcześniej miałyśmy mówione, że uprawnia on do porodu rodzinnego ale jak ja trafiłam już na salę porodową to tylko powiedziałam, że będzie to poród rodzinny i nikt się mnie nie pytał czy skończyłam szkołę rodzenia czy nie i nie kazał również pokazywać żadnego dyplomu, wszyscy doskonale wiedzą w szpitalu, że poród rodzinny jest za free i nie mogą wymagać od Ciebie ukończenia szkoły i żadnych na to dowodów. Tak czy siak ja się na tą informację nabrałam i szkołę ukończyłam ale nie żałuję, można się wiele dowiedzieć o porodzie w danym szpitalu i jesteś też wydaje mi się leiej traktowana po szkole bo położne kojarzą Cię z wykładów noi jesteś takim jakby darczyńcą bo wpłacasz 300 zł na Szpital:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneiza
dziewczyny mam takie pytanko- mianowicie jestem w 20 tyg ciązy, planuje rodzić na kościuszki bo mam ginekologa z tamtąd, i chciałąbym się dowiedzieć kiedy radzicie najlepiej zapisać się do szkoły rodzenia i jak z położną środowiskowa, gdzyż koleżanka z woj, warmińsko- mazurskiego jest w 21 tyg i już musiała wybrać zapisać sie do położnej środkiwskowej i miałą znią już spotknie w domu, i do pordu bedzie miała jeszcze 2 . na stałe w kielcach mieszkam od niedawna i nieorjentuje się jak tu w kiecach jest z tymi położnymi??? moge sobie wybrać jaką chce czy tylko z tej przychodzi, gdzie jestem zapisana do lekarza rodzinnego??? dzięki za odp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5 luty
A czy na Czarnowie wymagają depilacji???? Czy samemu sie trzeba ogolić czy może położne to robią??? PZdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5 luty
Czy na Czarnowie wymagają depilacji??? Czy samemu sie trzeba ogolić czy położne golą????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maga8181
Raczej wymagane jest golenie i to najlepiej na 'zero' z tego względu że taki jest wymóg przy ewentualnej cesarce, w razie powikłań przy porodzie naturalnym, nie traci się wtedy czasu na golenie, tak bynajmniej miałyśmy mówione na szkole rodzenia na Czarnowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneiza: do szkoly rodzenia najlepiej zapisac sie w 20-21 tc. W szpitalu na Kosciuszki mozna miec prywatna polozna do porodu (koszt 400zl), natomiast jesli chodzi o polozna srodowiskowa to kiedys bylo tak, ze po porodzie szlo sie do swojej przychodni i oni przysylali polozna, ktora przychodzi, mowi jak kapac, przewijac dziecko itp... Wedlug mnie to bezsens, bo jak sobie z czyms nie radzisz to lepiej poprosic mame czy babcie, czy kogos ze znajomych o pomoc. Jesli chodzi o wizyty poloznej w czasie trwania ciazy to niestety nie slyszalam o takich praktykach w Kielcach... Moze ktoras z dziewczyn cos wie i pomoze... Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chcesz rodzic na Kosciuszki to najlepiej tam do szkoly rodzenia (koszt ok. 370zl), ktora pozniej uprawnia (w miare wolnej sali oczywiscie) do porodu rodzinnego w tym szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11021985
hej juz dzidzia ze mną urodziłam 7 stycznia. Położna w porządku taka starsza w okularach, krótkie włosy pani Bożena, nic jej nie dałam. Nie miałam porodu rodzinnego,znieczulenie zzo dostępne ja nie korzystałam, korzystałam z gazu.Sale ładne opieka nade mną i dzieckiem ok, Poród miałam dośćszybki 2godz na porodówce i synek 3700 był ze mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaIII
Gratuluję!!! :D Zazdroszczę, że jesteś już PO :) A dlaczego nie miałaś porodu rodzinnego? Nie życzyłaś sobie po prostu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grudzień2012
5 luty - jeżeli nie będziesz po depilacji to Panie pomogą ;) Mi, przed cesarką, kobietka śmiała się, że zajrzy czy musi pomóc czy jest w porzo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11021985
nie miałam porodu rodzinnego bo nie było na prostej wolnej sali a po drugie nie chciałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5 luty
Dzieki na za info. Mam nadzieje ze zdąze sie ogolić, ale nigdy nie wiadomo. No i z tym brzucholem to coraz ciężej sie goli. PZDR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla_mamusiaa
11021985 ----> gratuluję !! :-) Mam do Ciebie 1 pytanie, bo skoro rodziłaś na Prostej to może będziesz wiedzieć: czy tam również tak jak na Czarnowie jest wprowadzony zakaz odwiedzin ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11021985
ODWIEDZINY BYŁY ALE Z TEGO CO SŁYSZAŁAM TO ROZWAŻAJĄ WPROWADZENIE ZAKAZU BO LUDZIE SĄ NIE ODPOWIEDZIALNI I PRZYCHODZĄ CHORZY W ODWIEDZINY PRZEZ CO KILKA MATEK Z DZIECMI WYLĄDOWAŁO Z ZAPALENIEM PŁUC. SAMA WIDZIAŁAM NA KORYTARZU JAK NIEKTÓRZY PRZYCHODZILI CHORZY USMARKANI NA ODDZIAŁ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła_mamusiaa
11021985 -----> dziękuję za odpowiedź :) na Prostej też jest wprowadzony zakaz odwiedzin, już wiem bo Mąż się dzisiaj dowiadywał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale raczej mężowi to pozwolą wejsc..bo sobie nie wyobrażam być tam bez Niego!!! 11021985 gratuluje!! Powiedz mi jak z Twoją przepukliną,,,nic się z Nią nie działo podczas porodu??? Mi lekarz kazał isc do chirurga na konsultacje, zobaczymy co powie...a i mam wizyte u dr Witczaka..powiedz mi czy robi On UsG czy jak taka wizyta u Niego wygląda??? W jakiej sali lezałaś i jak pielegniarki pomagały???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11021985
myśle ze mężowi pozwolą wejść,ja leżałam na sali 4 osobowej, pielęgniarki pomagają są ok powiedziałam położnej o przepuklinie, nic sie z nią nie stało a teraz jest niewidoczna nie ma jej nie wiem chyba się wchłoneła czy co.Witczak wysłał mnie na konsultacje do chirurga zbigniewa bonka (konsultuje na prostej) co do wizyty u witczaka to on tylko bada a usg robi jego syn lub dr malmur albo dr misiek. A jestes umówiona tylko na wizyte czy na usg tez ( naszykuj sie na opóznienia w poczekalni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11021985
znajoma leżała na sali 1osobowej i bardzo chwaliła jednak ja bym nie chciała ze komfort, tylko ze jak meza nie było to musiała prosić pielegniarke zeby popilnowała dziecka jak chciała do wc, to nie wiem czy to taki komfort. a poza jak tym mąż nie siedział u niej cały dzień to nawet nie miała z kim słowa zamienić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umawiałam się jak ostatnio byłam u Miska...u pielęgniarki. Na 14 lutego na czwartek na 18...wiec nie wiem...czy to bedzie tylko wizyta czy tez USG...nie dopytałam Do opóźnien to juz sie przyzwyczaiłam...ostatnio jakoś tak z godzinke jest opóźnienia:)..do dr Miska...kiedys bywało z 2,5 godziny, ale jak jest ta pielegniarka to jest szybciej...dobrze, ze wpadli na taki super pomysł:)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11021985 Kobietko a co Ci chirurg powiedział jak byłas na konsultacji z tą przepukliną??? Bo ja byłam wczoraj u swojego z miasta i mam miec cc bo grozi uwieznieciem podczas parcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11021985
mnie powiedział ze nie widzi przeciwskazan do porodu naturalnego, moja przepuklina była nieduża i sie nie powiększała pewnie dla tego tak powiedział. Jakiej wielkości jest Twoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka jest...duza mandarynka i schodzi do warg sromowych..i tam tez mam bardzo opuchniete...kazał mi wiecej lezec i nie dzwigac..a po porodzie do wyciecia chyba ze zniknie... Powiedz mi ile dr Witczak bierze za wizytę??? i jaki jest ?? Da się z NIm pogadac:)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11021985
wizyta 130 jest konkretny, wszystko tłumaczy odpowiada na pytania a na kiedy masz wizyte. Wiesz ze teraz jest na urlopie do 31 01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11021985
to spora ta przepuklina i w takim miejsu, moja była centralnie w pachwinie i mniejsza dla tego chyba nie przeszkadzała w naturalnym porodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×