Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ded

Jak szukacie pracy?

Polecane posty

Gość kasienkab
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienkab
nimfa mam to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vsvsdv - Głupoty gadasz, najlepsze oferty są w necie. Mowimy tutaj o powaznych portalach. Samemu chodzic to mozna po malych firemkach, a to wlasnie im zalezy glownie na jak najdluzszym czasie pracy i jak najmniejsnej placy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar 30
jesli juz gdzies ogloszenia sa beznadziejne to w gazetach ... a w sieci jest duzo dobrych ogloszen chyba ze ktos nie umie szukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienkab
popadlam w jakis marazm mam tak od lat, bo zawsze mialam klopot z pracą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar 30
kasienkab jak dlugo nie masz pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienkab
nie mialam jej juz przed wakacjami. A wczesniej jak bylo takie bezrobocie to tez sie wymeczylam w tych pracach takich siakich, jak ten wół roboczy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar 30
ja tez nie raz nie dwa zapłaciłem "frycowe" i zapieprzałem za 600 zł w gównianej firmie . niestety ani wyksztalcenie ani nawet doswiadczenie nie gwarantuja zatrudnienia. czasem mysle ze to tez kwestia szczescia + uroku osobistego+ intensywnosci poszukiwan i dopiero kwalifikacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienkab
mam zly sposob myslenia - powinnam myslec:przemecze sie jeszcze raz skoro tyle lat sie jakos przemeczylam i bede szukac lepszej pracy a ja tylko rozpamietuje to co bylo:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar 30
nie patrz wstecz , patrz do przodu ( łatwo powiedziec trudniej wykonac ) ale zycie ma to do siebie ze czesto jest nieprzewidywalne a szczescie sprzyja tym co go szukaja a nie zalamuja sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienkab
tak masz racje ja tylko zapominam czasami, ze szukajac pracy trzeba pamietac o tym, ze w rekrutajci nie ma zasad - jdni pracodawcy chca negocjowac, inni nie, jedni uznaja, ze musisz miec za co sie utrzymac inni niekoniecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar 30
ty walczysz o swoje a oni o swoje . dżungla i walka o byt. jak sama o siebie nie zadbasz to nikt tego za ciebie nie zrobi . POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienkab
ale jak ich przechytrzyć? ech:(Mar dzieki za rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar 30
łatwo powiedziec (ale to sie sprawdza ) --- przede wszystkim luz na rozmowie kwalifikacyjnej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienkab
luz :o.... jak ja na sama mysl, ze mam znow odpowiadac naa pytania dostaje czegos na zwor PMSa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar 30
dlatego mowie łatwo powiedziec trudniej zrobic. zreszta pytania bywaja bezczelne i szczegolowe lub tez " prosze opowiedziec o sobie" - rzygac sie chce , ale teraz taka moda na rekrutacje . ja na jednej rozmowie ( zbyt mi zalezalo na tej pracy ) spalilem sie w emocjach , a prace dostalem po rozmowie podczas ktorej mialem wszystko w d...e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienkab
no wlasnie w dodatku jak na te rozmowy chodzic jesli np. sie zacznie prace za male pieniadze a chce sie zmienic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar 30
najlepiej praca zmianowa i walic popoludniowki a z rana walic maile do innych prac lub pracujac do 16 umawiac sie na rozmowy na 17 lub 18 --- niestety jak dla mnie to jest trudne bo musisz dyktowac swoje warunki kiedy mozesz sie spotkac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matylda223
Ja zazwyczaj wchodze na stronki typu http://www.gowork.pl/, i tam szukam jakiś ofert zazwyczaj coś tam można znaleźć ewentulanie szukam w gazetach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariamni2
Witam, Polecam stronkę, gdzie możecie otrzymać gratis poradnik pisania CV Polecam - sama skorzystałam Podam wam link do tej stronki http://planpraca.pl/dla-pracownika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renutka
Moja rodzinka korzysta podczas poszukiwania pracy z odkryjfirme.pl Szybki i bezpiecznie bo mamy zaufanie, że wysłane CV trafi do pracodawców, którzy faktycznie szukają pracowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest mnóstwo portali związanych z szukaniem pracy, wystarczy wpisać w google. Jeśli poszukujesz pracy w finansach to mogę Ci polecić stronę Realfinance, oni mają obecnie wyjątkowo ciekawe oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam wejść na stronkę kobietapracujaca.eu znajdziecie tam przydatne informacje na temat szkoleń i warsztatów dla kobiet szukających pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o pracę za granicą to sporo ogłoszeń jest w necie, np. na portalach typu www.praca-niemcy.com, www.pracaholandia.com, www.pracabelgia.com czy www.pracanorwegia.pl. No ale oczywiście trzeba choć komunikatywnie język jakiś znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja szukam pracy w grupach facebookowych (agencje i restauracje lubią tam wrzucać info bo są za darmo ogłoszenia), pracuj.pl, infopraca, gowork.pl, mostwanted.pl. To ostatnie jest o tyle fajne, że to agencja i możesz się do nich zgłosić z CV i to oni mogą Ci pomóc w poszukiwaniach. Ale też szukam po ich normalnych ofertach, w sumie sporo jest na tego typu stronach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to przez internet sobie szukam ofert. Najczęściej zanim znalazłam pracę wchodziłam tu http://www.fulljob.pl/ no i własnie dzięki nim znalazłam. generalnie po prostu cierpliwość i nie brać pierwszego lepszego co popadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeśli chodzi o pracę za granicą, to jak szukacie? Po portalach typu www.praca-niemcy.com, www.pracabelgia.com, www.pracaholandia.com albo www.pracanorwegia.pl? Jak wg Was najskuteczniej poszukiwać pracy za granicą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×