Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marychaaaa

Jaki płaszcz kupić??? Jakie są teraz modne???

Polecane posty

Gość marychaaaa
No właśnie trochę boję się kupić na allegro ,bo jak zauważyłam to ten płaszcz można kupić też u innych sprzedawców i zdjęcia mają te same a nie mają zdjęcia jak wygląda w rzeczywistości :-( Ostatnio kupiłam tunikę też "japan style" tyle, że okazała się inna niż na zdjęciu, chociaż też ładna, dlatego boje się trochę kupować w ciemno a nie stać mnie wyrzucić 200zł w błoto :-o Jutro poszukam w sklepach, jak czas mi pozwoli :-) Może coś znajdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati17041
Dzięki dziewczynki za opinie:):) co do tego płaszczyka to fotke pokazałam Wam tylko tak dla przykładu o jaki kolor mi chodzi:):) ja tez jestem takiego zdania jak Wy , ze lepiej przymierzyć:) Dziekuje za porady na pewno skorzystam:):) pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stylgirly
A w tym roku jakie płaszczyki kupujecie, aa może kurtki? Z tego co proponują nam kobiecie magazyny to modne beżowe model, prochowce i kurtki z dodatkiem futerka. Co myślicie o takich skórzanych płaszczach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja kochana :) Muszę przyznac, że zadałaś dośc ciekawe pytanie, ponieważ moda powraca, a wraz z nią wracają do łask dawne kroje :) Teraz w modzie są albo dopasowane do naszego ciała albo lekko poszerzane. Dominują stonowane, jednolite kolory :) Jeśli myślisz o zimowym, to zwracaj uwagę na jego grubośc. Przykładowy krój: http://www.kupujemy.pl/ceny-oferty/p%C5%82aszcz-damski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja np nie podążam ślepo za modą. Oczywiście mam dużo rzeczy, które są trendy w danym sezonie, ale bardziej wybieram rzeczy które mi się podobają, fajnie leżą. Teraz zamówiłam sobie fajny płaszczyk z allinside.pl miętowy na wiosnę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na www.odkupuj.pl są modne i tanie płaszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam płaszcz wełniany z kaszmirem ze sklepu www.lejdi-sklep.pl . Kupiłam i jestem zadowolona z jakości , dodam tylko że cena w granicach rozsądku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×