Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość babeczka.

kalendarzyk, pomiar temperatury i badanie śluzu

Polecane posty

Gość babeczka.

co myslicie o tej metodzie? bo myslalam aby zalozyc zeszyt i notowac wszystko przez co najmniej pol roku a nastepnie wprowadzic w zycie jestem teraz na studiach i nie usmiecha mi sie byc mamusia przez najblizsze 3 lata jest tu ktos kto stosuje tą metodę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaczęłam stosować metodę objawowo-termiczną . z tego co wiem to jest metoda ok tylko że należy dobrze siebie poznać żeby była skuteczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anciacho
ja stosowalam, ale zaprzestalam poniewaz moj okres do tej pory nie trwa co do dnia tak samo. pozatym pamietac nalezy ze plemniki moga zyc w pochwie kobiety chyba do 5 dni wiec 5 dni pzred owulacja rowniez sa dni plodne. i w tej metodzie nawet jeden dzien moze zawazyc o przyszlej ciazy. zmienilam ta metode na tabletki bo jest bardzo zdradliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssaczek
poznaj zasady npr i różne metody polecam stronkę www.iner.pl anciacho- npr jest dla każdej kobiety , nie trzeba mieć cykli zawsze tej samej długości bo nie o to w npr chodzi tylko o obserwacje objawów płodności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wejdz na www.elprogs.republika.pl z boku masz karte obserwacji cyklu,sciągnij sobie,wiele ułatwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×